Grænsepokalskydning 15m. 2011 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 1 187.000 187.000 Mesterskab
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 2 177.000 177.000 Hovedskydning
42693 Hans Hansen Nordals Skyttekreds 2 180.000 180.000 Mesterskab
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds V1 192.000 192.000 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 180.000 180.000 Hovedskydning
43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
42667 Jens Jørn Rasmussen Nordals Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
99519 Preben Schou Vojens Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
103786 Søren Smedegaard Midtals Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
43316 Hardy Bjerg Grænseegnens Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
43368 Finn Becker-Kristensen Grænseegnens Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
43368 Finn Becker-Kristensen Grænseegnens Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
96323 Jacob Deigaard Nordals Skyttekreds BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
39534 Sarah Brylle Ribe Skyttekreds UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 191.000 191.000 Mesterskab
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
44078 Valdemar Nielsen Vojens Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
88651 Lise Sørensen Vojens Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
44224 John Maass Haderslev Skyttekreds V1 191.000 191.000 Hovedskydning
42757 Tom Petersen Broagerlands Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98280 Rasmus Østergaard Midtals Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98319 Keld Åge Petersen Midtals Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
103779 Patrick Willert Jacobsen Midtals Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
103780 Josefine Madsen Midtals Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
103781 Ida Dalager Midtals Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
82933 Arthur Kristensen Sundeved Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
82934 Jørgen Hansen Sundeved Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
80718 Morten Smith Toftlund Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
93809 Viktor Popp Toftlund Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
98079 Bjarke Schmidt Toftlund Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
101506 Tom I. Zeerow Toftlund Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
103712 Jonas Christensen Toftlund Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
43351 Kurt Mortensen Grænseegnens Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
43354 Keld Grønlund Grænseegnens Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
103663 Ida R. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
103948 Cecilie Kehling Rødekro Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
43083 Renate Nielsen Rødekro Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
42128 Peter Ebsen Toftlund Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
42336 Karin Rudebeck Vojens Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
103789 Caroline Sandager Midtals Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
93999 Lisa Jensen Nordals Skyttekreds BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
96040 Søren Friis Lauritzen Grænseegnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
88650 Jens Ole Sørensen Vojens Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
103950 Linette Christensen Rødekro Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Sundeved Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Sundeved Skytteforening 1 188.000 188.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.000 190.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
94000 Anna Jensen Nordals Skyttekreds BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
96043 Lise-Lotte A. Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Særslev Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Særslev Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
44389 William Kjær Vojens Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
43436 Louise Falkenberg Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
84635 Hans Jørgen Nissen Broagerlands Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
42464 Ove Rahbek Midtals Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
89123 Kaj Petersen Midtals Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
91096 Esben Jensen Midtals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
99686 Thorkild Jensen Midtals Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
103782 Debbie Eskildsen Midtals Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
103788 Niclas Madsen Midtals Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
42601 Mary Jørgensen Nordals Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
86285 Jytte Villadsen Nordals Skyttekreds V2 168.000 168.000 Hovedskydning
98503 Christian Delf Nielsen Nordals Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
42997 Friedrich E. Christiansen Sundeved Skytteforening V3 178.000 178.000 Hovedskydning
42200 Daniel Ebsen Toftlund Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
92416 Daniel M. Sommerlund Toftlund Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
97711 Matias M Mikkelsen Toftlund Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
98074 Johan Roelsgaard Toftlund Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
43224 Mikkel Rasmussen Tinglev Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
83737 Karina Sparvath Sørensen Grænseegnens Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
97536 Kasper Toft Grænseegnens Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
99045 Casper H. Jakobsen Grænseegnens Skytteforening BK2 175.000 175.000 Hovedskydning
101453 Christoffer Friis Toft Grænseegnens Skytteforening J2 168.000 168.000 Hovedskydning
103661 Signe K. Frederiksen Grænseegnens Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
103667 Anna Toft Grænseegnens Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
39548 Preben Friis Sparta Idrætsforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
84413 Stine Brylle Sparta Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
98358 Irene Ognew Aabenraa Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
43331 Tais Kire Jensen Grænseegnens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
43262 H. C. Kjer Tinglev Skyttekreds ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning

Til toppen