Turnering 6 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V1 269.000 269.000 Hovedskydning
40291 Allan Krogh Bramming Skytteforening 4 235.000 235.000 Hovedskydning
40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds V1 283.000 283.000 Hovedskydning
106654 Gitte Iversen Esbjerg Skyttekreds ÅK2 249.000 249.000 Hovedskydning
40421 Kaj Bornhøft Esbjerg Skyttekreds V1 278.000 278.000 Hovedskydning
99418 Jannik Christiansen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 244.000 244.000 Hovedskydning
102123 Ulrik Moslund Skads Skytteforening V2 156.000 156.000 Hovedskydning
104778 Harley Paulsen Skytteforeningen Vest V1 265.000 265.000 Hovedskydning
38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 3 254.000 254.000 Hovedskydning
40035 Rasmus Jacobsen Bramming Skytteforening 3 239.000 239.000 Hovedskydning
38767 Kurt Nielsen Skytteforeningen Vest V1 296.000 296.000 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds V2 261.000 261.000 Hovedskydning
107915 Kurt Jensen Helle Skytteforening V2 264.000 264.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. V1 269.000 269.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 287.000 287.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening ÅK1 257.000 257.000 Hovedskydning
97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds 3 255.000 255.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 277.000 277.000 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening V1 257.000 257.000 Hovedskydning
39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 1 277.000 277.000 Hovedskydning
111986 Magnus Kristensen Vejen/Skibelund Skf. ÅK2 236.000 236.000 Hovedskydning
4 248.000 248.000 Hovedskydning
40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening ÅK2 243.000 243.000 Hovedskydning
33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening 1 280.000 280.000 Hovedskydning
41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 2 271.000 271.000 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Esbjerg Skyttekreds ÅK1 269.000 269.000 Hovedskydning
107998 Martin Zander Rødding Skytteforening ÅK2 239.000 239.000 Hovedskydning
91088 Niels Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening 4 259.000 259.000 Hovedskydning
39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening V2 242.000 242.000 Hovedskydning
85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 3 275.000 275.000 Hovedskydning
102503 Dianne L. Abrehamsen Skytteforeningen Vest ÅK2 123.000 123.000 Hovedskydning
39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening 4 213.000 213.000 Hovedskydning
39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 4 246.000 246.000 Hovedskydning
38329 Heidi Overgaard Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening ÅK1 268.000 268.000 Hovedskydning
112569 Jan Pedersen Skads Skytteforening ÅK2 122.000 122.000 Hovedskydning
102463 Henning Carstensen Helle Skytteforening 3 257.000 257.000 Hovedskydning
114258 Preben Pedersen Vejen/Skibelund Skf. 2 278.000 278.000 Hovedskydning
102501 Ib Jensen Skytteforeningen Vest ÅK2 204.000 204.000 Hovedskydning
109711 Edvardas Pedersen Skads Skytteforening BK 151.000 151.000 Hovedskydning
113084 Josefine Jeppesen Outrup Skytteforening ÅK2 229.000 229.000 Hovedskydning
113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 2 269.000 269.000 Hovedskydning
41618 Anders Secher Brørup Skyttekreds V2 242.000 242.000 Hovedskydning
40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds 1 276.000 276.000 Hovedskydning
ÅK1 272.000 272.000 Hovedskydning
41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening V1 273.000 273.000 Hovedskydning
132163 Ole Grosen Skytteforeningen Vest ÅK2 223.000 223.000 Hovedskydning
38534 Kent Krammer Skytteforeningen Vest V2 240.000 240.000 Hovedskydning
114869 Martin Folmer Skytteforeningen Vest ÅK2 239.000 239.000 Hovedskydning
97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK 253.000 253.000 Hovedskydning
40341 Hans Frahm Rasmussen Esbjerg Skyttekreds V2 264.000 264.000 Hovedskydning
115351 Martin Sejerup Esbjerg Skyttekreds ÅK2 246.000 246.000 Hovedskydning
97548 Richard Barlo Skads Skytteforening V2 228.000 228.000 Hovedskydning
39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening 2 261.000 261.000 Hovedskydning
103571 Christian W. Nielsen Skytteforeningen Vest V2 256.000 256.000 Hovedskydning
33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening 1 283.000 283.000 Hovedskydning
96674 Dennis Hansen Esbjerg Skyttekreds 2 277.000 277.000 Hovedskydning
41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds ÅK2 213.000 213.000 Hovedskydning
33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening 1 286.000 286.000 Hovedskydning
87735 Nella Benedictus Holsted Skyttekreds ÅK2 161.000 161.000 Hovedskydning
41549 Knud Erik Höher Brørup Skyttekreds V2 227.000 227.000 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds V1 274.000 274.000 Hovedskydning

Til toppen