40 ÅRS JUBILÆUMSSTÆVNE Riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 1 193.0 193.0 Hovedskydning
24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 1 189.0 189.0 Mesterskab
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
18504 Anny Toft Randers Skyttekreds ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
24862 Bent Toft VBF's Skyttelaug Hinnerup 3 178.0 178.0 Hovedskydning
24862 Bent Toft VBF's Skyttelaug Hinnerup 3 188.0 188.0 Mesterskab
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening V1 200.0 200.0 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 197.0 197.0 Mesterskab
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 195.0 195.0 Hovedskydning
90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds V1 200.0 200.0 Mesterskab
88934 Willy Wegner Horsens Skyttekreds V2 179.0 179.0 Mesterskab
88934 Willy Wegner Horsens Skyttekreds V2 184.0 184.0 Hovedskydning
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
88434 Michael Petersen Grenå Skyttekreds ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard VBF's Skyttelaug Hinnerup 3 156.0 156.0 Mesterskab
80671 Maybritt Sloth Lynggaard VBF's Skyttelaug Hinnerup 3 163.0 163.0 Hovedskydning
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 156.0 156.0 Mesterskab
80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening 3 163.0 163.0 Hovedskydning
86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
86713 Kim Bo Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 200.0 200.0 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 200.0 200.0 Mesterskab
78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
84764 Flemming Lohse Århus Riffelskytte klub V1 197.0 197.0 Hovedskydning
84764 Flemming Lohse Århus Riffelskytte klub V1 195.0 195.0 Mesterskab
18560 Alex Toft Randers Skyttekreds 3 177.0 177.0 Mesterskab
18560 Alex Toft Randers Skyttekreds 3 183.0 183.0 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 197.0 197.0 Mesterskab
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds J1 198.0 198.0 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.0 195.0 Mesterskab
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 200.0 200.0 Mesterskab
96824 Nathali Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
105887 Rasmus Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
96188 Mads Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
23498 Mona Sjørup Jørgensen Grenå Skyttekreds ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
97491 Emilie Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
97491 Emilie Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.0 198.0 Mesterskab
85943 Michal Sørensen Randers Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
85943 Michal Sørensen Randers Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
24797 Lars S. Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK2 200.0 200.0 Mesterskab
24797 Lars S. Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
102364 Viktor Peter Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 190.0 190.0 Hovedskydning
102364 Viktor Peter Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 184.0 184.0 Mesterskab
83290 Morten E. K. Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 195.0 195.0 Mesterskab
83290 Morten E. K. Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.0 192.0 Hovedskydning
88587 Pia Kristensen Midtdjurs skytteforening 3 145.0 145.0 Mesterskab
88587 Pia Kristensen Midtdjurs skytteforening 3 153.0 153.0 Hovedskydning
97512 Karoline Henriksen Grenå Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
97512 Karoline Henriksen Grenå Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Mesterskab
96824 Nathali Holmes Jensen Randers Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
96823 Nicklas Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
96823 Nicklas Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 198.0 198.0 Mesterskab
96824 Nathali Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 189.0 189.0 Mesterskab
102101 Frederik Dyrberg Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
102101 Frederik Dyrberg Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 186.0 186.0 Mesterskab
105887 Rasmus Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 174.0 174.0 Mesterskab
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.0 199.0 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
25177 John Lund Christensen Skanderborg-Stilling Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds V2 192.0 192.0 Mesterskab
23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds V2 198.0 198.0 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 189.0 189.0 Mesterskab
88589 Phillip Kristensen Midtdjurs skytteforening UNG 168.0 168.0 Hovedskydning
88589 Phillip Kristensen Midtdjurs skytteforening UNG 165.0 165.0 Mesterskab
103741 Anna Søe Jacobsen Rønde Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
103741 Anna Søe Jacobsen Rønde Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen