Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
1. runde 50 meter puljeturnering 2013 (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Fredericia Garnisons Idrætsforening
Gadbjerg Skytteforening
Glud Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
33094
Svend Aage Pedersen
Brande Skytteforening
V2
163.000
163.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
35077
Berit Andersen
Tørring Idrætsforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
3
185.000
185.000
Hovedskydning
34488
Inger Jespersen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
34517
Bo W. Knudsen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
20732
Anders Kildehøj
Vejle Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
21158
Jens Jørgen Jensen
Glud Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
34879
Peter Tørslev
Vejle Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
19946
Verner Sørensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
35301
Thomas Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
20431
Christian Lemmermann
Honum & Omegns Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
106638
Morten Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
3
180.000
180.000
Hovedskydning
34542
Poul Buch
Tørring Idrætsforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
106398
Victor Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
34545
Peter Ryholl
Vejle Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
109151
Dan Lindharth Hansen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
110566
Simon Andersen
Brande Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
33636
Gerda Løvdal
Brande Skytteforening
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
80721
Aksel R. Møller
Gadbjerg Skytteforening
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
106639
Jesper Mikkelsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
109542
Nikolas Panayotis
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
92722
Mathilde Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
182.000
182.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
19960
Ove Rasmussen
Honum & Omegns Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
95179
Tomas Møller
Jelling fS
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
35631
Irene Fragtrup
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
75424
Lissy Hansen
Glud Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
101109
Marc Nygaard Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
102112
Ludvig Porsbjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
106268
Anders Sejr Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
106269
Jacob Bjerre Drews
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
107287
Albert Kaas Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Vejle Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
35041
Ejnar Sandal
Fredericia Garnisons Idrætsforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
86901
Frederik Kay
Jelling fS
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
92241
Rasmus Kristensen
Vejle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108117
Martin Ingwersen
Jelling fS
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
34560
Jens Kristian Madsen
Tørring Idrætsforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
34977
Jørgen Kjær Andersen
Tørring Idrætsforening
1
197.000
197.000
Hovedskydning
106298
Lasse Svennekjær
Tørring Idrætsforening
BK3
200.000
200.000
Hovedskydning
80600
Sofie Tornbjerg G. Mollerup
Horsens Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
83637
Zilas Thestrup
Horsens Skyttekreds
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
92299
Emil Møller
Horsens Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
105519
Mark Lykkegaard Bonnemann
Horsens Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
109219
Andreas Holst Olesen
Horsens Skyttekreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
109229
Andreas Storgaard Jensen
Horsens Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
104395
Natasja Bjerregård
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
106516
Jonathan Følbæk
Honum & Omegns Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
97595
Hans Skifter Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
97603
Anton Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
101734
Nels Emil Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
109540
Sara Vendelbo
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
111676
Jeppe Carlsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
21062
Leif Høy
Glud Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
83601
Jens Erik Nielsen
Glud Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
103883
Julie Hilding Thomsen
Glud Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
110191
Christian Trab
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
108239
Axel Borch
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
101653
Kristian Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
83830
Pernille Eriksen
Billund Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
83831
Linette Eriksen
Billund Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
33194
Martin Skjøth
Brande Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
33287
Jesper Moesgård
Brande Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
90804
Mads Jakobsen
Brande Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK2
183.000
183.000
Hovedskydning
111673
Jonas Mathiasen
Brande Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
83887
Henrik V. Pedersen
Gadbjerg Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
44597
Kenneth S. Wadt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
101538
Christian Haugård Jepsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
103857
Thomas Olsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
109294
Christian Hansen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
109300
Victor Lange
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
109302
Jacob Foldager
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Hovedskydning
109303
Albert Eppler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
154.000
154.000
Hovedskydning
109304
Gry Holm
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
109993
Mikkel Pedersen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
167.000
167.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Vejle Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
103758
Alexander B. Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
108681
Niels Christian Svendsen
Vejle Skytteforening
V2
199.000
199.000
Hovedskydning
111576
Simon Leonhardt
Vejle Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
111674
Philip Grue
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
34030
Boye Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
109149
Pernille Keinicke
Gadbjerg Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
103885
Julie Frandsen
Glud Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
34766
Niels Sommer
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
178.000
178.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
108932
Andrea Johansen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
111789
Alexander Dolleris Billing
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
99900
Jeppe S. Jensen
Vejle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
34010
Malene Ebbesen
Billund Skytteforening
3
187.000
187.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
109297
Simon Dalsgaard
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
102371
Per Damholt Hansen
Brande Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
106786
Christoffer Damgaard Larsen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
110288
John Madsen
Gadbjerg Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
111672
Victor B. Kristoffersen
Brande Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
95177
Hans Byager
Jelling fS
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
111671
Signe Andersen
Brande Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
20603
Mona Hansen
Horsens Skyttekreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
109188
Sebastian Schneider
Brande Skytteforening
BK2
176.000
176.000
Hovedskydning
107294
Mathias Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
V2
157.000
157.000
Hovedskydning
107949
Jonathan Belkov
Billund Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
85786
Sara Knudsen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
108930
Caroline Poulsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
44510
Stig Bjerregaard
Kolding-Bramdrup Skytteforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
UNG
191.000
191.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
108240
Thor Købsted
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
35053
Claus Buhl
Ammitsbøl Sg&i
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
90709
Valdemar Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
91052
Rasmus Mols Pedersen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
35659
Hans Jacobsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
35683
Erling Lerager
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
35742
Bo G. Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
92106
Anders Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
93583
Nicklas Chr. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
97633
Oliver Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
102526
Andreas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
107295
Martin Brøndum
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
109293
Sebastian Thostrup
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
96391
Philip Knudsen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
BK3
164.000
164.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
106501
Sofie Sørensen
Tørring Idrætsforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
107285
Henrik Hansen
Tørring Idrætsforening
BK3
149.000
149.000
Hovedskydning
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Vejle Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
90937
Jonas Lundgaard
Horsens Skyttekreds
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
107685
Karim Barka
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
19975
Kasper Kudsk
Honum & Omegns Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
107286
Agnes Kaas Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
98164
Mads Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
99249
Thomas Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
100585
Kenny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
101274
Benny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
101479
Mikkel Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
101482
Morten Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Gadbjerg Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
109539
Lukas Hofman
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
106787
Trine Petersen
Ammitsbøl Sg&i
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
19834
Hans Larsen
Glud Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
21066
Lasse Husballe
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
21682
Jeanne Sellerup
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
109992
Martin Møller
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
111788
Kasper Fagård
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108236
William Jensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
101654
Anne Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
19871
Michael Vistesen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Hovedskydning
34185
Thomas Karstensen
Billund Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
34334
Ernst Eriksen
Billund Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
86981
Mick Mortensen
Billund Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
105207
Amanda Binger
Billund Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
34333
Finn Møller Jensen
Billund Skytteforening
2
195.000
195.000
Hovedskydning
106503
Simon Thygesen
Billund Skytteforening
ÅK2
182.000
182.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
110495
Victoria Thygesen
Billund Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
ÅK2
181.000
181.000
Hovedskydning
108641
Patrick Roskvist
Vejle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
33044
Gerda Præstegård
Brande Skytteforening
V2
170.000
170.000
Hovedskydning
33187
Mette Moesgaard
Brande Skytteforening
3
184.000
184.000
Hovedskydning
106302
Michael R. Søndergaard
Vejle Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK2
177.000
177.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V2
172.000
172.000
Hovedskydning
103761
Anders H. Andersen
Vejle Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
91210
Victor Duedahl
Brande Skytteforening
BK1
188.000
188.000
Hovedskydning
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
44596
Kim Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
1
197.000
197.000
Hovedskydning
33752
Jannik V. Pedersen
Gadbjerg Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
103345
Jesper Lindbjerg Andersen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
103346
Adam Kaastrup Toft
Gadbjerg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
108245
Malthe Frederiksen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
109150
Thor Olsen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
105206
Dannie Binger
Billund Skytteforening
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
111599
Jesper Dam Nielsen
Gadbjerg Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
106395
Christian Toftdahl
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
106397
Julie Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
106400
Markus Smidt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
109295
Mikkel Dalsgaard
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
109299
Mads Hansen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
109301
Tobias Köhler
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
153.000
153.000
Hovedskydning
109991
Oliver Staub
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
34760
Sarah Moulvad
Vejle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
35264
Anette G. Salvesen
Vejle Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
97815
Magnus Andersen
Vejle Skytteforening
J1
193.000
193.000
Hovedskydning
106301
Ruben Møller Kroman
Vejle Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
108643
Rasmus Bellahn
Vejle Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
108680
Anders Madsen
Vejle Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
106866
Lukas Juhl Nielsen
Horsens Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Vejle Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
91949
Allan Baunsgaard
Brande Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
109180
Ida Marie Kristensen
Gadbjerg Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
35045
Dorte Jespersen
Fredericia Garnisons Idrætsforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
108122
Kjeld Burkall
Jelling fS
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
107284
Tobias Riedel
Tørring Idrætsforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
83631
Jonas S. Møller
Horsens Skyttekreds
ÅK2
182.000
182.000
Hovedskydning
109192
Victor Jønsson
Horsens Skyttekreds
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
20760
Ove Kusk
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
169.000
169.000
Hovedskydning
110670
Martin Jørgensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
107948
Oliver Fisker Elsborg
Billund Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
110983
Jacob Grønkjær
Billund Skytteforening
BK3
161.000
161.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
86965
Kasper Varisbøl
Brande Skytteforening
J2
178.000
178.000
Hovedskydning
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108238
Kenneth Borch
Klejs-Juelsminde Skytteforening
ÅK2
183.000
183.000
Hovedskydning
105211
Nikolaj Amlund Thygesen
Billund Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
109152
Nicoline Lindharth Hansen
Gadbjerg Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
Til toppen