Danmarks Smukkeste KommuneMesterskab 15M 2012 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
23275 Kjeld Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
21691 Ingo Jensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
95583 Markus Bech Piihl Galten Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99924 Rasmus Augustenborg Galten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
88049 David Bech Piihl Galten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
92567 Anne Mette Vestergaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
82841 Jan Kristensen Galten Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
100684 Nicolai Nielsen Ry-Emborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
102239 Jan Moselund Møller Ry-Emborg Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
105841 Kjeld Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
81545 Betina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
105654 Christian Rasmussen Berg Galten Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
91568 Henrik Kirkegaard Piihl Galten Skytteforening ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
99895 Peter Zacharov Galten Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
104604 Casper Woetmann Galten Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
105843 Anne Mette Juhl Mørk Galten Skytteforening ÅK3 177.000 177.000 Hovedskydning
99622 Kim Møller Ry-Emborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
104470 Niels Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
21646 Kurt Bojsen Ousted Tåning Skytteforening ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
84520 Rasmus Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
89304 Mathias Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
91566 Bente Rasmussen Galten Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
132893 Arne Lægaard Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105842 Annette Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
99701 Mathias Ebsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
21010 Michael Hansen Skanderborg-Stilling Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
21509 Martin Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 3 162.000 162.000 Hovedskydning
105655 Jeppe Rasmussen Berg Galten Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
93579 Lucas Bech Piihl Galten Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91831 Thomas Overgård Galten Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
104468 Martin Bjerg Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
96548 Rasmus Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
92014 Jacob Vestergaard Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen