SønderjyskMesterskab 15m luftgevær (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
43371 Benny Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
43371 Benny Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V2 199.000 199.000 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V2 199.000 199.000 Mesterskab
3 174.000 174.000 Mesterskab
3 185.000 185.000 Hovedskydning
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
107866 Christian Bonefeld Nordals Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 190.000 190.000 Mesterskab
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Vojens Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
44078 Valdemar Nielsen Vojens Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
102540 Niels Chr. Hansen Vojens Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
102540 Niels Chr. Hansen Vojens Skytteforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109682 Kasper Riistofte Vojens Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
109682 Kasper Riistofte Vojens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
42991 Hanne Moisen Sundeved Skytteforening UNG 186.000 186.000 Mesterskab
42991 Hanne Moisen Sundeved Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 3 180.000 180.000 Mesterskab
42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds 3 183.000 183.000 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 2 183.000 183.000 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 2 183.000 183.000 Hovedskydning
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 177.000 177.000 Mesterskab
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
43501 Børge Paulsen Broagerlands Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Sundeved Skytteforening 1 188.000 188.000 Mesterskab
43003 Eva E Rasmussen Sundeved Skytteforening 1 180.000 180.000 Hovedskydning
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening V2 197.000 197.000 Mesterskab
101767 Egon Johansen Vojens Skytteforening V2 199.000 199.000 Hovedskydning
105147 Henriette Lassen Vojens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
105147 Henriette Lassen Vojens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
107097 Andreas Skidzun Vojens Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
107097 Andreas Skidzun Vojens Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
108659 Simon Krogh Vojens Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
108659 Simon Krogh Vojens Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
109029 Mathias Terp Vojens Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
109029 Mathias Terp Vojens Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
109032 Tobias Mikkelsen Vojens Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
109032 Tobias Mikkelsen Vojens Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
109681 Daniel Riistofte Vojens Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
109681 Daniel Riistofte Vojens Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
103719 Frederik Larsen Toftlund Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
103719 Frederik Larsen Toftlund Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
101498 Mia Rasmussen Toftlund Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
101498 Mia Rasmussen Toftlund Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
97684 Emil Jensen Toftlund Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97684 Emil Jensen Toftlund Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
96323 Jacob Deigaard Nordals Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
96323 Jacob Deigaard Nordals Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
99519 Preben Schou Vojens Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
99519 Preben Schou Vojens Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
108660 Mads Holm Vojens Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
108660 Mads Holm Vojens Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening UNG 192.000 192.000 Mesterskab
44303 Camilla Buthmann Paulsen Grænseegnens Skytteforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
44135 Pernille Paulsen Grænseegnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
44135 Pernille Paulsen Grænseegnens Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
87643 Torben Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Mesterskab
87643 Torben Paulsen Grænseegnens Skytteforening ÅK1 186.000 186.000 Hovedskydning
109042 Jennifer F. Damm Nordals Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
109042 Jennifer F. Damm Nordals Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
110364 Martin Blom-Jensen Nordals Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110364 Martin Blom-Jensen Nordals Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Mesterskab
109812 Magnus Toft Hamberg Sundeved Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
109812 Magnus Toft Hamberg Sundeved Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
98074 Johan Roelsgaard Toftlund Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
98074 Johan Roelsgaard Toftlund Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
42997 Friedrich E. Christiansen Sundeved Skytteforening V2 167.000 167.000 Mesterskab
42997 Friedrich E. Christiansen Sundeved Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning

Til toppen