Hjemmebaneturnering Voksne 3.runde 2013-14 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
16631 Verner Laursen Skytteforening Kimbrerne V3 173.0 173.0 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
112395 Finn Radouch Boldt Vodskov Skytteforening ÅK3 194.0 194.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
10192 Arne Jensen Ålbæk Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V2 190.0 190.0 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
112248 Finn Jønsson Pandrup Skytteforening ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
106802 Flemming Krøll Asaa Skytteforening ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
106804 Per Lindegaard Nielsen Asaa Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Hjørring Skytteforening V3 181.0 181.0 Hovedskydning
10261 Jette Jensen Ålbæk Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
115541 Rolf Andersen Ålbæk Skytteforening 3 168.0 168.0 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
88405 Flemming Christoffersen Hadsund Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 193.0 193.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 199.0 199.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.0 193.0 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
110435 Tonny Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
16468 Knud Erik Kanstrup Skytteforening Kimbrerne V3 178.0 178.0 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
114933 Andre Jelstrup Skytteforening Kimbrerne ÅK3 195.0 195.0 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
112396 Lene Billingsøe Dons Boldt Vodskov Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 198.0 198.0 Hovedskydning
10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
10269 Henrik Thomsen Ålbæk Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
97283 Finn Redke Vodskov Skytteforening V3 172.0 172.0 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
137662 Michael Lindgaard Bagger Olesen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
14019 Lene Saugbjerg Pandrup Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
99843 Christian Nielsen Asaa Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
10247 Knud E. Søndergaard Ålbæk Skytteforening V2 199.0 199.0 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
112247 Cecilie Jønsson Pandrup Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 200.0 200.0 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
11921 Levin Levinsen Vilsted Skytteforening ÅK2 184.0 184.0 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
12915 Karsten Halb. Møller Skytteforening Kimbrerne V1 199.0 199.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 199.0 199.0 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
105311 Reidun Rasmussen Skytteforening Kimbrerne V3 185.0 185.0 Hovedskydning
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
112173 Karin Dahl Assing Skytteforening Kimbrerne ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
114028 Morten Thomsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
112287 Elin Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen