DDS Østjylland Hyggeturnering 2. runde (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96169 Canisi Willumsen Århus Riffelskytte klub BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
25511 Lars-Ingemann Jensen Odder Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub V2 186.0 186.0 Hovedskydning
96531 Mark Skødt Petersen Århus Riffelskytte klub J2 180.0 180.0 Hovedskydning
100184 Silviu Andrei Badelita Århus Riffelskytte klub J2 198.0 198.0 Hovedskydning
93123 Christian Mikkelsen Midtdjurs skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
V2 193.0 193.0 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
21692 Inger Marie Clausen Århus Riffelskytte klub V2 194.0 194.0 Hovedskydning
102104 Oliver Ørbæk VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
102305 Sune Loft Jensen Odder Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
97484 Thor Poulsen Skytteklubben DSB/ASF BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
102367 Emil Lybker Odder Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
94609 Mikkel Kjeldmann VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
96015 Adam Ramkær Randers Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
102103 Max Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
25407 Svend Åge Sørensen Odder Skytteforening V2 185.0 185.0 Hovedskydning
18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds V2 187.0 187.0 Hovedskydning
102829 Simon Hansen Randers Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
100971 Peter Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
25541 Kaj Mildahl Odder Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
77044 Jens Skousgaard Nielsen Odder Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
102056 Oliver Halling Skytteklubben DSB/ASF BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
84764 Flemming Lohse Århus Riffelskytte klub V1 197.0 197.0 Hovedskydning
24588 Bjarne Hembo VBF Skyttelaug/Århus V2 186.0 186.0 Hovedskydning
89821 Sander Olof Frandsen VBF Skyttelaug/Århus V2 193.0 193.0 Hovedskydning
25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
25436 Per Hansen Odder Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
25873 Allan B. Larsen VBF Skyttelaug/Århus V2 191.0 191.0 Hovedskydning
25141 Jens Chr. Hansen VBF Skyttelaug/Århus V2 193.0 193.0 Hovedskydning
103872 Benjamin Nielsen Skytteklubben DSB/ASF BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
99535 Trine Vester Midtdjurs skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
86770 Henning Kristiansen Midtdjurs skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
103588 Mikael Baden Sørensen Odder Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
102303 Michael Frøslee Odder Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
88301 Michael Poulsen Odder Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
101587 Mads B. Bjerrekær Randers Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
101362 Kasper Knudsen Jensen Randers Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
18453 Carl Jørn Lange Randers Skyttekreds V2 182.0 182.0 Hovedskydning
18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds V2 186.0 186.0 Hovedskydning
25565 Jens Jensen Odder Skytteforening 3 159.0 159.0 Hovedskydning
25495 Lynge Jensen Odder Skytteforening V2 182.0 182.0 Hovedskydning
25915 Børge Klint Århus Riffelskytte klub V2 193.0 193.0 Hovedskydning
102304 Sandra Loft Jensen Odder Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
93125 Mads Thomsen Midtdjurs skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen