Pilstoltrerræn Lunde (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GPA 40.0 34.0 Mesterskab
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 24.0 20.0 Mesterskab
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 62.0 53.0 Mesterskab
24998 Torben Brohus Århus Pistolklub GPA 41.0 35.0 Mesterskab
45791 Flemming Grundsted Kullerup/Refsvindinge If. GPA 12.0 10.0 Mesterskab
48177 Jan Chopart Krarup/Espe Skydning GPA 43.0 36.0 Mesterskab
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 42.0 36.0 Mesterskab
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 52.0 44.0 Mesterskab
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 28.0 24.0 Mesterskab
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GPA 38.0 32.0 Mesterskab
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 45.0 38.0 Mesterskab
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 24.0 20.0 Mesterskab
44494 Werner Christ Kolding-Bramdrup Skytteforening GPA 53.0 45.0 Mesterskab
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GPA 37.0 31.0 Mesterskab
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 42.0 36.0 Mesterskab
47742 Per Søgaard HPRD/ROID Fyn Skyttekreds GPA 28.0 24.0 Mesterskab
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 54.0 46.0 Mesterskab
67852 Morten H. Poulsen Ballerup Skytteforening GPA 39.0 33.0 Mesterskab
92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening GPA 27.0 23.0 Mesterskab
90958 Thomas Banke Krarup/Espe Skydning GPA 25.0 21.0 Mesterskab
68157 Erik O. Jensen Ballerup Skytteforening GPA 26.0 22.0 Mesterskab
46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning GPA 35.0 30.0 Mesterskab
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 61.0 52.0 Mesterskab
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds GPA 42.0 36.0 Mesterskab
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 44.0 37.0 Mesterskab
134205 John Wennerstrøm Rasmussen Lunde Sg&I GPA 32.0 27.0 Mesterskab
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 23.0 19.0 Mesterskab
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 34.0 29.0 Mesterskab
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 65.0 55.0 Mesterskab
46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds GPA 46.0 39.0 Mesterskab
45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds GPA 29.0 25.0 Mesterskab
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 47.0 40.0 Mesterskab
52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening GPA 12.0 10.0 Mesterskab
95747 John Buk Jensen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 39.0 33.0 Mesterskab
89900 Jacob Hjalmar Møller Svendborg Skyttekreds GPA 21.0 18.0 Mesterskab
45828 Villy Olsen Nyborg Skytteforening GPA 35.0 30.0 Mesterskab
51662 Lars Beck Odense Garnisons Idrætsforening GPA 45.0 38.0 Mesterskab
89113 Aksel Hansen Vemmelev Sg&i GPA 24.0 20.0 Mesterskab
20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening GPA 13.0 11.0 Mesterskab
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening GPA 29.0 25.0 Mesterskab
59335 Jimmy Jensen Korsør Skytteforening GPA 49.0 42.0 Mesterskab
52789 Thomas Jensen Lunde Sg&I GPA 20.0 17.0 Mesterskab
45325 Finn Helleskov Andersen Lunde Sg&I GPA 36.0 31.0 Mesterskab
44408 Bo Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 56.0 47.0 Mesterskab
47097 Henrik Hansen Lunde Sg&I GPA 18.0 15.0 Mesterskab
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening GPA 32.0 27.0 Mesterskab
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 40.0 34.0 Mesterskab
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 55.0 47.0 Mesterskab
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 48.0 41.0 Mesterskab
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 20.0 17.0 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GPA 43.0 36.0 Mesterskab
44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds GPA 56.0 47.0 Mesterskab
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 44.0 37.0 Mesterskab
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 46.0 39.0 Mesterskab
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 39.0 33.0 Mesterskab
79968 Rene Mortensen Korsør Skytteforening GPA 52.0 44.0 Mesterskab
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 55.0 47.0 Mesterskab
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 59.0 50.0 Mesterskab
89536 Jan Jeppesen Svendborg Skyttekreds GPA 34.0 29.0 Mesterskab
46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 28.0 24.0 Mesterskab
48044 Michael Lyndorff Midtfyns Pistolskytteforening GPA 44.0 37.0 Mesterskab
31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GPA 51.0 43.0 Mesterskab
42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening GPA 35.0 30.0 Mesterskab
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Skovbo Skytteforening GPA 55.0 47.0 Mesterskab
21214 Hasan Aricioglu Ølsted Skytteforening GPA 29.0 25.0 Mesterskab
76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening GPA 37.0 31.0 Mesterskab
74646 Max Wabbel Aabenraa Skytteforening GPA 12.0 10.0 Mesterskab
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 12.0 10.0 Mesterskab
47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I GPA 33.0 28.0 Mesterskab
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I GPA 21.0 18.0 Mesterskab
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 44.0 37.0 Mesterskab
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 25.0 21.0 Mesterskab
81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening GPA 28.0 24.0 Mesterskab
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 56.0 47.0 Mesterskab
82345 Erik Børge Hansen Københavns Amts Skyttelaug GPA 27.0 23.0 Mesterskab

Til toppen