1 Pistol Turnering 1r. (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42340 John Fogh Haderslev Skyttekreds V2 238.000 238.000 Mesterskab
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening V2 262.000 262.000 Mesterskab
42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds V1 259.000 259.000 Mesterskab
43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening 2 260.000 260.000 Mesterskab
43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening 3 253.000 253.000 Mesterskab
42500 Jane F. Holmquist Nordals Skyttekreds ÅK1 268.000 268.000 Mesterskab
42579 Palle Deigaard Nordals Skyttekreds ÅK2 211.000 211.000 Mesterskab
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening V2 262.000 262.000 Mesterskab
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening 4 207.000 207.000 Mesterskab
42365 Gagik Sahakian Haderslev Skyttekreds 1 271.000 271.000 Mesterskab
44318 Bruno Steffen Samuelsson Haderslev Skyttekreds V1 257.000 257.000 Mesterskab
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening ÅK2 244.000 244.000 Mesterskab
43384 Jörg-Peter Dewitz Aabenraa Skytteforening V2 226.000 226.000 Mesterskab
44067 Anders E. Poulsen Aabenraa Skytteforening 4 236.000 236.000 Mesterskab
44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening 2 259.000 259.000 Mesterskab
87496 Kevin Lundberg Aabenraa Skytteforening 3 248.000 248.000 Mesterskab
44252 Herluf Holm Haderslev Skyttekreds V2 253.000 253.000 Mesterskab
44394 Nanny Nielsen Haderslev Skyttekreds V2 252.000 252.000 Mesterskab
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening 1 273.000 273.000 Mesterskab
44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening V2 250.000 250.000 Mesterskab
44147 Nicki Holm Haderslev Skyttekreds 3 248.000 248.000 Mesterskab
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds 2 263.000 263.000 Mesterskab
93552 Daniella Nare Sahakian Haderslev Skyttekreds 2 241.000 241.000 Mesterskab
42592 Mona Schmidt Nordals Skyttekreds V2 268.000 268.000 Mesterskab
42227 Vera Jessen Gram Skytteforening ÅK2 252.000 252.000 Mesterskab
78057 Erik Hansen Gram Skytteforening ÅK1 269.000 269.000 Mesterskab
43995 Marc Larsen Aabenraa Skytteforening ÅK2 245.000 245.000 Mesterskab
44041 Freddy Paulsen Aabenraa Skytteforening 4 236.000 236.000 Mesterskab
42277 Bent Jessen Gram Skytteforening ÅK1 271.000 271.000 Mesterskab
44249 Ib-Detlev Hulgard Haderslev Skyttekreds ÅK2 243.000 243.000 Mesterskab
42700 Finn Møller Nordals Skyttekreds 2 264.000 264.000 Mesterskab
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds V1 275.000 275.000 Mesterskab
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds ÅK2 272.000 272.000 Mesterskab
94052 Jan Christensen Broagerlands Skytteforening V2 226.000 226.000 Mesterskab

Til toppen