Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2. runde pulje 50 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Fredericia Skytteforening
Glud Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
103882
Bjarke Thomsen
Glud Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
3
193.000
193.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
33094
Svend Aage Pedersen
Brande Skytteforening
V2
177.000
177.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
35077
Berit Andersen
Tørring Idrætsforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
2
190.000
190.000
Hovedskydning
34671
Bent Jessen
Tørring Idrætsforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
19914
Erling Kristoffersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
3
182.000
182.000
Hovedskydning
100927
Gustav Østrup
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
97195
Jonas Jakobsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
98170
Jonas Mortensen
Ousted Tåning Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
20431
Christian Lemmermann
Honum & Omegns Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
102115
Sune Grauleff Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
35795
Aksel Ebbesen
Fredericia Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
19946
Verner Sørensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
34700
Else Marie Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
34006
Nanna Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
33274
Johannes Jørgensen
Brande Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
35301
Thomas Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Hovedskydning
19960
Ove Rasmussen
Honum & Omegns Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
93286
Mads Hauge
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
101654
Anne Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
34542
Poul Buch
Tørring Idrætsforening
V2
181.000
181.000
Hovedskydning
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
V2
182.000
182.000
Hovedskydning
34879
Peter Tørslev
Vejle Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
21158
Jens Jørgen Jensen
Glud Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
106269
Jacob Bjerre Drews
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
106268
Anders Sejr Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
165.000
165.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
92722
Mathilde Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
34764
Olaf Kurth Jensen
Vejle Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
2
177.000
177.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
20598
Nicklas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
104516
Oliver Riecke
Jelling fS
BK3
158.000
158.000
Hovedskydning
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
34545
Peter Ryholl
Vejle Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
83637
Zilas Thestrup
Horsens Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
97308
Tobias Bjerregård
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
106398
Victor Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
166.000
166.000
Hovedskydning
34571
Thomas Johansen
Jelling fS
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
34818
Villy Therkildsen
Ammitsbøl Sg&i
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
82985
Lars Højen Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
86238
Mathias Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
101350
Nicklas Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
102110
Jesper Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
83601
Jens Erik Nielsen
Glud Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
102112
Ludvig Porsbjerg
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
102114
Penille Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
92241
Rasmus Kristensen
Vejle Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
96333
Nicolai Hansen
Jelling fS
ÅK2
190.000
190.000
Hovedskydning
34977
Jørgen Kjær Andersen
Tørring Idrætsforening
1
198.000
198.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
100071
Mathias Nielsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
157.000
157.000
Hovedskydning
101411
Freja Jagd Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
19899
John Madsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
177.000
177.000
Hovedskydning
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
34583
Viggo Jensen
Tørring Idrætsforening
V1
179.000
179.000
Hovedskydning
34583
Viggo Jensen
Honum & Omegns Skytteforening
V1
179.000
179.000
Hovedskydning
103858
Markus Frederik Mørck
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
34391
Claus Iversen
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
97597
Signe Damholdt
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
97603
Anton Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
169.000
169.000
Hovedskydning
101734
Nels Emil Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
103859
Kevin Skibsted
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
160.000
160.000
Hovedskydning
103866
Kenneth Løvendorff
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
105858
Rasmus Vissing
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
165.000
165.000
Hovedskydning
106575
Mathias Johansen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
ÅK2
168.000
168.000
Hovedskydning
21062
Leif Høy
Glud Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
34578
Kim Johansen
Jelling fS
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
35089
Anders Riecke
Jelling fS
ÅK2
181.000
181.000
Hovedskydning
97962
Mark Glibstrup
Kolding-Bramdrup Skytteforening
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
100581
Markus W. Christensen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
106516
Jonathan Følbæk
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
103856
Tobias Hansen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
165.000
165.000
Hovedskydning
83790
Stephanie Pedersen
Brande Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
20835
Bodil Kampmann
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
97595
Hans Skifter Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
103857
Thomas Olsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
106556
Jonas Olsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
172.000
172.000
Hovedskydning
34946
Lars Buhl
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
41721
Preben Henriksen
Billund Skytteforening
3
179.000
179.000
Hovedskydning
83830
Pernille Eriksen
Billund Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
83831
Linette Eriksen
Billund Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
92906
Emil Olsen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
193.000
193.000
Hovedskydning
105205
Jeppe Brinkmand
Billund Skytteforening
BK3
170.000
170.000
Hovedskydning
106502
Markus Steensen
Billund Skytteforening
BK3
160.000
160.000
Hovedskydning
34838
Thomas Thomsen
Ammitsbøl Sg&i
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
104991
Rasmus Nielsen
Brande Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
ÅK2
180.000
180.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
33194
Martin Skjøth
Brande Skytteforening
2
189.000
189.000
Hovedskydning
34333
Finn Møller Jensen
Billund Skytteforening
1
192.000
192.000
Hovedskydning
33287
Jesper Moesgård
Brande Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
83395
Camilla Nielsen
Brande Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
101351
Rasmus Gregersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
103885
Julie Frandsen
Glud Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
106226
Nicolai Johannsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
106399
Daniel Hentzen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
103757
Jack Lökkegaard
Vejle Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
101653
Kristian Krogh
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
102371
Per Damholt Hansen
Brande Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
103883
Julie Hilding Thomsen
Glud Skytteforening
BK1
191.000
191.000
Hovedskydning
105367
Nina Jensen
Glud Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
20265
Viktor Tambo
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Hovedskydning
33550
Kurt Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
ÅK2
184.000
184.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
34790
Holger Nielsen
Vejle Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
103936
Tobias Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
83389
Maja Lykkebo Fricke
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
163.000
163.000
Hovedskydning
105893
Dandan Yand
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Glud Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
83791
Nicolai Pedersen
Brande Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
90804
Mads Jakobsen
Brande Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
91209
Allan Duedahl
Brande Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
96833
Mathias Rasmussen
Horsens Skyttekreds
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
BK2
175.000
175.000
Hovedskydning
101336
Sowmeya Vasanthan
Brande Skytteforening
J2
153.000
153.000
Hovedskydning
35053
Claus Buhl
Ammitsbøl Sg&i
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
106448
Kris Martin Pedersen
Brande Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
35314
Søren Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
106302
Michael R. Søndergaard
Vejle Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
35742
Bo G. Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
2
193.000
193.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Ammitsbøl Sg&i
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
34030
Boye Ebbesen
Billund Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
93583
Nicklas Chr. Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
99093
Michael Kristiansen
Ullerup Skytteforening, Give
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
34766
Niels Sommer
Løsning-Hedensted Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
20724
Annette Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Glud Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
35796
Aksel Ibsen
Fredericia Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
95177
Hans Byager
Jelling fS
J2
181.000
181.000
Hovedskydning
99900
Jeppe S. Jensen
Vejle Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Vejle Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
35287
Vagn Mølkjær
Fredericia Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
101286
August Møller-Jensen
Vejle Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
103758
Alexander B. Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
103761
Anders H. Andersen
Vejle Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
20284
Ove Pedersen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
174.000
174.000
Hovedskydning
100526
Martin Lund
Ammitsbøl Sg&i
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Glud Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
34254
Mie Karstensen
Billund Skytteforening
2
195.000
195.000
Hovedskydning
35659
Hans Jacobsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
92106
Anders Rosenkrans
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
92426
Frederik Fill Brems Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
97633
Oliver Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
97899
Jacob Roland Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
102526
Andreas Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
106271
Mathias Thiemer
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93584
Anders Jensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
34010
Malene Ebbesen
Billund Skytteforening
2
189.000
189.000
Hovedskydning
91949
Allan Baunsgaard
Brande Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
97600
Per Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
90709
Valdemar Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
91052
Rasmus Mols Pedersen
Ammitsbøl Sg&i
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
21646
Kurt Bojsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
154.000
154.000
Hovedskydning
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
98164
Mads Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
98165
Jonas Jungqvist
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
180.000
180.000
Hovedskydning
99249
Thomas Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
100585
Kenny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
101274
Benny Lyngbak
Honum & Omegns Skytteforening
V1
191.000
191.000
Hovedskydning
101479
Mikkel Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
106396
Simon Olsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
101482
Morten Leth
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
106400
Markus Smidt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
142.000
142.000
Hovedskydning
104159
Gunvor Thuesen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
171.000
171.000
Hovedskydning
106300
Oliver Højsgård Sørensen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
20643
Lars-Åge Pedersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
190.000
190.000
Hovedskydning
34185
Thomas Karstensen
Billund Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
20944
Peter Hansen
Løsning-Hedensted Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
86889
Karl Otto Lauersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
104837
Frederik Jakobsen
Billund Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
3
184.000
184.000
Hovedskydning
103884
Trine Kragsbjerg
Glud Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
105211
Nikolaj Amlund Thygesen
Billund Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
21066
Lasse Husballe
Ousted Tåning Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
101273
Niklas Christiansen
Glud Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
84520
Rasmus Kirkholt
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
34680
Egon Dammand
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
89186
Christian Kjær
Glud Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
19871
Michael Vistesen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
101812
Oliver Holt
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
106394
Lasse Dahlmann Hansen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
106395
Christian Toftdahl
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
155.000
155.000
Hovedskydning
106397
Julie Jensen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
34638
Knud Markussen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
V2
169.000
169.000
Hovedskydning
100067
Alex Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
106262
Tobias Rasmussen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
105025
Jesper Koch Jacobsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
34334
Ernst Eriksen
Billund Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
86659
Thomas Aleksander Steensen
Billund Skytteforening
ÅK2
183.000
183.000
Hovedskydning
86981
Mick Mortensen
Billund Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
97596
Mikkel Nicolaj Damholdt
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
97601
Frida Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
81969
Steffani Johansen
Jelling fS
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
106301
Ruben Møller Kroman
Vejle Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
106501
Sofie Sørensen
Tørring Idrætsforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
97602
Emil Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
20564
Silas Højfeldt Kildehøj
Horsens Skyttekreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
105207
Amanda Binger
Billund Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
21316
Birger Iversen
Horsens Skyttekreds
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
106500
Christian Drews
Billund Skytteforening
BK3
168.000
168.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Brande Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
20931
Randi Vejlgård
Glud Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
92023
Julie Nielsen
Glud Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
91210
Victor Duedahl
Brande Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
35608
Jens Ravn
Fredericia Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
ÅK2
188.000
188.000
Hovedskydning
93586
Mikkel A. Bodilsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
101016
Ole Winther
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
106503
Simon Thygesen
Billund Skytteforening
ÅK2
185.000
185.000
Hovedskydning
101337
Arne Olsen
Ullerup Skytteforening, Give
V2
184.000
184.000
Hovedskydning
101218
Mathias Meyer
Vejle Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
97815
Magnus Andersen
Vejle Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
101288
Philip Høgsholt
Vejle Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
33044
Gerda Præstegård
Brande Skytteforening
V2
175.000
175.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
33325
Hans Jensen
Brande Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
33981
Flemming Jensen
Brande Skytteforening
ÅK2
179.000
179.000
Hovedskydning
83398
Else Nielsen
Brande Skytteforening
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
Til toppen