DDS Thy-Mors Sommerturnering seniorer (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
28266 Kristian Bisgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds V2 132.0 132.0 Mesterskab
28867 Mads Blak Sjørring Skytteforening 3 140.0 140.0 Mesterskab
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening V2 131.0 131.0 Mesterskab
28660 Villy Kristensen Sjørring Skytteforening V1 147.0 147.0 Mesterskab
28414 Bent Erik Jensen Sjørring Skytteforening V2 138.0 138.0 Mesterskab
28943 Kaj Vestergaard Sjørring Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
28280 Johnny Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 142.0 142.0 Mesterskab
28560 Eskild Vestergård Sports skytterne Snedsted V2 126.0 126.0 Mesterskab
83719 Jens Søgaard Sports skytterne Snedsted ÅK2 141.0 141.0 Mesterskab
26798 Bodil Møller Poulsen Karby Skyttekreds ÅK1 146.0 146.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 141.0 141.0 Mesterskab
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening ÅK1 145.0 145.0 Mesterskab
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK2 143.0 143.0 Mesterskab
28359 Ole Sørensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 146.0 146.0 Mesterskab
28701 Svend Erik Klausen Sjørring Skytteforening V1 134.0 134.0 Mesterskab
29136 Anni Brandi Thisted Skyttekreds ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 3 134.0 134.0 Mesterskab
88263 Claus Brix Korsgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
92973 Thomas Bang Langvang Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 144.0 144.0 Mesterskab
93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 138.0 138.0 Mesterskab
80989 Jens Vækild Kristensen Sports skytterne Snedsted V2 134.0 134.0 Mesterskab
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds ÅK2 149.0 149.0 Mesterskab
27013 Morten K. Jørgensen Bjergby SGI&U ÅK2 149.0 149.0 Mesterskab
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 147.0 147.0 Mesterskab
28377 Lillian Kærgård Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 128.0 128.0 Mesterskab
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 146.0 146.0 Mesterskab
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 145.0 145.0 Mesterskab
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
90765 Peter Poulsen Bjergby SGI&U ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
26902 Jette Mikkelsen Karby Skyttekreds V2 126.0 126.0 Mesterskab
28549 Ivar Bang Andersen Sports skytterne Snedsted V2 138.0 138.0 Mesterskab
88270 Lone D. Larsen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 146.0 146.0 Mesterskab
28767 Ove Pedersen Sjørring Skytteforening ÅK2 143.0 143.0 Mesterskab
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK1 150.0 150.0 Mesterskab
29053 Egon Christensen Sjørring Skytteforening 2 141.0 141.0 Mesterskab
28896 Lars Brandi Thisted Skyttekreds ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 2 145.0 145.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 143.0 143.0 Mesterskab
29014 Henning Christensen Sjørring Skytteforening V2 142.0 142.0 Mesterskab
26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds V2 140.0 140.0 Mesterskab
93950 Henning Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 134.0 134.0 Mesterskab

Til toppen