Skallebjerg Pistolterræn 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds GPA 4.0 3.0 Hovedskydning
34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
52166 Hans Villy Jensen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 49.0 37.0 Hovedskydning
31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
105879 Lars Vendel Hansen Tommerup Skytteforening GPA 16.0 12.0 Hovedskydning
91723 Jan Røjkjær Tommerup Skytteforening GPA 27.0 20.0 Hovedskydning
52640 Erik Aborrelund Tommerup Skytteforening GPA 16.0 12.0 Hovedskydning
47310 Erik Birch Jensen Tommerup Skytteforening GPA 18.0 13.0 Hovedskydning
109779 Ib Navntoft Andersen Krarup/Espe Skydning GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 65.0 49.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 39.0 29.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
GPA 53.0 40.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 31.0 23.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 69.0 51.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
47742 Per Søgaard HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
46888 Thomas Petersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 73.0 54.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening GPA 19.0 14.0 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
111405 Muhamed T. Salman Postens Skytteforening Odense GPA 2.0 1.0 Hovedskydning
92402 Ernest Mozdrzanowski Skytteklubben DSB/ASF GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense GPA 17.0 13.0 Hovedskydning
46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
89736 Jannik Korup Ølsted Skytteforening GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
81093 Søren Hansen Haderslev Skyttekreds GPA 16.0 12.0 Hovedskydning
96451 Peter Frost Mikkelsen Haderslev Skyttekreds GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
101003 Tanja Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
20250 Bent Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 GPA 19.0 14.0 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 39.0 29.0 Hovedskydning
95427 Michael Fisker Fjelsted/Harndrup Skytteforening GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 30.0 22.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
105881 Børge Pedersen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 8.0 6.0 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
48044 Michael Lyndorff Krarup/Espe Skydning GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
51590 Olav Degn-Andersen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening GPA 23.0 17.0 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GPA 72.0 54.0 Hovedskydning
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GPA 10.0 7.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
111401 Andreas Binicki Postens Skytteforening Odense GPA 12.0 9.0 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
105316 Anders Christan Jensen Krarup/Espe Skydning GPA 14.0 10.0 Hovedskydning
111299 Michael Semberlund Krarup/Espe Skydning GPA 16.0 12.0 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
87530 Jesper Schlotfeldt Reerslev Skytteforening GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GPA 38.0 28.0 Hovedskydning

Til toppen