Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
LDM_DDSøstjylland (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Østjylland
Alle foreninger
Balle skytteforening
Beder-Malling Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Hinnerup Skytteforening
Lyngby Skyttekreds
Midtdjurs skytteforening
Randers Skyttekreds
Ry-Emborg Skytteforening
Rønde Skytteforening
Samsø Skytteforening
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
VBF Skyttelaug/Århus
Århus Riffelskytte klub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
147.000
147.000
Mesterskab
25728
Jørgen Mahler
Århus Riffelskytte klub
V1
149.000
149.000
Hovedskydning
18226
Jens Peter Jensen
Randers Skyttekreds
V1
148.000
148.000
Mesterskab
18226
Jens Peter Jensen
Randers Skyttekreds
V1
147.000
147.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
J2
149.000
149.000
Hovedskydning
84818
Maja Petersen
Grenå Skyttekreds
J2
145.000
145.000
Mesterskab
132018
Inge Petersen
Lyngby Skyttekreds
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
132018
Inge Petersen
Lyngby Skyttekreds
ÅK2
143.000
143.000
Hovedskydning
92834
Henrik Hammershøj
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
92834
Henrik Hammershøj
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
140.000
140.000
Mesterskab
24825
Jane Sønnichsen
Hinnerup Skytteforening
1
143.000
143.000
Hovedskydning
24862
Bent Toft
Hinnerup Skytteforening
3
141.000
141.000
Mesterskab
24862
Bent Toft
Hinnerup Skytteforening
3
138.000
138.000
Hovedskydning
89498
Jan Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
89498
Jan Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
21443
Jørgen Olesen
Ry-Emborg Skytteforening
V2
139.000
139.000
Hovedskydning
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
135101
Hanne Kirstine Kristensen
Samsø Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Hovedskydning
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
23116
Jens Roland Jensen
Midtdjurs skytteforening
V1
149.000
149.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
25302
Knud Møller
Samsø Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Hovedskydning
25177
John Lund Christensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
142.000
142.000
Mesterskab
148301
Henning Andersen
Lyngby Skyttekreds
V1
144.000
144.000
Mesterskab
148301
Henning Andersen
Lyngby Skyttekreds
V1
144.000
144.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
88584
Jørn Czaja Kristensen
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Hovedskydning
23088
Mogens Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
149.000
149.000
Mesterskab
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
25369
Bjarne Andersen
Samsø Skytteforening
V1
150.000
150.000
Hovedskydning
V1
142.000
142.000
Mesterskab
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Hovedskydning
21559
Sune Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
146.000
146.000
Mesterskab
21701
Henning B. Clausen
Århus Riffelskytte klub
V1
150.000
150.000
Hovedskydning
21701
Henning B. Clausen
Århus Riffelskytte klub
V1
150.000
150.000
Mesterskab
V1
145.000
145.000
Hovedskydning
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
146.000
146.000
Hovedskydning
21691
Ingo Jensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
143.000
143.000
Mesterskab
18504
Anny Toft
Randers Skyttekreds
ÅK1
145.000
145.000
Hovedskydning
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
18472
Bjarne Schou Nielsen
Randers Skyttekreds
V1
144.000
144.000
Mesterskab
23007
John Petersen
Lyngby Skyttekreds
V2
143.000
143.000
Hovedskydning
23007
John Petersen
Lyngby Skyttekreds
V2
141.000
141.000
Mesterskab
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
82516
Mads Lillelund
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
145.000
145.000
Hovedskydning
97529
Holger Sønderskov
Balle skytteforening
BK3
142.000
142.000
Hovedskydning
97529
Holger Sønderskov
Balle skytteforening
BK3
137.000
137.000
Mesterskab
86804
Kevin Arulanantham
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Hovedskydning
28225
Mattias Thomsen
Samsø Skytteforening
J1
149.000
149.000
Hovedskydning
28225
Mattias Thomsen
Samsø Skytteforening
J1
147.000
147.000
Mesterskab
86804
Kevin Arulanantham
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Hovedskydning
96188
Mads Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
144.000
144.000
Mesterskab
26268
Jens Eriksen
VBF Skyttelaug/Århus
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
79949
Mathias Nielsen
Hinnerup Skytteforening
J1
146.000
146.000
Mesterskab
79949
Mathias Nielsen
Hinnerup Skytteforening
J1
148.000
148.000
Hovedskydning
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Hovedskydning
92431
Ole Faurskov
Grenå Skyttekreds
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
92431
Ole Faurskov
Grenå Skyttekreds
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
98796
Thomas Martinsen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
17764
Rasmus Holst Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
142.000
142.000
Hovedskydning
23175
Walther Kristensen
Rønde Skytteforening
3
120.000
120.000
Hovedskydning
23175
Walther Kristensen
Rønde Skytteforening
3
123.000
123.000
Mesterskab
23299
Finn Gyldenløv Sørensen
Århus Riffelskytte klub
V1
144.000
144.000
Mesterskab
23299
Finn Gyldenløv Sørensen
Århus Riffelskytte klub
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
143.000
143.000
Hovedskydning
24583
Bruno Grove Nielsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
85566
Berit Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
18195
John Nikolaisen
Randers Skyttekreds
ÅK1
146.000
146.000
Hovedskydning
85566
Berit Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
ÅK2
150.000
150.000
Hovedskydning
92567
Anne Mette Vestergaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
92567
Anne Mette Vestergaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
140.000
140.000
Hovedskydning
97491
Emilie Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Hovedskydning
97491
Emilie Rasmussen
Hinnerup Skytteforening
BK3
142.000
142.000
Mesterskab
24478
Lasse Svendsen
Hinnerup Skytteforening
3
134.000
134.000
Hovedskydning
24478
Lasse Svendsen
Hinnerup Skytteforening
3
134.000
134.000
Mesterskab
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Hovedskydning
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
98797
Louise Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
ÅK2
142.000
142.000
Hovedskydning
80671
Maybritt Sloth Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
96823
Nicklas Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
138.000
138.000
Mesterskab
96823
Nicklas Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
143.000
143.000
Hovedskydning
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
88434
Michael Petersen
Grenå Skyttekreds
ÅK1
150.000
150.000
Hovedskydning
17337
Rene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
3
135.000
135.000
Mesterskab
17337
Rene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
3
137.000
137.000
Hovedskydning
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
137.000
137.000
Hovedskydning
17339
Preben Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
144.000
144.000
Mesterskab
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
17347
Knud Ove Gammeljord
Randers Skyttekreds
V1
143.000
143.000
Mesterskab
17986
Marie Nørgaard
Randers Skyttekreds
ÅK2
142.000
142.000
Hovedskydning
18041
Lene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
140.000
140.000
Hovedskydning
18041
Lene Chemnitz Hansen
Randers Skyttekreds
2
144.000
144.000
Mesterskab
86713
Kim Bo Nielsen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
86713
Kim Bo Nielsen
Hinnerup Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
24834
Gunner Holland Larsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
140.000
140.000
Hovedskydning
84653
Morten Nissen
Randers Skyttekreds
J2
146.000
146.000
Mesterskab
84653
Morten Nissen
Randers Skyttekreds
J2
145.000
145.000
Hovedskydning
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
94592
Anne-Marie Nysom
Randers Skyttekreds
BK1
150.000
150.000
Hovedskydning
98770
Verner Viborg Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
131.000
131.000
Hovedskydning
92800
Line Thisgaard
Skytteklubben DSB/ASF
BK1
149.000
149.000
Hovedskydning
92800
Line Thisgaard
Skytteklubben DSB/ASF
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
98798
Kirsten Hvid Hansen
Randers Skyttekreds
V2
134.000
134.000
Mesterskab
101818
Finn Nielsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
132.000
132.000
Hovedskydning
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
140.000
140.000
Mesterskab
25326
Jan O. Jørgensen
Samsø Skytteforening
V1
147.000
147.000
Hovedskydning
92528
Alexander Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
92528
Alexander Nielsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
149.000
149.000
Hovedskydning
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Hovedskydning
21417
Morten Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
149.000
149.000
Mesterskab
79910
Finn Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Hovedskydning
76723
John Heilmann-Nøhr Simonsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
133.000
133.000
Hovedskydning
76723
John Heilmann-Nøhr Simonsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
137.000
137.000
Mesterskab
86770
Henning Kristiansen
Midtdjurs skytteforening
V2
143.000
143.000
Mesterskab
86770
Henning Kristiansen
Midtdjurs skytteforening
V2
144.000
144.000
Hovedskydning
88585
Jonas Bach
Midtdjurs skytteforening
BK1
149.000
149.000
Hovedskydning
88585
Jonas Bach
Midtdjurs skytteforening
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
88589
Phillip Kristensen
Midtdjurs skytteforening
BK1
148.000
148.000
Hovedskydning
88589
Phillip Kristensen
Midtdjurs skytteforening
BK1
146.000
146.000
Mesterskab
81545
Betina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Hovedskydning
81545
Betina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
94764
Mads Hviid Sørensen
Midtdjurs skytteforening
BK2
148.000
148.000
Hovedskydning
94764
Mads Hviid Sørensen
Midtdjurs skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
3
133.000
133.000
Hovedskydning
18560
Alex Toft
Randers Skyttekreds
3
138.000
138.000
Mesterskab
24988
Helle Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
24988
Helle Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
140.000
140.000
Mesterskab
91826
Aksel Birkø
Beder-Malling Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
91826
Aksel Birkø
Beder-Malling Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Hovedskydning
79497
Andreas Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
146.000
146.000
Hovedskydning
79497
Andreas Knudsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
146.000
146.000
Mesterskab
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK2
146.000
146.000
Hovedskydning
91098
Peder Nedergaard
Samsø Skytteforening
ÅK2
148.000
148.000
Mesterskab
25274
Mathias Krei
Samsø Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Hovedskydning
25274
Mathias Krei
Samsø Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
142.000
142.000
Mesterskab
90819
Anita Christensen
Ry-Emborg Skytteforening
ÅK2
135.000
135.000
Hovedskydning
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
BK1
150.000
150.000
Hovedskydning
84815
Rasmus Brasch
Midtdjurs skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
25213
Stine Jensen
Samsø Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Hovedskydning
78926
Carina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
149.000
149.000
Hovedskydning
78926
Carina Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
146.000
146.000
Mesterskab
99698
Jonathan Venø
Samsø Skytteforening
BK3
130.000
130.000
Mesterskab
99698
Jonathan Venø
Samsø Skytteforening
BK3
138.000
138.000
Hovedskydning
21010
Michael Hansen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
146.000
146.000
Mesterskab
21010
Michael Hansen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
145.000
145.000
Hovedskydning
91792
Andreas Borup Jørgensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
142.000
142.000
Mesterskab
91792
Andreas Borup Jørgensen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
143.000
143.000
Hovedskydning
76345
Karsten Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
136.000
136.000
Hovedskydning
76345
Karsten Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
2
140.000
140.000
Mesterskab
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
148.000
148.000
Hovedskydning
87627
Eva Thomadsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
2
138.000
138.000
Mesterskab
17356
Gitte Hansen
Randers Skyttekreds
2
141.000
141.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK3
148.000
148.000
Hovedskydning
101279
Benjamin Lahn Pedersen
Randers Skyttekreds
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
24986
Keld Lykke Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
142.000
142.000
Hovedskydning
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
26133
Svend Borgbjerg
Århus Riffelskytte klub
V1
147.000
147.000
Mesterskab
84598
Bo Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
84598
Bo Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Hovedskydning
90691
Sara Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
147.000
147.000
Mesterskab
90691
Sara Poulsen
Skytteklubben DSB/ASF
J2
148.000
148.000
Hovedskydning
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
92668
Tobias Maarup Pedersen
Rønde Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Hovedskydning
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
96896
Pia Holm-Jensen
Grenå Skyttekreds
ÅK2
148.000
148.000
Hovedskydning
24986
Keld Lykke Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
142.000
142.000
Mesterskab
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
BK2
150.000
150.000
Hovedskydning
97530
Karl Sønderskov
Balle skytteforening
BK3
136.000
136.000
Mesterskab
97530
Karl Sønderskov
Balle skytteforening
BK3
140.000
140.000
Hovedskydning
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
131.000
131.000
Hovedskydning
100519
Jørn Tommy Mortensen
Balle skytteforening
V2
145.000
145.000
Mesterskab
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
146.000
146.000
Mesterskab
17325
Henning Lausten
Randers Skyttekreds
V1
144.000
144.000
Hovedskydning
77569
Henning Dam
Skytteklubben DSB/ASF
V2
136.000
136.000
Mesterskab
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
91099
Ellen Holm
Samsø Skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Hovedskydning
92693
Joan Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
147.000
147.000
Hovedskydning
92693
Joan Pedersen
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
18163
Jørgen Simonsen
Randers Skyttekreds
ÅK2
141.000
141.000
Hovedskydning
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
87623
Daniel Filtenborg Binder
Randers Skyttekreds
BK1
147.000
147.000
Hovedskydning
81546
Nanna Stege
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Hovedskydning
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
78249
Michael Brasch
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
143.000
143.000
Hovedskydning
74031
Morten Clausen
Beder-Malling Skytteforening
BK1
145.000
145.000
Mesterskab
74031
Morten Clausen
Beder-Malling Skytteforening
BK1
145.000
145.000
Hovedskydning
25211
Svend Bissø
Samsø Skytteforening
1
142.000
142.000
Mesterskab
96824
Nathali Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
128.000
128.000
Hovedskydning
96824
Nathali Holmes Jensen
Hinnerup Skytteforening
BK3
122.000
122.000
Mesterskab
18517
Anna-Grethe Maribo Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK1
149.000
149.000
Hovedskydning
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
21571
Rolf Krøyer
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
149.000
149.000
Hovedskydning
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
BK2
149.000
149.000
Hovedskydning
100395
Frederik Hansen
Randers Skyttekreds
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
94784
Laura Von der Lippe
Samsø Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Hovedskydning
99697
Theis Venø
Samsø Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Hovedskydning
99697
Theis Venø
Samsø Skytteforening
BK3
148.000
148.000
Mesterskab
25303
Kirstine Bissø Svoboda
Samsø Skytteforening
BK2
150.000
150.000
Mesterskab
100519
Jørn Tommy Mortensen
Balle skytteforening
V2
143.000
143.000
Hovedskydning
74917
Martin Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
139.000
139.000
Mesterskab
74917
Martin Lynggaard
Skanderborg-Stilling Skytteforening
UNG
134.000
134.000
Hovedskydning
93574
Jonas Nymand
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
146.000
146.000
Hovedskydning
93574
Jonas Nymand
Skanderborg-Stilling Skytteforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
150.000
150.000
Hovedskydning
96549
Anders Søballe Vej
Skanderborg-Stilling Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
17639
Ulla Chemnitz Lyngå
Randers Skyttekreds
ÅK2
140.000
140.000
Hovedskydning
17639
Ulla Chemnitz Lyngå
Randers Skyttekreds
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J2
149.000
149.000
Mesterskab
17990
Marcus Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J2
145.000
145.000
Hovedskydning
18053
Leif Jensen
Randers Skyttekreds
V2
135.000
135.000
Hovedskydning
18053
Leif Jensen
Randers Skyttekreds
V2
143.000
143.000
Mesterskab
101225
Iben Sandberg Slot Mortensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
145.000
145.000
Hovedskydning
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
133.000
133.000
Hovedskydning
21497
Thorvald Ellehede
Ry-Emborg Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
101316
Kim Søndergaard Hald
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Hovedskydning
101316
Kim Søndergaard Hald
Midtdjurs skytteforening
ÅK2
140.000
140.000
Mesterskab
75355
Louise L. Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
J1
147.000
147.000
Mesterskab
75355
Louise L. Rasmussen
Beder-Malling Skytteforening
J1
142.000
142.000
Hovedskydning
18541
Allan Dicksen Andersen
Randers Skyttekreds
ÅK1
147.000
147.000
Hovedskydning
81363
Mette E. Dyrholm
Samsø Skytteforening
J2
149.000
149.000
Mesterskab
81363
Mette E. Dyrholm
Samsø Skytteforening
J2
149.000
149.000
Hovedskydning
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
149.000
149.000
Mesterskab
25323
Jenny Bissø
Samsø Skytteforening
V1
146.000
146.000
Hovedskydning
97512
Karoline Henriksen
Grenå Skyttekreds
BK3
145.000
145.000
Hovedskydning
97512
Karoline Henriksen
Grenå Skyttekreds
BK3
149.000
149.000
Mesterskab
100184
Silviu Andrei Badelita
Århus Riffelskytte klub
J2
141.000
141.000
Mesterskab
100184
Silviu Andrei Badelita
Århus Riffelskytte klub
J2
143.000
143.000
Hovedskydning
26538
Mathias Kruse Petersen
Skytteklubben DSB/ASF
BK1
148.000
148.000
Hovedskydning
26538
Mathias Kruse Petersen
Skytteklubben DSB/ASF
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
79909
Ulrik Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
79909
Ulrik Silkjær
Midtdjurs skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Hovedskydning
90273
Henrik Kock
Samsø Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
90273
Henrik Kock
Samsø Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Hovedskydning
83824
Tone V. S. Larsen
Samsø Skytteforening
J1
149.000
149.000
Mesterskab
83824
Tone V. S. Larsen
Samsø Skytteforening
J1
146.000
146.000
Hovedskydning
95417
Jan Jørn Jensen
Randers Skyttekreds
ÅK2
137.000
137.000
Hovedskydning
92379
Tage Buchhave
Randers Skyttekreds
ÅK2
126.000
126.000
Hovedskydning
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
BK2
139.000
139.000
Mesterskab
87622
Alexander Svenningsen
Randers Skyttekreds
BK2
144.000
144.000
Hovedskydning
84764
Flemming Lohse
Århus Riffelskytte klub
V1
142.000
142.000
Hovedskydning
84764
Flemming Lohse
Århus Riffelskytte klub
V1
145.000
145.000
Mesterskab
84314
Magnus Holm
Samsø Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
84314
Magnus Holm
Samsø Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Hovedskydning
99730
Andreas Gommesen
Samsø Skytteforening
J2
145.000
145.000
Hovedskydning
99730
Andreas Gommesen
Samsø Skytteforening
J2
142.000
142.000
Mesterskab
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
UNG
146.000
146.000
Hovedskydning
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
23929
Mai Munk Sørensen
Hinnerup Skytteforening
BK2
145.000
145.000
Hovedskydning
25147
Christian Clausen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Hovedskydning
25147
Christian Clausen
Beder-Malling Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
18344
Finn Dollerup
VBF Skyttelaug/Århus
V1
148.000
148.000
Hovedskydning
18344
Finn Dollerup
VBF Skyttelaug/Århus
V1
150.000
150.000
Mesterskab
85943
Michal Sørensen
Randers Skyttekreds
J2
147.000
147.000
Hovedskydning
85943
Michal Sørensen
Randers Skyttekreds
J2
144.000
144.000
Mesterskab
18427
Christian Chemnitz Lyngaa
Randers Skyttekreds
2
141.000
141.000
Mesterskab
18427
Christian Chemnitz Lyngaa
Randers Skyttekreds
2
138.000
138.000
Hovedskydning
18372
Emilie Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J1
149.000
149.000
Hovedskydning
18372
Emilie Ranch Rasmussen
Randers Skyttekreds
J1
149.000
149.000
Mesterskab
18368
Erik Andersen
Randers Skyttekreds
2
139.000
139.000
Hovedskydning
18368
Erik Andersen
Randers Skyttekreds
2
138.000
138.000
Mesterskab
17365
Camilla Chemnitz Fisker
Randers Skyttekreds
UNG
148.000
148.000
Mesterskab
95349
Kristian Gyldenløv
Århus Riffelskytte klub
BK2
147.000
147.000
Hovedskydning
95349
Kristian Gyldenløv
Århus Riffelskytte klub
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
Til toppen