Kommunemesterskab Skanderborg (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
100928 Anna Ebsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
94896 Mathias Hansen Ousted Tåning Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98170 Jonas Mortensen Ousted Tåning Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
21691 Ingo Jensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
21568 Simon Møller Ousted Tåning Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
21623 Martin Ladegård Græm Ousted Tåning Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
100927 Gustav Østrup Ousted Tåning Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
21010 Michael Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
21329 Benjamin Brown Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
85864 Rasmus Nørrevang Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
91792 Andreas Borup Jørgensen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
20265 Viktor Tambo Ousted Tåning Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
20311 Jonas Jakobsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
93918 Emil Henriksen Ousted Tåning Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98169 Kamilla Mortensen Ousted Tåning Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
99622 Kim Møller Ry-Emborg Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
100688 Kenny Berntsen Ry-Emborg Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
21706 Hans Kurt Bach Skanderborg-Stilling Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
74917 Martin Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
20317 Jens Jacobsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
89304 Mathias Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93910 Mathias Henriksen Ousted Tåning Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
84598 Bo Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
76345 Karsten Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
94897 Henrik Hansen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
81545 Betina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
99701 Mathias Ebsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
76723 John Heilmann-Nøhr Simonsen Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
21717 Flemming Harbo Skanderborg-Stilling Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
97993 Martin Knudsen Ry-Emborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
21509 Martin Ellehede Ry-Emborg Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
86804 Kevin Arulanantham Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
87083 Kathrine Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
84520 Rasmus Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
21646 Kurt Bojsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 178.000 178.000 Hovedskydning
100385 Anders Møller Ry-Emborg Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen