Puljeskydning 50 & 200 m A omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
46370 Henrik Foged Lunde Sg&I V1 193.000 193.000 Hovedskydning
45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
50861 Ib Rasmussen Bullerup Skyttekreds V2 188.000 188.000 Hovedskydning
45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
45457 Karin Buus Aagaard Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 2 192.000 192.000 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I V2 191.000 191.000 Hovedskydning
52849 Mie Jørgensen Særslev Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
46289 Torben Christiansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 172.000 172.000 Hovedskydning
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
45446 Kim Kristensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 171.000 171.000 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I V2 174.000 174.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 176.000 176.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
90468 Jens Pedersen Ryslinge Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
V2 192.000 192.000 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
107681 Silas Gordon Thomas Lunde Sg&I BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
90639 Tonny Jæger Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 185.000 185.000 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 173.000 173.000 Hovedskydning
86081 Jonas Lykkegaard Bullerup Skyttekreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
86081 Jonas Lykkegaard Bullerup Skyttekreds ÅK2 177.000 177.000 Mesterskab
48758 Dorthe Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 183.000 183.000 Mesterskab
48758 Dorthe Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
104479 Thyge Hansen Sødinge Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
46560 Toni Wexø Sødinge Skytteforening V2 176.000 176.000 Hovedskydning
46790 Erik Hansen Sødinge Skytteforening UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
107684 Emil Foged Pedersen Lunde Sg&I BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
110827 Christoffer Brohave Jørgensen Lunde Sg&I BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen