Pistolterræn Gammelhøj (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 60.000 51.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 66.000 56.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 49.000 42.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 49.000 42.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 24.000 20.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 16.000 14.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I GPA 8.000 7.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 39.000 33.000 Hovedskydning
121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening GPA 47.000 40.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 40.000 34.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 22.000 19.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 41.000 35.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 42.000 36.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 58.000 49.000 Hovedskydning
52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
47742 Per Søgaard HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening GPA 50.000 42.000 Hovedskydning
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 42.000 36.000 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 53.000 45.000 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening GPA 35.000 30.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 49.000 42.000 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening GPA 63.000 53.000 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 55.000 47.000 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 50.000 42.000 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
100026 Peter Kristensen Ølsted Skytteforening GPA 13.000 11.000 Hovedskydning
100027 Morten Therkelsen Ølsted Skytteforening GPA 17.000 14.000 Hovedskydning
86747 Jonathan Kramer Schmidt Haderslev Skyttekreds GPA 33.000 28.000 Hovedskydning
34713 Per Jespersen Vejle Skytteforening GPA 58.000 49.000 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 59.000 50.000 Hovedskydning
86379 Søren Juhl Lund Haderslev Skyttekreds GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
52789 Thomas Jensen Lunde Sg&I GPA 35.000 30.000 Hovedskydning
99674 Jørgen Rasmussen Lunde Sg&I GPA 14.000 12.000 Hovedskydning
99678 Jytte Thornvig Lunde Sg&I GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
99679 Marck Thornvig Lunde Sg&I GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
95747 John Buk Jensen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 29.000 25.000 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
82720 Niels Erik Normand Nakskov Skytteforening GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
87373 Michael Low Sports Skytter i Nordsjælland GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 57.000 48.000 Hovedskydning
92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening GPA 14.000 12.000 Hovedskydning
81121 Ole Markussen Korsør Skytteforening GPA 35.000 30.000 Hovedskydning
49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 40.000 34.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 53.000 45.000 Hovedskydning
116445 George Thornvig Lunde Sg&I GPA 36.000 31.000 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 38.000 32.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 46.000 39.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 58.000 49.000 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening GPA 48.000 41.000 Hovedskydning
36813 Kim Sikjær Skjern Skytteforening GPA 55.000 47.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 54.000 46.000 Hovedskydning
89736 Jannik Korup Ølsted Skytteforening GPA 49.000 42.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
99672 Jesper Bo Nielsen Lunde Sg&I GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 38.000 32.000 Hovedskydning
96095 Bert Ingvar Jessen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 21.000 18.000 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 41.000 35.000 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 44.000 37.000 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 34.000 29.000 Hovedskydning
100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening GPA 49.000 42.000 Hovedskydning

Til toppen