Puljeskydning 50 & 200 m C omg. (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
107202 Helle Bonde Vissenbjerg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
109289 Sebastian Joe Larsen Horne Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
94888 Arne Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
86081 Jonas Lykkegaard Bullerup Skyttekreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
48758 Dorthe Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
48249 Diana Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
48137 Jørgen Pedersen Horne Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
82836 Line Soelberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
49441 Bent Mølhede Vissenbjerg Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
97182 Andreas Hansen Sødinge Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
97955 Emil Lund Nielsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
112034 Marc Lykke Kjellmann Faaborg Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
49281 Laurits Hansen Vissenbjerg Skytteforening V1 183.000 183.000 Hovedskydning
50333 Svend E. Christensen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
110253 Malthe Dalgård Brun Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
48225 Flemming Pedersen Horne Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
110044 Laura Højris From Petersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
88375 Tonny Nielsen Særslev Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
100406 Karin Kraft Horne Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 172.000 172.000 Hovedskydning
105810 Leif Rosenvang Hansen Vissenbjerg Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
111213 Charlie Overgaard Hansen Faaborg Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
49523 Poul Jensen Særslev Skytteforening V1 183.000 183.000 Hovedskydning
47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
39069 Torben Skovgaard Særslev Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
96640 Louise Nielsen Gelsted Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
110626 Magnus Frydensdal Gelsted Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
111215 Markus Vester Nielsen Faaborg Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
96639 Mie Rasmussen Gelsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106945 Freja Frydensberg Gelsted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
111212 Martin Peter Rasmussen Faaborg Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
97225 Rolf Dohm Særslev Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
50483 Henriette Christiansen Særslev Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101970 Lukas Andersen Vissenbjerg Skytteforening BK1 173.000 173.000 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
97185 Jeppe Jensen Sødinge Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
50511 Conny Ryberg Nr. Esterbølle Skytteforening V2 166.000 166.000 Hovedskydning
105329 Kristine Jeppesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
50947 Merete Trolle Bullerup Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
50467 Jens Kr. Jørgensen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
50193 Johannes Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning

Til toppen