15 m std.pistol divisionsskydning 6 omg 2013-14 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
64730 Kim Hansen Græsted Skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening 1 278.000 278.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening V1 276.000 276.000 Hovedskydning
62776 Henrik Ole Jakobsen Værløse Skytteforening ÅK1 262.000 262.000 Hovedskydning
62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening V2 269.000 269.000 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I V1 255.000 255.000 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 2 268.000 268.000 Hovedskydning
64232 Thomas Trap Frederiksværk Skytteforening 1 275.000 275.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening V2 205.000 205.000 Hovedskydning
64257 Niels Østergård Nielsen Frederiksværk Skytteforening V2 228.000 228.000 Hovedskydning
65433 Peter Englev Espergærde Skytteforening V1 263.000 263.000 Hovedskydning
62335 Ivan Olesen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1 260.000 260.000 Hovedskydning
96334 Jan Truelsen Ølstykke Skytteforening 3 268.000 268.000 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby ÅK1 284.000 284.000 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening ÅK2 280.000 280.000 Hovedskydning
81166 Henning Kamp Farum Skytteforening V1 264.000 264.000 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 3 253.000 253.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening V2 262.000 262.000 Hovedskydning
71763 Viggo Jørgensen Græsted Skytteforening V2 251.000 251.000 Hovedskydning
109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge 4 263.000 263.000 Hovedskydning
64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge 3 263.000 263.000 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening V1 240.000 240.000 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 3 243.000 243.000 Hovedskydning
62137 Aage S. Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V2 256.000 256.000 Hovedskydning
62166 Steen Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 3 239.000 239.000 Hovedskydning
63312 Lone Ley Hillerød Skytteforening ÅK1 262.000 262.000 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening ÅK1 264.000 264.000 Hovedskydning
65090 Leif Bruhn Ramløse I.f. V2 231.000 231.000 Hovedskydning
73445 Per Laursen Søllerød Skytteforening UNG 257.000 257.000 Hovedskydning
92174 Tore Løland Stenløse Skytteforening 3 243.000 243.000 Hovedskydning
92573 Per Vang Christensen Søborg SG&I V1 275.000 275.000 Hovedskydning
105464 Morten Andersson Frederiksværk Skytteforening ÅK2 256.000 256.000 Hovedskydning
105465 Steen Henning Jensen Frederiksværk Skytteforening V2 243.000 243.000 Hovedskydning
110297 Marie Louise M Schlicker Hillerød Skytteforening ÅK2 267.000 267.000 Hovedskydning
111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening ÅK2 252.000 252.000 Hovedskydning
68043 Peter Ahasverusen Søborg SG&I V2 245.000 245.000 Hovedskydning
95495 Knud Gadeberg Ramløse I.f. V2 225.000 225.000 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1 281.000 281.000 Hovedskydning
62355 Harry Stefansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V2 250.000 250.000 Hovedskydning
62421 Carl Christjansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1 265.000 265.000 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening 3 261.000 261.000 Hovedskydning
61880 Johnny Rene Clausen Ølstykke Skytteforening V1 277.000 277.000 Hovedskydning
115603 Tanja Gudmundur Holmsgaard Ølstykke Skytteforening 4 251.000 251.000 Hovedskydning
62161 Steen Aabech Skyttelauget Kgs. Lyngby V1 260.000 260.000 Hovedskydning
68117 John Ottosen Blovstrød Pistolskytteforening V2 234.000 234.000 Hovedskydning
64306 Henrik Gahrn Frederikssund Skytteforening, IF1864 2 270.000 270.000 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening V1 266.000 266.000 Hovedskydning
66653 Lars Pedersen Søllerød Skytteforening 3 266.000 266.000 Hovedskydning
65242 Tore Kristensen Værløse Skytteforening 2 262.000 262.000 Hovedskydning
90024 Renè Krog Farum Skytteforening ÅK1 280.000 280.000 Hovedskydning
80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening ÅK1 262.000 262.000 Hovedskydning
106368 Kim Klarskov Jeppesen Farum Skytteforening ÅK2 224.000 224.000 Hovedskydning
113938 Brian Greve Møller Lind Værløse Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
99404 Allan Ronit Værløse Skytteforening ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
99405 Anders Ronit Værløse Skytteforening ÅK2 240.000 240.000 Hovedskydning
113799 Henrik Bremerskov Jensen Espergærde Skytteforening 4 231.000 231.000 Hovedskydning
107501 Niels Wedell Hillerød Skytteforening V2 258.000 258.000 Hovedskydning
107500 Lasse Reiholt Hansen Hillerød Skytteforening ÅK1 264.000 264.000 Hovedskydning
107247 Henrik Lemming Søllerød Skytteforening V2 258.000 258.000 Hovedskydning
93020 Frantz Weitemeyer Blovstrød Pistolskytteforening 2 266.000 266.000 Hovedskydning
81776 Søren Kornerup Espergærde Skytteforening 3 267.000 267.000 Hovedskydning
112428 Flemming Nørskov IF Skjold Skævinge ÅK2 168.000 168.000 Hovedskydning
63326 Jørgen Rav Hørsholm Pistolforening V2 274.000 274.000 Hovedskydning
101797 Malene Burmeister Søborg SG&I ÅK1 268.000 268.000 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening 3 270.000 270.000 Hovedskydning
114032 Jens Jørgen Dalby Espergærde Skytteforening V2 238.000 238.000 Hovedskydning
114600 Mie Henning Skyttelauget Kgs. Lyngby ÅK2 248.000 248.000 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 2 267.000 267.000 Hovedskydning
63993 Per Kristensen IF Skjold Skævinge V2 192.000 192.000 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening ÅK1 284.000 284.000 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V2 213.000 213.000 Hovedskydning
106632 Kim Hansen Stenløse Skytteforening 4 242.000 242.000 Hovedskydning
96348 Helle Bacino Ølstykke Skytteforening ÅK2 248.000 248.000 Hovedskydning
64898 Leo Jørgensen Græsted Skytteforening V2 240.000 240.000 Hovedskydning
93153 Thomas Roswall Kristensen Græsted Skytteforening ÅK2 229.000 229.000 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening V1 256.000 256.000 Hovedskydning
66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening 3 252.000 252.000 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 3 231.000 231.000 Hovedskydning
63536 Leif V. Pedersen Blovstrød Pistolskytteforening V2 233.000 233.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening V2 257.000 257.000 Hovedskydning
112962 Alexander Bech-Jensen Ramløse I.f. 4 251.000 251.000 Hovedskydning
71231 Carsten Lemming-Jacobsen Værløse Skytteforening V1 242.000 242.000 Hovedskydning
62915 Jens Kjeldsen Værløse Skytteforening V1 261.000 261.000 Hovedskydning

Til toppen