Svendborg Skyttekreds Julestævne 2010 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96591 Flemming Larsen Sødinge Skytteforening V2 205.0 205.0 Mesterskab
47056 John Madsen Svendborg Skyttekreds ÅK2 261.0 261.0 Mesterskab
99440 Louise Bjerre Nielsen Sødinge Skytteforening BK 185.0 185.0 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 2 277.0 277.0 Mesterskab
47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds V1 268.0 268.0 Mesterskab
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I 2 262.0 262.0 Mesterskab
45720 Signe Johannesen Særslev Skytteforening UNG 250.0 250.0 Mesterskab
46354 Jonas Foged Pedersen Svendborg Skyttekreds ÅK2 246.0 246.0 Mesterskab
95427 Michael Fisker Fjelsted/Harndrup Skytteforening 4 251.0 251.0 Mesterskab
46924 Sarah Ploug Madsen Særslev Skytteforening 2 260.0 260.0 Mesterskab
51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening ÅK1 257.0 257.0 Mesterskab
49571 Marianne Jacobsen Lumby Skytteforening ÅK1 253.0 253.0 Mesterskab
46290 Torben Uglebjerg Lunde Sg&I ÅK2 262.0 262.0 Mesterskab
46541 Arne Rasmussen Ollerup Skytteforening 3 258.0 258.0 Mesterskab
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening V2 253.0 253.0 Mesterskab
46315 Nicolai Søvrup Svendborg Skyttekreds 2 247.0 247.0 Mesterskab
45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds ÅK2 246.0 246.0 Mesterskab
49555 Michael Lund Jacobsen Lumby Skytteforening 1 279.0 279.0 Mesterskab
99441 Claus Dyhr Svendborg Skyttekreds 4 238.0 238.0 Mesterskab
49907 Max Kristensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 279.0 279.0 Mesterskab
49869 Claus Bisgaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 2 258.0 258.0 Mesterskab
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds 3 264.0 264.0 Mesterskab
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds 3 261.0 261.0 Mesterskab
96995 Per Jensen Søllinge Sg&I ÅK2 254.0 254.0 Mesterskab
47122 Frank Lerbæk Pedersen Svendborg Skyttekreds V1 257.0 257.0 Mesterskab
46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening ÅK1 262.0 262.0 Mesterskab
96996 Thomas Bjerre Sødinge Skytteforening ÅK2 235.0 235.0 Mesterskab
47404 Jan Knudsen Haarby Skytteforening V1 275.0 275.0 Mesterskab
45365 Lars Erik Rehr Svendborg Skyttekreds 4 238.0 238.0 Mesterskab
45753 Lars Johannesen Herrested Skytteforening JUN 237.0 237.0 Mesterskab
52939 Henrik Clarlund Bullerup Skyttekreds 4 242.0 242.0 Mesterskab
47958 Sander Dyremose Carstensen Lunde Sg&I 3 249.0 249.0 Mesterskab
47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds 2 262.0 262.0 Mesterskab
80753 Else Pedersen Svendborg Skyttekreds ÅK2 242.0 242.0 Mesterskab
38978 Søren Abildgaard Kristensen Helle Skytteforening 4 215.0 215.0 Mesterskab
46880 Tine Noack Svendborg Skyttekreds 3 264.0 264.0 Mesterskab
48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I 3 247.0 247.0 Mesterskab
50055 Poul Broe Otterup Skytteforening V1 257.0 257.0 Mesterskab
51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening 2 268.0 268.0 Mesterskab
47081 Jan Stig Christensen Svendborg Skyttekreds 4 246.0 246.0 Mesterskab
97422 Jeppe Christiansen Sødinge Skytteforening JUN 170.0 170.0 Mesterskab

Til toppen