Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Pistolterræn Honum 2010 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Asaa Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Engesvang Skyttekreds
Esbjerg Skyttekreds
Hjørring Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Korsør Skytteforening
Krarup/Espe Skytteforening
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
St. Restrup Idrætsforening
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
Vejen/Skibelund Skf.
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
32051
Ove Skinnerup
Lind Skytteforening
GPA
39.000
33.000
Mesterskab
79968
Rene Mortensen
Korsør Skytteforening
GPA
45.000
38.000
Mesterskab
91436
Helge Hulegaard
Vejle Skytteforening
GPA
32.000
27.000
Mesterskab
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
GPA
46.000
38.000
Mesterskab
37659
Preben Pedersen
Skjern Skytteforening
GPA
50.000
42.000
Mesterskab
16953
Patrick Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
GPA
17.000
14.000
Mesterskab
80150
Dieter Meier
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
47.000
39.000
Mesterskab
88686
Thomas Baand Iversen
Horsens Skyttekreds
GPA
18.000
15.000
Mesterskab
94356
Jimmy Sørensen
Horsens Skyttekreds
GPA
19.000
16.000
Mesterskab
31423
Erik A. Christensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
35.000
29.000
Mesterskab
24910
Carsten Østergaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
59.000
49.000
Mesterskab
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
GPA
48.000
40.000
Mesterskab
94855
Arne Nørskov Madsen
Vejle Skytteforening
GPA
13.000
11.000
Mesterskab
20999
Mick Pedersen
Horsens Skyttekreds
GPA
52.000
43.000
Mesterskab
81433
Henrik Denecke
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
33.000
28.000
Mesterskab
26402
Jens Krukow
Allingåbro Skytteforening
GPA
54.000
45.000
Mesterskab
85288
Laila Naja Andersen
Engesvang Skyttekreds
GPA
16.000
13.000
Mesterskab
13406
Jens Grundvad
Skjern Skytteforening
GPA
65.000
54.000
Mesterskab
13266
Steen Laursen
Hobro Egnens Skytteforening
GPA
25.000
21.000
Mesterskab
85281
Torben Breindahl
Hjørring Skytteforening
GPA
49.000
41.000
Mesterskab
37943
Find Pedersen
Skjern Skytteforening
GPA
47.000
39.000
Mesterskab
24717
Brian Therkildsen
Århus Pistolklub
GPA
47.000
39.000
Mesterskab
46624
Niels Erik Hansen
Krarup/Espe Skytteforening
GPA
43.000
36.000
Mesterskab
82900
Bruno Nedergaard Pedersen
Hobro Egnens Skytteforening
GPA
19.000
16.000
Mesterskab
33640
Flemming Skourup
Sdr. Omme Skytteforening
GPA
30.000
25.000
Mesterskab
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
GPA
51.000
43.000
Mesterskab
59374
Carsten Samuelsen
Korsør Skytteforening
GPA
47.000
39.000
Mesterskab
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
66.000
55.000
Mesterskab
20212
Ejner Paaske Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
49.000
41.000
Mesterskab
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
21.000
18.000
Mesterskab
78910
Carsten Jønck
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
50.000
42.000
Mesterskab
13489
Bent H. Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
GPA
38.000
32.000
Mesterskab
24998
Torben Brohus
Århus Pistolklub
GPA
38.000
32.000
Mesterskab
22263
Preben Henriksen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
30.000
25.000
Mesterskab
17477
Valther Jørgensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
53.000
44.000
Mesterskab
78290
David Dam Olsson
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
60.000
50.000
Mesterskab
25904
Henrik Nielsen
Århus Pistolklub
GPA
43.000
36.000
Mesterskab
26050
Ole Nielsen
Århus Pistolklub
GPA
25.000
21.000
Mesterskab
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
GPA
44.000
37.000
Mesterskab
20984
Nathasja Juul
Ølsted Skytteforening
GPA
15.000
13.000
Mesterskab
21214
Hasan Aricioglu
Ølsted Skytteforening
GPA
27.000
23.000
Mesterskab
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
58.000
48.000
Mesterskab
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
GPA
44.000
37.000
Mesterskab
GPA
31.000
26.000
Mesterskab
89736
Jannik Korup
Ølsted Skytteforening
GPA
31.000
26.000
Mesterskab
41920
Kaj Kastrup
Vejen/Skibelund Skf.
GPA
42.000
35.000
Mesterskab
GPA
42.000
35.000
Mesterskab
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
GPA
29.000
24.000
Mesterskab
89737
Gregers Kirdorf
Ølsted Skytteforening
GPA
39.000
33.000
Mesterskab
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
GPA
64.000
53.000
Mesterskab
GPA
42.000
35.000
Mesterskab
93301
Kim Olsen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
27.000
23.000
Mesterskab
44494
Werner Christ
Kolding-Bramdrup Skytteforening
GPA
46.000
38.000
Mesterskab
92309
Søren Lund
Horsens Skyttekreds
GPA
31.000
26.000
Mesterskab
94357
Sævor Briesemeister
Horsens Skyttekreds
GPA
23.000
19.000
Mesterskab
90188
Brian Jansen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
32.000
27.000
Mesterskab
93298
Jacob Lohse Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
33.000
28.000
Mesterskab
93299
Martin Mølgaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
40.000
33.000
Mesterskab
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
GPA
38.000
32.000
Mesterskab
21173
Jan Pedersen
Horsens Skyttekreds
GPA
43.000
36.000
Mesterskab
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
GPA
58.000
48.000
Mesterskab
20324
Hans Jørgensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
42.000
35.000
Mesterskab
31381
Poul Arne Sørensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
57.000
48.000
Mesterskab
31422
Frank Hansen
Engesvang Skyttekreds
GPA
49.000
41.000
Mesterskab
80302
Egon Pedersen
Lind Skytteforening
GPA
22.000
18.000
Mesterskab
91837
Benjamin Larsen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
27.000
23.000
Mesterskab
22935
Kurt Persen
Allingåbro Skytteforening
GPA
35.000
29.000
Mesterskab
22736
Allan Nielsen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
36.000
30.000
Mesterskab
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GPA
49.000
41.000
Mesterskab
40421
Kaj Bornhøft
Esbjerg Skyttekreds
GPA
46.000
38.000
Mesterskab
26471
Torben V. Hansen
Vejen/Skibelund Skf.
GPA
42.000
35.000
Mesterskab
21306
Bruno Møller
Horsens Skyttekreds
GPA
17.000
14.000
Mesterskab
90528
Hans Jørgen Buhrkall
Vejen/Skibelund Skf.
GPA
13.000
11.000
Mesterskab
40949
Henrik Rasmussen
Esbjerg Skyttekreds
GPA
60.000
50.000
Mesterskab
73857
Nicolai Sandgaard
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
41.000
34.000
Mesterskab
20180
Jan Sander
Østbirk Pistol Skytter
GPA
45.000
38.000
Mesterskab
90958
Thomas Banke
Krarup/Espe Skytteforening
GPA
33.000
28.000
Mesterskab
93328
Mads Stenbæk Lauesen
Skjern Skytteforening
GPA
29.000
24.000
Mesterskab
14941
Lars Kruse Jørgensen
Asaa Skytteforening
GPA
29.000
24.000
Mesterskab
85860
Palle Knudsen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
40.000
33.000
Mesterskab
35317
Søren Madsen
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GPA
41.000
34.000
Mesterskab
GPA
38.000
32.000
Mesterskab
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
46.000
38.000
Mesterskab
20400
Jørgen S. Petersen
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
41.000
34.000
Mesterskab
Til toppen