Turnering 5 omgang 2014 (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅKL 269.000 269.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅKL 287.000 287.000 Hovedskydning
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds VET 278.000 278.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 274.000 274.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds VET 268.000 268.000 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 3 247.000 247.000 Hovedskydning
41443 Jan Frandsen Holsted Skyttekreds 2 271.000 271.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds VET 286.000 286.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 2 269.000 269.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening VET 280.000 280.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅKL 282.000 282.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Esbjerg Skyttekreds ÅKL 268.000 268.000 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 3 248.000 248.000 Hovedskydning
102157 Ida Schelander Hansen Alslev Skytteforening BK 229.000 229.000 Hovedskydning
111986 Magnus Kristensen Vejen/Skibelund Skf. ÅKL 264.000 264.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 2 260.000 260.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 267.000 267.000 Hovedskydning
106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds 3 268.000 268.000 Hovedskydning
106654 Gitte Iversen Esbjerg Skyttekreds ÅKL 234.000 234.000 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening ÅKL 263.000 263.000 Hovedskydning
103046 Emilia Matras Egelund Alslev Skytteforening BK 259.000 259.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 3 269.000 269.000 Hovedskydning
88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening JUN 243.000 243.000 Hovedskydning
93185 Jimmi Thovtrup Helle Skytteforening BK 276.000 276.000 Hovedskydning
41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 272.000 272.000 Hovedskydning
113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 3 273.000 273.000 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds VET 232.000 232.000 Hovedskydning
ÅKL 282.000 282.000 Hovedskydning
98241 Sara Jepsen Alslev Skytteforening JUN 266.000 266.000 Hovedskydning
98243 Line Jørgensen Alslev Skytteforening BK 288.000 288.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅKL 277.000 277.000 Hovedskydning
102767 Lars Mortensen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅKL 240.000 240.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds VET 262.000 262.000 Hovedskydning
115350 Jørgen Poulsen Esbjerg Skyttekreds 3 241.000 241.000 Hovedskydning
115351 Martin Sejerup Esbjerg Skyttekreds 3 252.000 252.000 Hovedskydning
41549 Knud Erik Höher Brørup Skyttekreds VET 249.000 249.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 268.000 268.000 Hovedskydning
33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening 1 274.000 274.000 Hovedskydning

Til toppen