Pistol puljeskydning 1. runde (Luftpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds 2 260.000 260.000 Mesterskab
49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening 2 273.000 273.000 Hovedskydning
94748 Mikkel Feldt Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK 290.000 290.000 Mesterskab
50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening 1 283.000 283.000 Hovedskydning
85239 Nicky Vølund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling BK 259.000 259.000 Hovedskydning
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds 3 273.000 273.000 Mesterskab
90117 Per Madsen Otterup Skytteforening 3 266.000 266.000 Mesterskab
45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds VET 261.000 261.000 Mesterskab
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds 3 270.000 270.000 Mesterskab
50011 Søren Møller Otterup Skytteforening 3 264.000 264.000 Mesterskab
50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening 1 285.000 285.000 Hovedskydning
51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening 3 267.000 267.000 Mesterskab
51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening ÅKL 274.000 274.000 Mesterskab
49571 Marianne Jacobsen Lumby Skytteforening ÅKL 279.000 279.000 Mesterskab
50055 Poul Broe Otterup Skytteforening VET 274.000 274.000 Mesterskab
47958 Sander Dyremose Carstensen Lunde Sg&I 2 271.000 271.000 Hovedskydning
97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds VET 264.000 264.000 Mesterskab
50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening 1 289.000 289.000 Hovedskydning
49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening 2 260.000 260.000 Mesterskab
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 275.000 275.000 Mesterskab
44812 Hanne Kathrine Jensen Rudkøbing Skyttekreds UNG 265.000 265.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 2 281.000 281.000 Mesterskab
49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening VET 286.000 286.000 Hovedskydning
98096 Benjamin Jensen Nyborg Skytteforening BK 259.000 259.000 Hovedskydning
45076 Rene Svedstrup Rudkøbing Skyttekreds ÅKL 247.000 247.000 Mesterskab
47462 Søren Brems Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 2 275.000 275.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening 3 275.000 275.000 Mesterskab
50903 Uffe Pedersen Bullerup Skyttekreds VET 250.000 250.000 Mesterskab
50976 Kaj Kristoffersen Bullerup Skyttekreds VET 241.000 241.000 Mesterskab
51305 Poul C. Hansen Lumby Skytteforening ÅKL 272.000 272.000 Mesterskab
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening VET 270.000 270.000 Mesterskab
47580 Kristian Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling ÅKL 265.000 265.000 Hovedskydning
47915 Troels Andersen Faaborg Skytteforening 1 276.000 276.000 Mesterskab
47713 Arne Jørgensen Faaborg Skytteforening 3 249.000 249.000 Mesterskab
46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening 3 266.000 266.000 Hovedskydning
45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 3 274.000 274.000 Mesterskab
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening 1 276.000 276.000 Hovedskydning
50943 Michael Kragebær Bullerup Skyttekreds 3 225.000 225.000 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 2 265.000 265.000 Mesterskab
45753 Lars Johannesen Herrested Skytteforening JUN 271.000 271.000 Mesterskab
48242 Emil Sanderhof Faaborg Skytteforening 3 243.000 243.000 Mesterskab
46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I 1 289.000 289.000 Mesterskab
45720 Signe Johannesen Særslev Skytteforening UNG 263.000 263.000 Mesterskab
49653 flemming hansen Særslev Skytteforening 1 281.000 281.000 Hovedskydning
46032 Flemming Lohmann Nyborg Skytteforening VET 259.000 259.000 Hovedskydning
46099 Anders Thagaard Nyborg Skytteforening UNG 255.000 255.000 Hovedskydning

Til toppen