Puljeskydning 50 & 200 m C omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45411 Ole Vagn Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 130.000 130.000 Hovedskydning
50788 Poul Balslev Trolle Bullerup Skyttekreds 3 132.000 132.000 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
50922 Rasmus Larsen Bullerup Skyttekreds V1 147.000 147.000 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 3 129.000 129.000 Hovedskydning
84985 Mikkel Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
52805 Steen Hansen Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds V2 145.000 145.000 Hovedskydning
47822 Peter Krog Hansen Assens Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
87236 Casper Trustrup Nyborg Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
101911 Per Baadegaard Sødinge Skytteforening BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening BK1 146.000 146.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 142.000 142.000 Mesterskab
42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening 2 136.000 136.000 Hovedskydning
47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
46934 Rasmus M Hansen Svendborg Skyttekreds UNG 134.000 134.000 Mesterskab
46934 Rasmus M Hansen Svendborg Skyttekreds UNG 139.000 139.000 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening J2 147.000 147.000 Hovedskydning
49523 Poul Jensen Særslev Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
45456 Karl Aage Jensen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 125.000 125.000 Hovedskydning
45479 Gerhard Andersen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 135.000 135.000 Hovedskydning
98552 Cecilie Rasmussen Faaborg Skytteforening BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
49316 JOHN iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 150.000 150.000 Hovedskydning
51725 Jens Hald Dalum Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
50845 Jørgen Mortensen Bullerup Skyttekreds 3 132.000 132.000 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds BK3 144.000 144.000 Mesterskab
49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
101696 Martin Ulmer Nielsen Lunde Sg&I BK3 123.000 123.000 Hovedskydning
51818 Bjerne Larsen Dalum Skytteforening 3 130.000 130.000 Hovedskydning
47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 2 143.000 143.000 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
48915 Erling Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
45457 Karin Buus Aagaard Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 2 141.000 141.000 Hovedskydning
45356 Poul Henning Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 129.000 129.000 Hovedskydning
48169 Jens Helding Horne Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
47682 Bent Hansen Sdr. Broby Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
97218 Andreas Jensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
101968 Jørgen Svane Christensen Vissenbjerg Skytteforening BK3 119.000 119.000 Hovedskydning
52376 Michael Fogh Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening BK1 142.000 142.000 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening V2 146.000 146.000 Hovedskydning
47985 Pernille Pedersen Horne Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
48203 Helge Lyngsøe Horne Skytteforening V2 123.000 123.000 Hovedskydning
48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. V2 140.000 140.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
48225 Flemming Pedersen Horne Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
45830 Verner Andersen Nyborg Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
45439 Lona Steenbjerg Hesselager Fore. Sportsklubber V2 137.000 137.000 Hovedskydning
48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
96523 Rune Hansen Svendborg Skyttekreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
96523 Rune Hansen Svendborg Skyttekreds BK3 145.000 145.000 Mesterskab
44864 Svend Aage Nielsen Humble Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
98257 Peter Christoffersen Faaborg Skytteforening BK3 125.000 125.000 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
46916 Solveig H Feder Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning ÅK2 137.000 137.000 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
47136 Erik Hansen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 119.000 119.000 Hovedskydning
45476 Hans Pærgård Hesselager Fore. Sportsklubber V2 121.000 121.000 Hovedskydning
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
94946 Louise Jensen Nyborg Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
98098 Casper Iversen Nyborg Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
46282 Villy Lang Lunde Sg&I V2 123.000 123.000 Hovedskydning
46282 Villy Lang Lunde Sg&I V2 129.000 129.000 Mesterskab
99575 Kim Søndergaard Rudkøbing Skyttekreds ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
49364 Erik Andersen Vissenbjerg Skytteforening V2 132.000 132.000 Hovedskydning
89975 Per Bjørnholt Sødinge Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
97955 Emil Lund Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK2 140.000 140.000 Hovedskydning
94444 Nicolaj E. Buch Sødinge Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
96852 Eigil Jørgensen Sødinge Skytteforening BK2 141.000 141.000 Hovedskydning
96853 Laurits Jørgensen Sødinge Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
101591 Steen Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
50995 Jens Nørregaard Bullerup Skyttekreds V1 145.000 145.000 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds BK3 138.000 138.000 Mesterskab
51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
52033 Flemming Vibeke Dalum Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
94752 Oliver P. Hartvigsen Dalum Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
84984 Alexander Tran Odense Salonskydeklub af 1885 BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
95610 Emil Mørk Jensen Dalum Skytteforening BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
95755 Alexandre Chr. Mittet Dalum Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
96167 Sean Hansen Dalum Skytteforening BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
48758 Dorthe Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
46000 Jane Pedersen Nyborg Skytteforening 1 139.000 139.000 Hovedskydning
50991 Jens Peder Jensen Bullerup Skyttekreds 3 134.000 134.000 Hovedskydning
46291 Tom Nielsen Lunde Sg&I 3 127.000 127.000 Hovedskydning
46762 Ib Christiansen Sødinge Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
48207 Hanne Andersen Horne Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening ÅK1 139.000 139.000 Hovedskydning
48273 Cathrine S Jensen Horne Skytteforening J1 149.000 149.000 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
96302 Michelle Larsen Otterup Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
87186 Casper Gade Horne Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
101642 Casper Cederberg Lunde Sg&I BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
90288 Signe Gade Horne Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
93686 Poul Andersen Humble Skytteforening V2 130.000 130.000 Hovedskydning
52526 Nicolai Nielsen Særslev Skytteforening J1 148.000 148.000 Hovedskydning
51287 Simon Møller Thuesen Særslev Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
50245 Frederik Hansen Otterup Skytteforening J2 149.000 149.000 Hovedskydning
52196 Chris Jensen Bullerup Skyttekreds J1 149.000 149.000 Hovedskydning
52196 Chris Jensen Bullerup Skyttekreds J1 146.000 146.000 Mesterskab
88375 Tonny Nielsen Særslev Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 3 126.000 126.000 Hovedskydning
46560 Toni Wexø Sødinge Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
94443 Patrik Jensen Sødinge Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I J1 147.000 147.000 Hovedskydning
46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I J1 150.000 150.000 Mesterskab
52348 Sanne Christoffersen Bullerup Skyttekreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
82004 Henning Carlsen Nyborg Skytteforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
46373 Helge Pedersen Lunde Sg&I V2 134.000 134.000 Mesterskab
46373 Helge Pedersen Lunde Sg&I V2 138.000 138.000 Hovedskydning
86081 Jonas Lykkegaard Bullerup Skyttekreds J2 140.000 140.000 Mesterskab
48326 Troels Juul Hansen Gelsted Skytteforening J2 141.000 141.000 Hovedskydning
86081 Jonas Lykkegaard Bullerup Skyttekreds J2 145.000 145.000 Hovedskydning
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds UNG 135.000 135.000 Hovedskydning
97084 Frederik Ahlqvist Bullerup Skyttekreds BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
89583 Matthias Fejerskov Lunde Sg&I J2 143.000 143.000 Mesterskab
89583 Matthias Fejerskov Lunde Sg&I J2 145.000 145.000 Hovedskydning
46940 Poul Erik Jacobsen Tved Skyttekreds V2 131.000 131.000 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
98626 Christoffer Krogh Larsen Tved Skyttekreds BK3 117.000 117.000 Hovedskydning
52510 Rene Abildtrup Særslev Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
80310 Christopher Wendelbo Otterup Skytteforening J2 139.000 139.000 Hovedskydning
52358 Peter Lindgaard Odense Salonskydeklub af 1885 ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
90800 Frederik Lindgaard Odense Salonskydeklub af 1885 BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
98485 Robert Reine Rasmussen Odense Salonskydeklub af 1885 BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
48751 Henrik Trolle Bullerup Skyttekreds 2 130.000 130.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
89731 Mikkel Lund Johansen Faaborg Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
49948 Anders Ritz Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
96945 Jamie Hinge Middelfart Skytteforening J2 146.000 146.000 Mesterskab
96945 Jamie Hinge Middelfart Skytteforening J2 141.000 141.000 Hovedskydning
48932 Bent Nielsen Nyborg Skytteforening 3 131.000 131.000 Hovedskydning
93055 Jackie Schäffer Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
81273 Henrik Ottesen Gelsted Skytteforening J2 143.000 143.000 Hovedskydning
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
48182 Jacob Helding Larsen Horne Skytteforening 1 149.000 149.000 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
51371 Louise Keinicke Freytag Bullerup Skyttekreds BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
52110 Mike Jensen Bullerup Skyttekreds BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
101644 Michael Larsen Fischer Lunde Sg&I BK3 125.000 125.000 Hovedskydning
101644 Michael Larsen Fischer Lunde Sg&I BK3 130.000 130.000 Mesterskab
94772 Martin Pedersen Nyborg Skytteforening BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
94947 André Jensen Middelfart Skytteforening J2 132.000 132.000 Hovedskydning
94947 André Jensen Middelfart Skytteforening J2 138.000 138.000 Mesterskab
45390 Søren Thomsen Aunslev/Bovense Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Svendborg Skyttekreds UNG 140.000 140.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Svendborg Skyttekreds UNG 135.000 135.000 Mesterskab
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 137.000 137.000 Hovedskydning
46902 Svend Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 141.000 141.000 Mesterskab
101671 Henriette Svenstrup Lunde Sg&I ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
47619 John Jarrik Chr. Andersen Sdr. Broby Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening BK2 149.000 149.000 Mesterskab
99588 Mia Andersen Horne Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
98215 Annika Phil Humble Skytteforening BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
98215 Annika Phil Humble Skytteforening BK3 126.000 126.000 Mesterskab
84623 Camilla Larsen Særslev Skytteforening J1 146.000 146.000 Hovedskydning
2 130.000 130.000 Hovedskydning
50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 2 136.000 136.000 Hovedskydning
96396 Jacob Durand Særslev Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Sødinge Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I V2 144.000 144.000 Hovedskydning
46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
46039 Ernst Hansen Aunslev/Bovense Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening 3 125.000 125.000 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
46045 Dorrit Hagsholm Møllegaard Nyborg Skytteforening 3 124.000 124.000 Hovedskydning
45751 Laurits Knudsen Kullerup/Refsvindinge If. V2 132.000 132.000 Hovedskydning
100416 Nicolaj Simonsen Faaborg Skytteforening BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
46334 Knud Christensen Lunde Sg&I V2 130.000 130.000 Hovedskydning
46334 Knud Christensen Lunde Sg&I V2 133.000 133.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 3 122.000 122.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 147.000 147.000 Hovedskydning
59562 Jakob Jensen Særslev Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 135.000 135.000 Hovedskydning
96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I V2 140.000 140.000 Mesterskab
46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
47128 Finn Christensen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 141.000 141.000 Hovedskydning
90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
101284 Gitte Christensen Herrested Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
46185 Johannes Madsen Dalum Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
46212 Erna Madsen Dalum Skytteforening V2 132.000 132.000 Hovedskydning
49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
45336 Mogens Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 138.000 138.000 Hovedskydning
46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 3 123.000 123.000 Hovedskydning
90435 Bjarne Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 141.000 141.000 Hovedskydning
92606 Conner Nielsen Otterup Skytteforening J2 144.000 144.000 Hovedskydning
46721 Karsten Nielsen Sødinge Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
46659 Mads H Rasmussen Sødinge Skytteforening J2 133.000 133.000 Hovedskydning
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning V2 142.000 142.000 Hovedskydning
52895 Kathrine Lehnskov Christensen Dalum Skytteforening 3 142.000 142.000 Hovedskydning
97134 Lasse Petersen Aunslev/Bovense Skytteforening J2 135.000 135.000 Hovedskydning
98553 Anja Johansen Faaborg Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
100982 Thomas Gerlach Faaborg Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Særslev Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
45832 Ulf Mortensen Nyborg Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 3 132.000 132.000 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
97869 Fie Ømand Lunde Sg&I BK3 142.000 142.000 Mesterskab
49572 Maria Degn Poulsen Særslev Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
47124 Flemming Pedersen Tved Skyttekreds V2 138.000 138.000 Hovedskydning
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening J1 147.000 147.000 Hovedskydning
98221 Lucas Baun Humble Skytteforening BK3 124.000 124.000 Hovedskydning
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening J1 145.000 145.000 Hovedskydning
45446 Kim Kristensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 119.000 119.000 Hovedskydning
48917 Egon Schrøder Kullerup/Refsvindinge If. V2 143.000 143.000 Hovedskydning
81581 Hans Peter Clausen Kullerup/Refsvindinge If. V2 130.000 130.000 Hovedskydning
50423 Lars Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
49536 Niels Frederiksen Særslev Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
101153 Kasper Juhl Pedersen Lunde Sg&I 3 122.000 122.000 Hovedskydning
90287 Camilla Gade Horne Skytteforening J2 145.000 145.000 Hovedskydning
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK3 136.000 136.000 Mesterskab
84886 Christian Hansen Humble Skytteforening BK3 127.000 127.000 Hovedskydning
93680 Ellen Pihl Humble Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
93680 Ellen Pihl Humble Skytteforening BK3 140.000 140.000 Mesterskab
93681 Martin Mikkelsen Humble Skytteforening BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
93681 Martin Mikkelsen Humble Skytteforening BK3 135.000 135.000 Mesterskab
101155 Mikkel Lindskov Petersen Lunde Sg&I BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
83870 Kamilla Pedersen Dalum Skytteforening 3 136.000 136.000 Hovedskydning
90639 Tonny Jæger Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 119.000 119.000 Hovedskydning
98529 Jarl Petersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning V2 119.000 119.000 Hovedskydning
48238 Emil E. H. Hansen Faaborg Skytteforening J2 145.000 145.000 Hovedskydning
98858 Thomas Bak Pedersen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning 3 119.000 119.000 Hovedskydning
48792 Søren Bloch Aunslev/Bovense Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
46464 Lasse Aagaard Davidsen Ollerup Skytteforening J2 142.000 142.000 Hovedskydning
47020 Kristoffer Greve Ollerup Skytteforening J2 144.000 144.000 Hovedskydning
45513 Ane-Marie Hansen Hesselager Fore. Sportsklubber V2 143.000 143.000 Hovedskydning
51255 Carsten Hoppe Aunslev/Bovense Skytteforening V2 130.000 130.000 Hovedskydning
94572 Frederikke Zacho Kullerup/Refsvindinge If. BK3 111.000 111.000 Hovedskydning
49281 Laurits Hansen Vissenbjerg Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
89216 Frederik Thomsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
90574 Frederik Søndergaard Vissenbjerg Skytteforening BK1 143.000 143.000 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
46779 Hans Larsen Sødinge Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
45365 Lars Erik Rehr Svendborg Skyttekreds 3 141.000 141.000 Hovedskydning
101910 Ida Baadegaard Sødinge Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
90393 Jasmin Pedersen Tranekær/Tullebølle IF BK1 136.000 136.000 Mesterskab
90393 Jasmin Pedersen Tranekær/Tullebølle IF BK1 141.000 141.000 Hovedskydning
45365 Lars Erik Rehr Svendborg Skyttekreds 3 135.000 135.000 Mesterskab
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening 3 140.000 140.000 Hovedskydning
98625 Emil Trolef Dresler Tved Skyttekreds BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
45753 Lars Johannesen Lunde Sg&I J2 142.000 142.000 Hovedskydning
45002 Knud Madsen Humble Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
101529 Christian Høeg Langkjær Tved Skyttekreds BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
101530 Peter Andersson Tved Skyttekreds BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
50354 Poul Madsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 113.000 113.000 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
96943 Emil Jessen Særslev Skytteforening BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V2 143.000 143.000 Mesterskab
50321 Vagn Margaard Nr. Esterbølle Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening V2 146.000 146.000 Hovedskydning
52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds V1 149.000 149.000 Hovedskydning
80179 Jacob H. Larsen Middelfart Skytteforening J2 144.000 144.000 Hovedskydning
48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening V2 142.000 142.000 Mesterskab
90858 Lise Munter Særslev Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
96577 Louise Petersen Bullerup Skyttekreds BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
80179 Jacob H. Larsen Middelfart Skytteforening J2 143.000 143.000 Mesterskab
80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
50511 Conny Ryberg Nr. Esterbølle Skytteforening V2 126.000 126.000 Hovedskydning
85041 Victoria Krogh Tranekær/Tullebølle IF BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
99596 Helene Bæk Jensen Svendborg Skyttekreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
99596 Helene Bæk Jensen Svendborg Skyttekreds BK3 141.000 141.000 Mesterskab
46754 Jan Olsen Sødinge Skytteforening 3 122.000 122.000 Hovedskydning
45076 Rene Svedstrup Rudkøbing Skyttekreds ÅK2 82.000 82.000 Hovedskydning
46797 Emil Hansen Sødinge Skytteforening V2 112.000 112.000 Hovedskydning
45652 Troels Pedersen Ryslinge Skytteforening J2 135.000 135.000 Mesterskab
45652 Troels Pedersen Ryslinge Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
99443 Terkel S. Grønbæk Sødinge Skytteforening BK3 124.000 124.000 Hovedskydning
90397 Stine Jensen Tranekær/Tullebølle IF BK3 127.000 127.000 Mesterskab
99500 Andreas Demant Jensen Kullerup/Refsvindinge If. BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
90397 Stine Jensen Tranekær/Tullebølle IF BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
98627 Stefan Pedersen Tved Skyttekreds BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
48087 Lasse E H Hansen Faaborg Skytteforening BK2 141.000 141.000 Hovedskydning
50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning V2 141.000 141.000 Hovedskydning
98627 Stefan Pedersen Tved Skyttekreds BK3 136.000 136.000 Mesterskab
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds J1 145.000 145.000 Mesterskab
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds J1 145.000 145.000 Hovedskydning
101756 Steffan Andersen Assens Skytteforening BK3 133.000 133.000 Hovedskydning
47031 Kathrine Greve Ollerup Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
85041 Victoria Krogh Tranekær/Tullebølle IF BK3 133.000 133.000 Mesterskab
46845 Anette Larsen Horne Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 2 134.000 134.000 Hovedskydning
46089 Bent Thomsen Aunslev/Bovense Skytteforening 2 132.000 132.000 Hovedskydning
48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds 2 137.000 137.000 Hovedskydning
100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
95438 Mathilde Skov Nikolejsen Tranekær/Tullebølle IF BK3 120.000 120.000 Hovedskydning
96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
49453 Gunnar Petersen Særslev Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
95438 Mathilde Skov Nikolejsen Tranekær/Tullebølle IF BK3 116.000 116.000 Mesterskab
51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds 3 134.000 134.000 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
90483 Danny Kristensen Krarup/Espe Skydning BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds 3 121.000 121.000 Hovedskydning
99501 Anita Bank Kullerup/Refsvindinge If. BK3 128.000 128.000 Hovedskydning
81234 Mads Rasmussen Bullerup Skyttekreds J2 148.000 148.000 Hovedskydning
81234 Mads Rasmussen Bullerup Skyttekreds J2 147.000 147.000 Mesterskab
100583 Joachim Pedersen Bullerup Skyttekreds BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening UNG 144.000 144.000 Hovedskydning
50193 Johannes Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 113.000 113.000 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
49839 Kim Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 3 134.000 134.000 Hovedskydning
81269 Nikolaj Haumann Gelsted Skytteforening J2 139.000 139.000 Hovedskydning
94394 Rikke Jensen Gelsted Skytteforening J2 132.000 132.000 Hovedskydning
47810 Søren Christiansen Assens Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
47940 Stine Nielsen Særslev Skytteforening UNG 148.000 148.000 Hovedskydning
47849 Leif Steffensen Assens Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
94348 Mathias Olsen Haarby Skytteforening BK1 144.000 144.000 Hovedskydning
84622 Mads Emil Svensson Ryslinge Skytteforening J2 139.000 139.000 Hovedskydning
92137 Jonas Lønberg Ryslinge Skytteforening J2 120.000 120.000 Mesterskab
92137 Jonas Lønberg Ryslinge Skytteforening J2 134.000 134.000 Hovedskydning
48123 Kasper Kisholt Andersen Horne Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
48137 Jørgen Pedersen Horne Skytteforening V1 140.000 140.000 Hovedskydning
49690 Axel Larsen-DØD Særslev Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning V2 127.000 127.000 Hovedskydning
47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
95401 Anders Wadmann Middelfart Skytteforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
96534 Sebastian Skøtt Assens Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
94571 Nicoline Zacho Kullerup/Refsvindinge If. BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
96854 Kristian Holdt Aunslev/Bovense Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
47639 Harry Hansen Sdr. Broby Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
94796 Mathias S. Christensen Særslev Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
52619 Henning Larsen Særslev Skytteforening 1 150.000 150.000 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening BK1 148.000 148.000 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 3 131.000 131.000 Hovedskydning
101345 Benjamin Rye Rasmussen Middelfart Skytteforening BK3 124.000 124.000 Hovedskydning
44582 Lars Nielsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 2 146.000 146.000 Hovedskydning
101348 Emil Mathiasen Assens Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
94347 Mads Sørensen Haarby Skytteforening BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
95779 Anders Hansen Haarby Skytteforening BK2 136.000 136.000 Hovedskydning
99207 Esben Luxhøj Haarby Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
V2 148.000 148.000 Hovedskydning
95452 Jeppe Becksgaard Krarup/Espe Skydning BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
101694 Jens Jørgensen Krarup/Espe Skydning V2 119.000 119.000 Hovedskydning
101745 Patrick Weber Krarup/Espe Skydning BK3 110.000 110.000 Hovedskydning
46017 Hans Hansen Nyborg Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
87508 Sara Madsen Faaborg Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK3 126.000 126.000 Hovedskydning
46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I V2 135.000 135.000 Hovedskydning
46350 Jørgen Nielsen Lunde Sg&I V2 131.000 131.000 Hovedskydning
46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I V2 140.000 140.000 Hovedskydning
94943 Magnus Rasmussen Ryslinge Skytteforening J2 144.000 144.000 Hovedskydning
94943 Magnus Rasmussen Ryslinge Skytteforening J2 140.000 140.000 Mesterskab
47475 Villy I. S. Skalshøj Christensen Sdr. Broby Skytteforening V1 149.000 149.000 Hovedskydning
50905 Tobias E. Hansen Bullerup Skyttekreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
50483 Henriette Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
48059 Marie Trolle Pedersen Horne Skytteforening UNG 137.000 137.000 Hovedskydning
49046 Mads Berg Middelfart Skytteforening J2 139.000 139.000 Hovedskydning
49046 Mads Berg Middelfart Skytteforening J2 138.000 138.000 Mesterskab
101830 Christoffer Petersen Rudkøbing Skyttekreds BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
102162 Karen M Rasmussen Middelfart Skytteforening BK3 131.000 131.000 Hovedskydning
45667 Mikkel Andreasen Ryslinge Skytteforening BK2 142.000 142.000 Hovedskydning

Til toppen