150 års jubilæums stævne (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 44.0 34.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 64.0 49.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 65.0 50.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 43.0 33.0 Hovedskydning
28669 Torben R. Hansen Sjørring Skytteforening GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
102637 Ole Vestergaard Preetzmann Jensen Sports skytterne Snedsted GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
83718 Claus Lau Larsen Sports skytterne Snedsted GPA 23.0 18.0 Hovedskydning
24801 Lars møller Gregersen Skytteklubben DSB/ASF GPA 44.0 34.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
97331 Thomas Jensen Sports skytterne Snedsted GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening GPA 22.0 17.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds GPA 43.0 33.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 43.0 33.0 Hovedskydning
31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds GPA 39.0 30.0 Hovedskydning
26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 61.0 47.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 52.0 40.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 15.0 12.0 Hovedskydning
101408 Finn Majgaard Jensen Karby Skyttekreds GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
97099 Carsten Bruhn Karby Skyttekreds GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 44.0 34.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 69.0 53.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 54.0 42.0 Hovedskydning
GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
112094 Kenneth Mikkelsen Struer Skyttekreds GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 48.0 37.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 52.0 40.0 Hovedskydning
38811 Allan Melby Viborg Skytteforening GPA 55.0 42.0 Hovedskydning

Til toppen