Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
15m Pistol Nordsjællandsmesterskab 2014 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Blovstrød Pistolskytteforening
Espergærde Skytteforening
Farum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Frederiksværk Skytteforening
Hillerød Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Stenløse Skytteforening
Søborg SG&I
Søllerød Skytteforening
Værløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
56688
Kurt Christensen
Hørsholm Pistolforening
1
279.000
279.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
V1
280.000
280.000
Hovedskydning
64496
Hans-Henrik Ellekær
Søborg SG&I
V1
258.000
258.000
Hovedskydning
83286
Ole Collin Rasmussen
Hillerød Skytteforening
V1
263.000
263.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
V2
263.000
263.000
Hovedskydning
66060
Lars Holte
Hørsholm Pistolforening
2
270.000
270.000
Hovedskydning
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
V2
236.000
236.000
Hovedskydning
62894
Kurt Witt
Værløse Skytteforening
3
265.000
265.000
Hovedskydning
62335
Ivan Olesen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
256.000
256.000
Hovedskydning
96334
Jan Truelsen
Ølstykke Skytteforening
3
243.000
243.000
Hovedskydning
71207
Erkki Søndergaard
Skyttelauget Kgs. Lyngby
ÅK1
274.000
274.000
Hovedskydning
81166
Henning Kamp
Farum Skytteforening
V1
251.000
251.000
Hovedskydning
62739
Michael Mosbæk Witte
Farum Skytteforening
3
257.000
257.000
Hovedskydning
61720
Jens Hartwig
Skyttelauget Kgs. Lyngby
1
276.000
276.000
Hovedskydning
61851
Lars Grønlund Ottesen
Farum Skytteforening
3
243.000
243.000
Hovedskydning
62137
Aage S. Christensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
249.000
249.000
Hovedskydning
63094
Ethan A. N. Ingholt
Skyttelauget Kgs. Lyngby
4
225.000
225.000
Hovedskydning
73445
Per Laursen
Søllerød Skytteforening
UNG
247.000
247.000
Hovedskydning
92573
Per Vang Christensen
Søborg SG&I
V1
260.000
260.000
Hovedskydning
105464
Morten Andersson
Frederiksværk Skytteforening
ÅK2
257.000
257.000
Hovedskydning
105465
Steen Henning Jensen
Frederiksværk Skytteforening
V2
230.000
230.000
Hovedskydning
105491
Kim Gottlieb Wood Nielsen
Hørsholm Pistolforening
3
249.000
249.000
Hovedskydning
110297
Marie Louise M. Schlicker
Hillerød Skytteforening
ÅK1
258.000
258.000
Hovedskydning
110298
Lars Bilø
Hillerød Skytteforening
ÅK2
253.000
253.000
Hovedskydning
68043
Peter Ahasverusen
Søborg SG&I
V2
246.000
246.000
Hovedskydning
62242
Magnus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
271.000
271.000
Hovedskydning
61921
Bo Jacobsen
Stenløse Skytteforening
3
237.000
237.000
Hovedskydning
61880
Johnny Rene Clausen
Ølstykke Skytteforening
V1
268.000
268.000
Hovedskydning
109359
Carina Nielsen
Frederiksværk Skytteforening
JUN
216.000
216.000
Hovedskydning
62161
Steen Aabech
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V1
264.000
264.000
Hovedskydning
71424
Dan Herss
Søllerød Skytteforening
3
256.000
256.000
Hovedskydning
66653
Lars Pedersen
Søllerød Skytteforening
3
264.000
264.000
Hovedskydning
62763
Jens Christiansen
Farum Skytteforening
ÅK1
254.000
254.000
Hovedskydning
90024
Renè Krog
Farum Skytteforening
ÅK1
267.000
267.000
Hovedskydning
95440
Mikael Olsen
Frederiksværk Skytteforening
4
232.000
232.000
Hovedskydning
107501
Niels Wedell
Hillerød Skytteforening
V2
251.000
251.000
Hovedskydning
107500
Lasse Reiholt Hansen
Hillerød Skytteforening
ÅK1
260.000
260.000
Hovedskydning
93020
Frantz Weitemeyer
Blovstrød Pistolskytteforening
2
276.000
276.000
Hovedskydning
81776
Søren Kornerup
Espergærde Skytteforening
3
273.000
273.000
Hovedskydning
63326
Jørgen Rav
Hørsholm Pistolforening
V1
278.000
278.000
Hovedskydning
66656
Jan Rajchman
Søllerød Skytteforening
3
257.000
257.000
Hovedskydning
ÅK1
236.000
236.000
Hovedskydning
110393
Johan Mastrell
Hørsholm Pistolforening
3
260.000
260.000
Hovedskydning
114032
Jens Jørgen Dalby
Espergærde Skytteforening
V2
236.000
236.000
Hovedskydning
65060
Per C. Madsen
Ramløse Idrætsforening, Hovedbestyrelse
2
265.000
265.000
Hovedskydning
63546
Kaare O. Nielsen
Hillerød Skytteforening
ÅK1
247.000
247.000
Hovedskydning
106632
Kim Hansen
Stenløse Skytteforening
4
240.000
240.000
Hovedskydning
62815
Aleksander Olinger
Farum Skytteforening
V1
261.000
261.000
Hovedskydning
62833
Søren Testmann
Værløse Skytteforening
2
267.000
267.000
Hovedskydning
96529
Mick Larsen
Frederiksværk Skytteforening
BK
283.000
283.000
Hovedskydning
81420
Michael Petersen
Skyttelauget Kgs. Lyngby
3
259.000
259.000
Hovedskydning
87042
Johnny Lundstrøm
Skyttelauget Kgs. Lyngby
3
252.000
252.000
Hovedskydning
87732
Thomas Dyregaard
Hillerød Skytteforening
4
255.000
255.000
Hovedskydning
116046
Jannik Sørensen
Søllerød Skytteforening
3
263.000
263.000
Hovedskydning
63341
Flemming Rask
Hørsholm Pistolforening
V2
251.000
251.000
Hovedskydning
107247
Henrik Lemming
Søllerød Skytteforening
V2
248.000
248.000
Hovedskydning
61792
Poul Neidel
Ølstykke Skytteforening
V2
251.000
251.000
Hovedskydning
63419
Steen Pico Nielsen
Hillerød Skytteforening
V1
266.000
266.000
Hovedskydning
66161
Knud Winther Knudsen
Hørsholm Pistolforening
V1
254.000
254.000
Hovedskydning
62729
Peter Holde Hansen
Farum Skytteforening
ÅK2
250.000
250.000
Hovedskydning
147579
Preben Hostrup Christensen
Hørsholm Pistolforening
V1
246.000
246.000
Hovedskydning
Til toppen