Vinterkapskydning (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
46519 Elinor Palsfort Ulbølle S. G. & I. V3 191.000 191.000 Mesterskab
46519 Elinor Palsfort Ulbølle S. G. & I. V3 188.000 188.000 Hovedskydning
95707 Jesper Sønderby Ulbølle S. G. & I. ÅK3 187.000 187.000 Mesterskab
95707 Jesper Sønderby Ulbølle S. G. & I. ÅK3 182.000 182.000 Hovedskydning
46507 Hans Jensen Ulbølle S. G. & I. ÅK3 182.000 182.000 Mesterskab
46507 Hans Jensen Ulbølle S. G. & I. ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
46520 Ejnar Knudsen Ulbølle S. G. & I. V3 184.000 184.000 Mesterskab
46520 Ejnar Knudsen Ulbølle S. G. & I. V3 187.000 187.000 Hovedskydning
95706 Peter Sønderby Ulbølle S. G. & I. BK3 191.000 191.000 Mesterskab
95706 Peter Sønderby Ulbølle S. G. & I. BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
V1 197.000 197.000 Hovedskydning
V1 194.000 194.000 Mesterskab
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V3 182.000 182.000 Mesterskab
45995 Jens Erik Hansen Nyborg Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 2 187.000 187.000 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
46516 Emil Rasmussen Ulbølle S. G. & I. V3 185.000 185.000 Hovedskydning
46516 Emil Rasmussen Ulbølle S. G. & I. V3 191.000 191.000 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
46499 Henning Krogh Ulbølle S. G. & I. 3 174.000 174.000 Hovedskydning
46499 Henning Krogh Ulbølle S. G. & I. 3 178.000 178.000 Mesterskab
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
84550 Benjamin Pedersen Herrested Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
84550 Benjamin Pedersen Herrested Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
95978 Rasmus Ploug Horne Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
95978 Rasmus Ploug Horne Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning V2 187.000 187.000 Hovedskydning
46792 Erik Nielsen Krarup/Espe Skydning V2 192.000 192.000 Mesterskab
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning V2 196.000 196.000 Hovedskydning
46830 Bent Larsen Krarup/Espe Skydning V2 191.000 191.000 Mesterskab
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning V3 185.000 185.000 Mesterskab
90484 Ejner Hansen Krarup/Espe Skydning V3 181.000 181.000 Hovedskydning
99517 Sofus Broholm Krarup/Espe Skydning BK4 175.000 175.000 Mesterskab
99517 Sofus Broholm Krarup/Espe Skydning BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning BK4 175.000 175.000 Mesterskab
100197 Ismo Juhani Alakotila Krarup/Espe Skydning ÅK2 181.000 181.000 Hovedskydning
100197 Ismo Juhani Alakotila Krarup/Espe Skydning ÅK2 181.000 181.000 Mesterskab
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
45894 Peder M Clausen Nyborg Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
85116 Bodil Schmidt Nyborg Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
46817 Carina Wiben Larsen Ringe Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Mesterskab
46817 Carina Wiben Larsen Ringe Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
100240 Simon Dyrn Ringe Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
100240 Simon Dyrn Ringe Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
47667 Claus Kopart Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 2 182.000 182.000 Mesterskab
47667 Claus Kopart Fynske Livregiments Soldaterforening af 1975 2 181.000 181.000 Hovedskydning
47430 Bent Bergmann Haarby Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
47430 Bent Bergmann Haarby Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
96883 Rune Paag Haarby Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
96883 Rune Paag Haarby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
46486 Joachim Rubæk Ulbølle S. G. & I. BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
46486 Joachim Rubæk Ulbølle S. G. & I. BK3 186.000 186.000 Mesterskab
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
92669 Louise Faurskov Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
92669 Louise Faurskov Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK3 190.000 190.000 Mesterskab
45484 Emil Duerlund Hesselager Fore. Sportsklubber J2 193.000 193.000 Mesterskab
45484 Emil Duerlund Hesselager Fore. Sportsklubber J2 191.000 191.000 Hovedskydning
89583 Matthias Fejerskov Lunde Sg&I J1 195.000 195.000 Hovedskydning
89583 Matthias Fejerskov Lunde Sg&I J1 192.000 192.000 Mesterskab
46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
46269 Jørgen Holm Jensen Kværndrup Idrætsforening V2 189.000 189.000 Mesterskab
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber BK2 195.000 195.000 Mesterskab
45304 Søren Albjerg Hesselager Fore. Sportsklubber BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
92670 Jan Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK3 191.000 191.000 Mesterskab
92670 Jan Andersen Kværndrup Idrætsforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93548 Jan Verner Lund Kværndrup Idrætsforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
93548 Jan Verner Lund Kværndrup Idrætsforening ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
46251 Niklas Petersen Kværndrup Idrætsforening J1 186.000 186.000 Hovedskydning
90483 Danny Kristensen Krarup/Espe Skydning BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
90483 Danny Kristensen Krarup/Espe Skydning BK2 193.000 193.000 Mesterskab
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
45792 Finn Clausen Herrested Skytteforening V3 179.000 179.000 Mesterskab
48059 Marie Trolle Pedersen Horne Skytteforening UNG 180.000 180.000 Mesterskab
48059 Marie Trolle Pedersen Horne Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
48123 Kasper Kisholt Andersen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
48123 Kasper Kisholt Andersen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
95452 Jeppe Becksgaard Krarup/Espe Skydning BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
95452 Jeppe Becksgaard Krarup/Espe Skydning BK3 185.000 185.000 Mesterskab
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening V2 186.000 186.000 Mesterskab
80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V3 194.000 194.000 Mesterskab
85117 Henry Schmidt Nyborg Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
94348 Mathias Olsen Haarby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
94348 Mathias Olsen Haarby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
99207 Esben Luxhøj Haarby Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
99207 Esben Luxhøj Haarby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen