Pisolterræn på Kulsbjerg (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 45.000 37.000 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 32.000 26.000 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 36.000 30.000 Hovedskydning
60732 Niels Jørgen Madsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 46.000 38.000 Hovedskydning
57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening GPA 43.000 35.000 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 14.000 11.000 Hovedskydning
101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 57.000 47.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 42.000 34.000 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GPA 33.000 27.000 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 26.000 21.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 52.000 43.000 Hovedskydning
105895 Thomas Borgen SAS Skytteklub GPA 56.000 46.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 54.000 44.000 Hovedskydning
GPA 49.000 40.000 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 68.000 56.000 Hovedskydning
66601 Flemming Klingenberg Gladsaxe Skytteforening GPA 44.000 36.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 40.000 33.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 54.000 44.000 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 31.000 25.000 Hovedskydning
106772 Jan Clarlund Karlslunde Skytteforening GPA 24.000 20.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 48.000 39.000 Hovedskydning
116439 Jesper Færch SAS Skytteklub GPA 39.000 32.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 25.000 20.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 61.000 50.000 Hovedskydning
116242 Bruno Lyngdorf Brøndby Skytte Forening GPA 7.000 6.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 50.000 41.000 Hovedskydning
116049 Daniel R. Hansen Nykøbing F. Skytteforening GPA 27.000 22.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
101091 Kim Andersen Sorø Skytteforening GPA 12.000 10.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
105672 Jørn Petersen Køge Skytteforening GPA 25.000 20.000 Hovedskydning
93721 Morten Furholt Hansen Køge Skytteforening GPA 33.000 27.000 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 53.000 43.000 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 46.000 38.000 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
111993 Bo Zangenberg Karlslunde Skytteforening GPA 26.000 21.000 Hovedskydning
67948 Peter Boysen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 44.000 36.000 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza RI 98 Skytteforening GPA 52.000 43.000 Hovedskydning
GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
106900 Lasse Vrangbak Mortensen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 15.000 12.000 Hovedskydning
111210 Ricky Jensen Nykøbing F. Skytteforening GPA 55.000 45.000 Hovedskydning
111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 43.000 35.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening GPA 38.000 31.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 59.000 48.000 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 65.000 53.000 Hovedskydning
100957 Jan Rasmussen Sorø Skytteforening GPA 10.000 8.000 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 27.000 22.000 Hovedskydning
112033 Jeanette Olsen Sorø Skytteforening GPA 43.000 35.000 Hovedskydning
94021 Michel Louis Fleury Gladsaxe Skytteforening GPA 48.000 39.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 57.000 47.000 Hovedskydning
116461 Mikael Dahl Gladsaxe Skytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
116462 Frank Dunell Gladsaxe Skytteforening GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
116459 Zoran Ivanovic SAS Skytteklub GPA 25.000 20.000 Hovedskydning
116160 Martin Seemann Karlslunde Skytteforening GPA 15.000 12.000 Hovedskydning
115719 Kim Velgaard Karlslunde Skytteforening GPA 15.000 12.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 50.000 41.000 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 60.000 49.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 64.000 52.000 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 37.000 30.000 Hovedskydning
112694 Mathis Beltoft Sorø Skytteforening GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 49.000 40.000 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 49.000 40.000 Hovedskydning
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 36.000 30.000 Hovedskydning
109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
111247 Anders Bo Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening GPA 31.000 25.000 Hovedskydning
104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds GPA 12.000 10.000 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 59.000 48.000 Hovedskydning
99533 Brian Jacobsen Hvidovre Skyttekreds GPA 16.000 13.000 Hovedskydning
111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
106691 Rifat Ramicevic Gladsaxe Skytteforening GPA 10.000 8.000 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 38.000 31.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 61.000 50.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 54.000 44.000 Hovedskydning
69009 Vladimir Cvetkovic SAS Skytteklub GPA 20.000 16.000 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 46.000 38.000 Hovedskydning
116243 Rene Schack Brøndby Skytte Forening GPA 10.000 8.000 Hovedskydning
70904 Selcuk Kahraman RI 98 Skytteforening GPA 60.000 49.000 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 39.000 32.000 Hovedskydning
54659 Zune Clynor Christoffersen Nykøbing F. Skytteforening GPA 22.000 18.000 Hovedskydning
91807 Per Dennis Westphalen Slagelse Skytteforening GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 63.000 52.000 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 46.000 38.000 Hovedskydning
111248 Jesper Schou Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 27.000 22.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GPA 55.000 45.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 33.000 27.000 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 49.000 40.000 Hovedskydning
54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 33.000 27.000 Hovedskydning

Til toppen