Puljeskydning 50 & 200 m B omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
47126 Flemming Larsen Svendborg Skyttekreds ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
130391 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109988 Patricia Skov Nyborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
46790 Erik Hansen Sødinge Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
104405 Mikkel Halsted Thomsen Tved Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
52510 Rene Abildtrup Særslev Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
110840 Julie Moltke Nyborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
96948 Knud Harboe Nyborg Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
45218 Sven Åke Johansson Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 172.000 172.000 Hovedskydning
51287 Simon Møller Thuesen Særslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
98257 Peter Christoffersen Faaborg Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
96523 Rune Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106828 Martin Rasmussen Nyborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Svendborg Skyttekreds UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
49300 Kathe Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
46500 Henning Frederiksen Ollerup Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
84985 Mikkel Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 J2 192.000 192.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
110329 Marina Rehr Mieth Svendborg Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
107317 Mira Bertelsen Bullerup Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
110153 Margrethe Andersen Sødinge Skytteforening J2 168.000 168.000 Hovedskydning
96853 Laurits Jørgensen Sødinge Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
110452 Jesper Hansen Vissenbjerg Skytteforening J2 167.000 167.000 Hovedskydning
96853 Laurits Jørgensen Sødinge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
96852 Eigil Jørgensen Sødinge Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
96852 Eigil Jørgensen Sødinge Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
109989 Isabella Jensen Nyborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
97129 Birger Ploug Ollerup Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
99596 Helene Bæk Jensen Svendborg Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
105132 Stefan Jespersen Bullerup Skyttekreds BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
51428 Jan Olsen Særslev Skytteforening 3 189.000 189.000 Hovedskydning
108072 Simon Rolander Sødinge Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98627 Stefan Pedersen Tved Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111685 Anton Olesen Tved Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
96396 Jacob Durand Særslev Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening UNG 170.000 170.000 Hovedskydning
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening UNG 195.000 195.000 Hovedskydning
94796 Mathias S. Christensen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 173.000 173.000 Hovedskydning
90574 Frederik Søndergaard Vissenbjerg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
101869 Oliver Rasmussen Kullerup/Refsvindinge If. J2 167.000 167.000 Hovedskydning
105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
104348 Jonas Christensen Herrested Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
90858 Lise Munter Særslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
109810 Jennifer R. B. Jensen Svendborg Skyttekreds BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
110300 Morten Tornbjerg Odense Salonskydeklub af 1885 J2 191.000 191.000 Hovedskydning
45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
106770 Tobias Hjelm Jensen Sødinge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106770 Tobias Hjelm Jensen Sødinge Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V1 191.000 191.000 Hovedskydning
100811 Julie Vej Svendborg Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Faaborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
106574 Philip Glasdam Arnvig Andersen Svendborg Skyttekreds BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
107568 Nicolai Christiansen Faaborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
3 182.000 182.000 Hovedskydning
110324 Julie Roht Svendborg Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
110827 Christoffer Brohave Jørgensen Lunde Sg&I BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
111213 Charlie Overgaard Hansen Faaborg Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
98528 David Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 168.000 168.000 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
106280 Anders Therkildsen Jensen Særslev Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Særslev Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108071 Oscar Kappelgård Sødinge Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
108757 Christopher Callaway Odense Salonskydeklub af 1885 J2 188.000 188.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
111212 Martin Peter Rasmussen Faaborg Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
111215 Markus Vester Nielsen Faaborg Skytteforening BK3 122.000 122.000 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds V1 190.000 190.000 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97766 Michael Petersen Bullerup Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
102535 Katrine Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
107318 Matilde Just Bullerup Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
47940 Stine Nielsen Særslev Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK2 190.000 190.000 Mesterskab
100183 Torben M. Andersen Svendborg Skyttekreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
100416 Nicolaj Simonsen Faaborg Skytteforening BK2 174.000 174.000 Hovedskydning
98485 Robert Reine Rasmussen Odense Salonskydeklub af 1885 J2 180.000 180.000 Hovedskydning
107683 Valdemar Nevad Sørensen Lunde Sg&I BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
110607 Troels Helsgaard Larsen Faaborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
108286 Louise Angelbo Hansen Svendborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 3 165.000 165.000 Hovedskydning
46236 Bent Hansen Kullerup/Refsvindinge If. V2 179.000 179.000 Hovedskydning
108730 Andreas Askholm Herrested Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
48273 Cathrine S Jensen Horne Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
110176 Randi Uglebjerg Lunde Sg&I BK3 189.000 189.000 Mesterskab
110176 Randi Uglebjerg Lunde Sg&I BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
107199 Michael Bonde Vissenbjerg Skytteforening J2 173.000 173.000 Hovedskydning
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
44582 Lars Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
46692 Lars Baadegaard Sødinge Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen