DDS Thy-Mors Landsdelsmesterskab 15m (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
88017 Pernille Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds V2 192.0 192.0 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
28811 Michael Juul Sørensen Thisted Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
28425 Thore P. Mejlholm Thisted Skyttekreds UNG 142.0 142.0 Mesterskab
91971 Oscar Harbøl Andersen Karby Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
28851 Maren B. Pedersen Sjørring Skytteforening V2 173.0 173.0 Mesterskab
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 2 190.0 190.0 Mesterskab
88271 Mia Meyer Jensen Østerild Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
99978 Thomas Nielsen Østerild Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
27013 Morten K. Jørgensen Karby Skyttekreds ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
26798 Bodil Møller Poulsen Karby Skyttekreds ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 190.0 190.0 Mesterskab
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
28704 Steffen Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 185.0 185.0 Mesterskab
28304 Emma Hasager Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
28906 Kristian Brandi Thisted Skyttekreds UNG 180.0 180.0 Mesterskab
28188 Steffan Hasager Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 3 184.0 184.0 Mesterskab
88263 Claus Brix Korsgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 200.0 200.0 Mesterskab
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
29126 Bent Olesen Karby Skyttekreds V1 198.0 198.0 Mesterskab
80502 Mads Andreasen Østerild Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
81786 Hans Nystrup Østerild Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Mesterskab
27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen