Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Skallebøllestævne august 2010 (Nordisk Program, 300m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Brørup Skyttekreds
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
Greve Skytteforening
Grænseegnens Skytteforening
Haderup Skytteforening
Hem Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Middelfart Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Otterup Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Silkeborg Skyttekreds
Skytteklubben DSB/ASF
Stege Ndr. Skytteforening
Sundeved Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Ulbjerg Skytteforening
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Ørre Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
52929
Jakob Nielsen
Otterup Skytteforening
2
301.000
301.000
Mesterskab
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
2
297.000
297.000
Mesterskab
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
2
305.000
305.000
Mesterskab
42951
Jens Ernst Christiansen
Sundeved Skytteforening
1
305.000
305.000
Mesterskab
43371
Benny Jørgensen
Grænseegnens Skytteforening
2
293.000
293.000
Mesterskab
66600
Frank Lyngsø
Nykøbing Sj. Skytteforening
2
314.000
314.000
Mesterskab
49823
Per Christiansen
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
1
306.000
306.000
Mesterskab
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
327.000
327.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
1
310.000
310.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Hem Skytteforening
1
327.000
327.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
1
299.000
299.000
Mesterskab
25849
Helene Klejs Dam Sørensen
Skytteklubben DSB/ASF
UNG
302.000
302.000
Mesterskab
2
296.000
296.000
Mesterskab
62714
Søren B. Tolstrup
Silkeborg Skyttekreds
1
311.000
311.000
Mesterskab
20012
Frederik Buthmann Paulsen
Honum & Omegns Skytteforening
UNG
246.000
246.000
Mesterskab
27895
Lisbeth Philbert Larsen
Haderup Skytteforening
1
301.000
301.000
Mesterskab
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
UNG
244.000
244.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
1
327.000
327.000
Mesterskab
41611
Bent P. Nielsen
Brørup Skyttekreds
2
293.000
293.000
Mesterskab
49022
Mie Nielsen
Middelfart Skytteforening
UNG
289.000
289.000
Mesterskab
31260
Rikke Mæng Ibsen
Ørre Skytteforening
UNG
311.000
311.000
Mesterskab
19220
Kristian Larsen
Ulbjerg Skytteforening
UNG
299.000
299.000
Mesterskab
20019
Christian Laursen
Otterup Skytteforening
UNG
281.000
281.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
313.000
313.000
Mesterskab
76641
Jonas Hansen
Ballerup Skytteforening
UNG
317.000
317.000
Mesterskab
54267
Jacob Høegh
Tingsted Skytteforening
UNG
305.000
305.000
Mesterskab
Til toppen