Skallebjerg Pistolterræn 2012 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
40949 Henrik Rasmussen Lind Skytteforening GPA 59.000 49.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 47.000 39.000 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 48.000 40.000 Hovedskydning
56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening GPA 16.000 13.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 42.000 35.000 Hovedskydning
132156 Per Fjord Carlsen Varde Skytteforening GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 63.000 53.000 Hovedskydning
105762 Christian Rixen Brandt Andersen Skive Pistolklub GPA 20.000 17.000 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 22.000 18.000 Hovedskydning
49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
24623 Robert Elbrønd Århus Pistolklub GPA 27.000 23.000 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 62.000 52.000 Hovedskydning
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds GPA 60.000 50.000 Hovedskydning
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I GPA 28.000 23.000 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 43.000 36.000 Hovedskydning
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
51590 Olav Degn-Andersen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening GPA 11.000 9.000 Hovedskydning
90854 Kim Laursen Skive Pistolklub GPA 36.000 30.000 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 50.000 42.000 Hovedskydning
100956 Irene Lindberg Madsen Sorø Skytteforening GPA 28.000 23.000 Hovedskydning
87769 Søren Andersen Aabenraa Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
105316 Anders Christan Jensen Krarup/Espe Skydning GPA 9.000 8.000 Hovedskydning
50215 Jacob Christensen Vissenbjerg Skytteforening GPA 28.000 23.000 Hovedskydning
90528 Hans Jørgen Buhrkall Vejen/Skibelund Skf. GPA 19.000 16.000 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening GPA 34.000 28.000 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 37.000 31.000 Hovedskydning
81885 Signe Elbrønd Århus Pistolklub GPA 30.000 25.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 41.000 34.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 53.000 44.000 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 58.000 48.000 Hovedskydning
52166 Hans Villy Jensen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 32.000 27.000 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 45.000 38.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 14.000 12.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 26.000 22.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 61.000 51.000 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 40.000 33.000 Hovedskydning
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds GPA 17.000 14.000 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 25.000 21.000 Hovedskydning
101253 Lillian Lindberg Madsen Sorø Skytteforening GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
100959 Per Tenggren Sorø Skytteforening GPA 24.000 20.000 Hovedskydning
46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
98374 Peter Schlling Sørensen Østbirk Pistol Skytter GPA 29.000 24.000 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 35.000 29.000 Hovedskydning
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 23.000 19.000 Hovedskydning
105881 Børge Pedersen HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 13.000 11.000 Hovedskydning

Til toppen