Puljeskydning 50 & 200 m C omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 3 180.000 180.000 Hovedskydning
111615 Jonas Kirkeløkke Sødinge Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
84985 Mikkel Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
49300 Kathe Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening J1 191.000 191.000 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening UNG 197.000 197.000 Hovedskydning
98257 Peter Christoffersen Faaborg Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
46291 Tom Nielsen Lunde Sg&I 3 162.000 162.000 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I UNG 191.000 191.000 Hovedskydning
45218 Sven Åke Johansson Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 163.000 163.000 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
84554 Poul Erik Mæng Nielsen Herrested Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
109988 Patricia Skov Nyborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
110840 Julie Moltke Nyborg Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
80708 Gert Andersen Ryslinge Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
106706 Bo Andersen Ryslinge Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
110153 Margrethe Andersen Sødinge Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
111613 Anna Andersen Sødinge Skytteforening BK3 152.000 152.000 Hovedskydning
111614 Sebastian Andersen Sødinge Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
104405 Mikkel Halsted Thomsen Tved Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
52358 Peter Lindgaard Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
98485 Robert Reine Rasmussen Odense Salonskydeklub af 1885 J2 190.000 190.000 Hovedskydning
101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
105132 Stefan Jespersen Bullerup Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
105132 Stefan Jespersen Bullerup Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
51287 Simon Møller Thuesen Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106828 Martin Rasmussen Nyborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK1 187.000 187.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
100416 Nicolaj Simonsen Faaborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
34116 Kasper Kjær Jensen Særslev Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Faaborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
107568 Nicolai Christiansen Faaborg Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
110300 Morten Tornbjerg Odense Salonskydeklub af 1885 J2 190.000 190.000 Hovedskydning
111821 Nicolai Dørr Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 175.000 175.000 Hovedskydning
107317 Mira Bertelsen Bullerup Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
107317 Mira Bertelsen Bullerup Skyttekreds BK1 179.000 179.000 Mesterskab
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
101153 Kasper Juhl Pedersen Lunde Sg&I 3 190.000 190.000 Hovedskydning
98528 David Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 159.000 159.000 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 170.000 170.000 Hovedskydning
90574 Frederik Søndergaard Vissenbjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
110452 Jesper Hansen Vissenbjerg Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
100105 Johnny Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
108914 Martin Askholm Herrested Skytteforening ÅK2 169.000 169.000 Mesterskab
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
109989 Isabella Jensen Nyborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
108071 Oscar Kappelgård Sødinge Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
108072 Simon Rolander Sødinge Skytteforening J2 174.000 174.000 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
98627 Stefan Pedersen Tved Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111685 Anton Olesen Tved Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
108757 Christopher Callaway Odense Salonskydeklub af 1885 J2 185.000 185.000 Hovedskydning
90858 Lise Munter Særslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
96356 Daniel Madsen Bullerup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
97766 Michael Petersen Bullerup Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102535 Katrine Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Mesterskab
102535 Katrine Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
107318 Matilde Just Bullerup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
107318 Matilde Just Bullerup Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
47940 Stine Nielsen Særslev Skytteforening 1 199.000 199.000 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
105010 Rasmus H. Hansen Særslev Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
106280 Anders Therkildsen Jensen Særslev Skytteforening J2 184.000 184.000 Hovedskydning
107199 Michael Bonde Vissenbjerg Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning

Til toppen