Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Pistolterræn Gammelhøj (GrovRevolver) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Dalum Skytteforening
Faxe Skytteforening
Hørsholm Pistolforening
Haarby Skytteforening
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Krarup/Espe Skytteforening
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lunde Sg&I
Løsning-Hedensted Skytteforening
Midtfyns Pistolskytteforening
Nakskov Skytteforening
Odense Pistol Skytte Forening
Stenløse Skytteforening
Svendborg Skyttekreds
Svinninge Skytteforening
Tommerup Skytteforening
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
Vejen/Skibelund Skf.
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Aabenraa Skytteforening
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
51246
Klaus Mørkeberg
Bullerup Skyttekreds
GR
58.000
48.000
Hovedskydning
56688
Kurt Christensen
Hørsholm Pistolforening
GR
52.000
43.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GR
66.000
55.000
Hovedskydning
41920
Kaj Kastrup
Vejen/Skibelund Skf.
GR
39.000
33.000
Hovedskydning
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
GR
37.000
31.000
Hovedskydning
66060
Lars Holte
Hørsholm Pistolforening
GR
50.000
42.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
GR
38.000
32.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GR
42.000
35.000
Hovedskydning
35750
Bjarne Kyed
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GR
53.000
44.000
Hovedskydning
86974
Franck Wagnersen
Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening
GR
22.000
18.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
Kongsted Skytteforening
GR
44.000
37.000
Hovedskydning
92513
Henrik Lindegaard
Faxe Skytteforening
GR
44.000
37.000
Hovedskydning
46624
Niels Erik Hansen
Krarup/Espe Skytteforening
GR
54.000
45.000
Hovedskydning
52006
Jakob Schultz
Odense Pistol Skytte Forening
GR
43.000
36.000
Hovedskydning
21143
John Walker
Vejle Skytteforening
GR
60.000
50.000
Hovedskydning
47306
Flemming Back Olsen
Tommerup Skytteforening
GR
25.000
21.000
Hovedskydning
68367
Flemming Haagensen
Ballerup Skytteforening
GR
42.000
35.000
Hovedskydning
32869
Bill Graversgaard
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GR
27.000
23.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
GR
60.000
50.000
Hovedskydning
24744
Dan Troelsen
Århus Pistolklub
GR
56.000
47.000
Hovedskydning
100604
Mathias Lauridsen
Ølsted Skytteforening
GR
46.000
38.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
GR
36.000
30.000
Hovedskydning
34941
Laurits Herløv
Vejle Skytteforening
GR
44.000
37.000
Hovedskydning
52789
Thomas Jensen
Lunde Sg&I
GR
29.000
24.000
Hovedskydning
99678
Jytte Thornvig
Lunde Sg&I
GR
25.000
21.000
Hovedskydning
99679
Marck Thornvig
Lunde Sg&I
GR
39.000
33.000
Hovedskydning
82720
Niels Erik Normand
Nakskov Skytteforening
GR
29.000
24.000
Hovedskydning
87373
Michael Low
Stenløse Skytteforening
GR
39.000
33.000
Hovedskydning
51581
Per Michael Elmose
Dalum Skytteforening
GR
57.000
48.000
Hovedskydning
32857
Bjarne Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GR
70.000
58.000
Hovedskydning
46884
Thomas San. Andersen
Midtfyns Pistolskytteforening
GR
54.000
45.000
Hovedskydning
83207
Tonny Nielsen
Svinninge Skytteforening
GR
35.000
29.000
Hovedskydning
57397
Finn Hansen
Svinninge Skytteforening
GR
45.000
38.000
Hovedskydning
46557
Torben Jensen
Krarup/Espe Skytteforening
GR
26.000
22.000
Hovedskydning
20740
Torben Bonde
Løsning-Hedensted Skytteforening
GR
52.000
43.000
Hovedskydning
57452
Michael Alring
Svinninge Skytteforening
GR
50.000
42.000
Hovedskydning
100361
Poul Faxø
Odense Pistol Skytte Forening
GR
35.000
29.000
Hovedskydning
81303
Peder Rahbek Østergaard
Midtfyns Pistolskytteforening
GR
36.000
30.000
Hovedskydning
45770
John Amdi Rasmussen
Vissenbjerg Skytteforening
GR
42.000
35.000
Hovedskydning
74646
Max Wabbel
Aabenraa Skytteforening
GR
19.000
16.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GR
58.000
48.000
Hovedskydning
88612
Peter Stampe Jansen
Ørnhøj Skytteforening
GR
36.000
30.000
Hovedskydning
91902
Henrik Güsmer-Riggelsen
Svinninge Skytteforening
GR
32.000
27.000
Hovedskydning
48044
Michael Lyndorff
Midtfyns Pistolskytteforening
GR
44.000
37.000
Hovedskydning
46694
Kurt Grønlund Christiansen
Midtfyns Pistolskytteforening
GR
49.000
41.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
GR
47.000
39.000
Hovedskydning
68245
Jim Poulsen
Ballerup Skytteforening
GR
27.000
23.000
Hovedskydning
116445
George Thornvig
Lunde Sg&I
GR
19.000
16.000
Hovedskydning
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
GR
58.000
48.000
Hovedskydning
46947
Per Ohlsen
Midtfyns Pistolskytteforening
GR
57.000
48.000
Hovedskydning
48109
Ceem Dyremose
Lunde Sg&I
GR
33.000
28.000
Hovedskydning
81121
Ole Markussen
Korsør Skytteforening
GR
29.000
24.000
Hovedskydning
46315
Nicolai Søvrup
Svendborg Skyttekreds
GR
43.000
36.000
Hovedskydning
56747
Niels Jensen
Faxe Skytteforening
GR
24.000
20.000
Hovedskydning
72060
Thomas Kjeld Hansen
Svinninge Skytteforening
GR
53.000
44.000
Hovedskydning
52640
Erik Aborrelund
Tommerup Skytteforening
GR
25.000
21.000
Hovedskydning
94350
Richard Boers
Haarby Skytteforening
GR
30.000
25.000
Hovedskydning
87421
Rock Bue Dorffensmirtz
Tommerup Skytteforening
GR
61.000
51.000
Hovedskydning
GR
43.000
36.000
Hovedskydning
44014
Kay-Werner Jacobsen
Aabenraa Skytteforening
GR
45.000
38.000
Hovedskydning
89206
Brian Bache
Svinninge Skytteforening
GR
32.000
27.000
Hovedskydning
63341
Flemming Rask
Hørsholm Pistolforening
GR
50.000
42.000
Hovedskydning
Til toppen