Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Landsdelsmesterskab gevær (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Holstebro Skytteforening
Højmark Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Sædding Skytteforening
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
2
181.000
181.000
Hovedskydning
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
2
186.000
186.000
Mesterskab
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
181.000
181.000
Mesterskab
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
97454
Anders Byskov Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
104690
Sofie Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
104690
Sofie Sørensen
Lemvig Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
30952
Bent Kruse
Trehøje Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
UNG
193.000
193.000
Mesterskab
37553
Camilla Nielsen
Videbæk Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
37553
Camilla Nielsen
Videbæk Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
98899
Glen Jørgensen
Højmark Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
98899
Glen Jørgensen
Højmark Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
35895
Lene F. Høegsberg
Holstebro Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
30949
Bent Helleskov
Trehøje Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
30949
Bent Helleskov
Trehøje Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
96686
Thomas Løgager Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
29754
Jesper A. Vestergaard
Trehøje Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
29754
Jesper A. Vestergaard
Trehøje Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
35880
Martin Nørmark Hykkelbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
2
174.000
174.000
Hovedskydning
35880
Martin Nørmark Hykkelbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
108618
Malthe Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
113282
Oliver Ørskov Petersen
Trehøje Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
113282
Oliver Ørskov Petersen
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
111073
Susie Nielsen
Trehøje Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Hovedskydning
111073
Susie Nielsen
Trehøje Skytteforening
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
106883
William Hedegård Christensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
106883
William Hedegård Christensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Hovedskydning
114564
Anders Buur Kristensen
Trehøje Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Mesterskab
114564
Anders Buur Kristensen
Trehøje Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
114960
Lasse S. Damgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
114960
Lasse S. Damgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
94264
anders stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
109178
Viktor Jacobsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
109178
Viktor Jacobsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
112773
Simon Bernhard Madsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
36616
Henry Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
36616
Henry Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
100636
Patrick Elleskov Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
114141
Christoffer Lund
Struer Skyttekreds
BK2
185.000
185.000
Hovedskydning
114141
Christoffer Lund
Struer Skyttekreds
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
114144
Katrine Mathiesen
Struer Skyttekreds
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
114144
Katrine Mathiesen
Struer Skyttekreds
J2
180.000
180.000
Mesterskab
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
87132
Freja Østerbøg
Trehøje Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
30968
Anders Stræde
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
30968
Anders Stræde
Trehøje Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
100636
Patrick Elleskov Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Hovedskydning
101732
Magnus Schou Jørgensen
Trehøje Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
101732
Magnus Schou Jørgensen
Trehøje Skytteforening
J2
186.000
186.000
Hovedskydning
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
114348
Svend Erik Simonsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Mesterskab
107890
Mads-Emil Mogensen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
111941
Marco Hedegaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
111941
Marco Hedegaard Andersen
Trehøje Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
113286
Jeppe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
113286
Jeppe Andersen
Trehøje Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
113287
Andreas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
186.000
186.000
Mesterskab
115001
Andreas pilgaard Torp
Lemvig Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
115001
Andreas pilgaard Torp
Lemvig Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
113287
Andreas Andersen
Trehøje Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
88088
Marie Bæk Pagaard
Skjern Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
107780
Mads Olesen
Skjern Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Mesterskab
110170
Peter A. A. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
107780
Mads Olesen
Skjern Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
114148
Mads Troelsen
Struer Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
114502
Nicolaj Rønn Jørgensen
Trehøje Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
114502
Nicolaj Rønn Jørgensen
Trehøje Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
114301
Christian Kaj Mitteldorf
Struer Skyttekreds
3
160.000
160.000
Hovedskydning
114301
Christian Kaj Mitteldorf
Struer Skyttekreds
3
167.000
167.000
Mesterskab
114148
Mads Troelsen
Struer Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114149
Tina Lund
Struer Skyttekreds
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
114149
Tina Lund
Struer Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
114345
Carsten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
114347
Jan Stokholm
Struer Skyttekreds
ÅK3
182.000
182.000
Mesterskab
114347
Jan Stokholm
Struer Skyttekreds
ÅK3
185.000
185.000
Hovedskydning
114345
Carsten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
181.000
181.000
Hovedskydning
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
98945
Camilla Stougaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
113198
Jakob Vad Eskildsen Jørgensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
113198
Jakob Vad Eskildsen Jørgensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
108893
Mads Christiansen
Struer Skyttekreds
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
108893
Mads Christiansen
Struer Skyttekreds
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
106864
Mathilde Madsen
Lemvig Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
106864
Mathilde Madsen
Lemvig Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114326
Johannes Gunnars Krog
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114326
Johannes Gunnars Krog
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
115582
Michael Susgaard Olesen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
182.000
182.000
Hovedskydning
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
114145
Jacob Stokholm
Struer Skyttekreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114145
Jacob Stokholm
Struer Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
108899
Ole Olesen
Struer Skyttekreds
BK2
181.000
181.000
Mesterskab
108899
Ole Olesen
Struer Skyttekreds
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
108895
Morten Henningsen
Struer Skyttekreds
J2
181.000
181.000
Mesterskab
108895
Morten Henningsen
Struer Skyttekreds
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
36689
Bianca Helene Nielsen Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Mesterskab
36689
Bianca Helene Nielsen Kirkeby
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Hovedskydning
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
29507
Morten V. Smedegaard
Struer Skyttekreds
UNG
182.000
182.000
Mesterskab
29507
Morten V. Smedegaard
Struer Skyttekreds
UNG
180.000
180.000
Hovedskydning
106798
Morten Rørstrøm
Struer Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
97391
Jonas Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
97391
Jonas Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Hovedskydning
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
98883
Lars Andersen
Videbæk Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
98883
Lars Andersen
Videbæk Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
30767
Olav Jensen
Trehøje Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
101731
Kristian Arreborg
Trehøje Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
112187
Rikard Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
112187
Rikard Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
114300
Carsten Troelsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
181.000
181.000
Hovedskydning
114300
Carsten Troelsen
Struer Skyttekreds
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
101731
Kristian Arreborg
Trehøje Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
104695
Sebastian Kristensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
90300
Camilla Marhauer Lauritsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
95162
Mikkel Pedersen
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
95162
Mikkel Pedersen
Skjern Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
37001
Erik Tyrsted Toft
Højmark Skytteforening
V3
188.000
188.000
Mesterskab
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
2
189.000
189.000
Mesterskab
29739
Martin Mohr Jakobsen
Trehøje Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
112503
Peder Holbøll
Videbæk Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
112503
Peder Holbøll
Videbæk Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
36104
Chris Ahlers Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
95434
Rune Toft Bjerg
Sædding Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
95434
Rune Toft Bjerg
Sædding Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
36104
Chris Ahlers Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
114350
Isak Eriksen
Struer Skyttekreds
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
114350
Isak Eriksen
Struer Skyttekreds
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
114344
Tina Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
114344
Tina Rørstrøm
Struer Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
112186
Laurids Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
112186
Laurids Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
112487
Per Jacobsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Hovedskydning
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
112487
Per Jacobsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
104695
Sebastian Kristensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
114143
Oskar Eriksen
Struer Skyttekreds
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
29286
Niels Ingvad Gregersen
Lemvig Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
29286
Niels Ingvad Gregersen
Lemvig Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
114143
Oskar Eriksen
Struer Skyttekreds
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
29268
Peter Arp-Jensen
Lemvig Skytteforening
V3
188.000
188.000
Mesterskab
29268
Peter Arp-Jensen
Lemvig Skytteforening
V3
191.000
191.000
Hovedskydning
110533
Kim Olesen
Struer Skyttekreds
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
110533
Kim Olesen
Struer Skyttekreds
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
31467
Karl Henrik Hamann
Trehøje Skytteforening
1
193.000
193.000
Mesterskab
81881
Martin Riis
Struer Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
81881
Martin Riis
Struer Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
31467
Karl Henrik Hamann
Trehøje Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
114703
Casper Boel
Ørnhøj Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
114703
Casper Boel
Ørnhøj Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
115131
Niklas Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
115131
Niklas Dyrholm
Skjern Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
107135
Per Møller Kristensen
Skjern Skytteforening
3
166.000
166.000
Hovedskydning
107135
Per Møller Kristensen
Skjern Skytteforening
3
169.000
169.000
Mesterskab
105673
Ann-Cathrine J.M Kristensen
Skjern Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
114147
Emil Pedersen
Struer Skyttekreds
BK4
169.000
169.000
Hovedskydning
29722
Tove Madsen
Trehøje Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
29722
Tove Madsen
Trehøje Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
114147
Emil Pedersen
Struer Skyttekreds
BK4
170.000
170.000
Mesterskab
115169
Kevin Plauborg
Sædding Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
115169
Kevin Plauborg
Sædding Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Hovedskydning
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
3
183.000
183.000
Mesterskab
110532
Dorthe Gregersen
Struer Skyttekreds
3
180.000
180.000
Hovedskydning
84129
Bjarke Hestbæk
Struer Skyttekreds
UNG
170.000
170.000
Mesterskab
112502
Mathias Thorbjørn L. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
112502
Mathias Thorbjørn L. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
169.000
169.000
Hovedskydning
84129
Bjarke Hestbæk
Struer Skyttekreds
UNG
174.000
174.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
87140
Oliver Dyremose
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
87140
Oliver Dyremose
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
103204
Thomas Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
98014
Mikkel Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
98014
Mikkel Madsen
Lemvig Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104696
Leander Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
104696
Leander Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
3
158.000
158.000
Hovedskydning
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
3
162.000
162.000
Mesterskab
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
94376
Kasper Rørstrøm
Struer Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK1
190.000
190.000
Hovedskydning
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
193.000
193.000
Hovedskydning
35978
Claus Laumann Sindberg
Holstebro Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
82922
ESben Riis
Struer Skyttekreds
BK2
186.000
186.000
Mesterskab
82922
ESben Riis
Struer Skyttekreds
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
29405
Børge Andersen
Lemvig Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
91155
Maria Birck Jensen
Mejrup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
91155
Maria Birck Jensen
Mejrup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
108900
Mads Simonsen
Struer Skyttekreds
BK2
184.000
184.000
Mesterskab
108900
Mads Simonsen
Struer Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
115186
Patrick Simmonsen
Sædding Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Mesterskab
115186
Patrick Simmonsen
Sædding Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
108542
Betinna Endt Jensen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
108542
Betinna Endt Jensen
Videbæk Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Hovedskydning
85107
Dennis Skovgaard Kristiansen
Ulfborg Bys Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
85107
Dennis Skovgaard Kristiansen
Ulfborg Bys Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Hovedskydning
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
104692
Camilla Søndergaard
Holstebro Skytteforening
UNG
164.000
164.000
Hovedskydning
104692
Camilla Søndergaard
Holstebro Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
Til toppen