Landsdelsturnering pistol 4. omg. (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102358 Johnny Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK2 258.000 258.000 Hovedskydning
57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening V2 216.000 216.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 269.000 269.000 Hovedskydning
59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening V1 260.000 260.000 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening 3 249.000 249.000 Hovedskydning
79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
80641 Erika Frandsen Svinninge Skytteforening BK 148.000 148.000 Hovedskydning
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 241.000 241.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 276.000 276.000 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 271.000 271.000 Hovedskydning
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V1 272.000 272.000 Hovedskydning
94391 Lasse Thorn Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ÅK2 257.000 257.000 Hovedskydning
58973 Dennis Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 261.000 261.000 Hovedskydning
59444 Poul-Erik Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 262.000 262.000 Hovedskydning
76443 Kaj Hansen Jyderup Skytteforening V2 219.000 219.000 Hovedskydning
98646 Tine Sørensen Svinninge Skytteforening BK 228.000 228.000 Hovedskydning
103679 Brian Strate Knabstrup Skytteforening 4 214.000 214.000 Hovedskydning
57269 Flemming Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 260.000 260.000 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 281.000 281.000 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 283.000 283.000 Hovedskydning
106903 Nanna Stilhoff Svinninge Skytteforening ÅK2 257.000 257.000 Hovedskydning
58126 Kell Valeur Andersen Tølløse Skytteforening V2 208.000 208.000 Hovedskydning
58147 Dan Brinck Tølløse Skytteforening V1 279.000 279.000 Hovedskydning
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅK1 269.000 269.000 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening V1 262.000 262.000 Hovedskydning
73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening ÅK2 239.000 239.000 Hovedskydning
58578 Claus Nielsen Karsholte Skytteforening ÅK1 263.000 263.000 Hovedskydning
59224 Brian Rich Korsør Skytteforening ÅK1 278.000 278.000 Hovedskydning
136099 Peter Christiansen Tølløse Skytteforening ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
59023 Stig Oldenborg Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening V2 255.000 255.000 Hovedskydning
99781 Oliver K. Jørgensen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening JUN 253.000 253.000 Hovedskydning
59513 Klaus Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 265.000 265.000 Hovedskydning
59627 Brion Grønbæk Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 272.000 272.000 Hovedskydning
103735 Magnus Nielsen Svinninge Skytteforening BK 215.000 215.000 Hovedskydning
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening V2 250.000 250.000 Hovedskydning
58074 Anders Holbek Tølløse Skytteforening ÅK1 251.000 251.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 263.000 263.000 Hovedskydning
60184 Jim Sørensen Ringsted Skytteforening V1 265.000 265.000 Hovedskydning
98342 Niels Olsen Ringsted Skytteforening 2 260.000 260.000 Hovedskydning
59826 Rene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 3 263.000 263.000 Hovedskydning
100874 Johannes Larsen Karsholte Skytteforening ÅK2 246.000 246.000 Hovedskydning
107444 Ivan Hovlind Andersen Karsholte Skytteforening ÅK2 238.000 238.000 Hovedskydning
107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening ÅK2 263.000 263.000 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening 2 267.000 267.000 Hovedskydning
91765 Steen Bendix Tølløse Skytteforening V2 254.000 254.000 Hovedskydning
57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening 4 232.000 232.000 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening ÅK1 249.000 249.000 Hovedskydning
57770 Per Graves Knabstrup Skytteforening V1 263.000 263.000 Hovedskydning
106708 Mads Dantoft Tølløse Skytteforening ÅK2 270.000 270.000 Hovedskydning
106687 Kenni Maxsø Tølløse Skytteforening ÅK2 261.000 261.000 Hovedskydning
57799 Bent V. Hansen Knabstrup Skytteforening V2 205.000 205.000 Hovedskydning
98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening 3 270.000 270.000 Hovedskydning
96397 Jesper Lund Svinninge Skytteforening ÅK2 244.000 244.000 Hovedskydning
95028 Jens Mortensen Hørve Skytteforening JUN 267.000 267.000 Hovedskydning
101675 Thorkild B. Rasmussen Karsholte Skytteforening ÅK1 254.000 254.000 Hovedskydning
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening 4 213.000 213.000 Hovedskydning
89144 Anne Willerup Tølløse Skytteforening ÅK1 274.000 274.000 Hovedskydning
98116 Irene Møller Hørve Skytteforening V2 232.000 232.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Svinninge Skytteforening ÅK1 275.000 275.000 Hovedskydning
59008 Lasse Bantz Korsør Skytteforening V2 251.000 251.000 Hovedskydning
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening V1 272.000 272.000 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 275.000 275.000 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 2 258.000 258.000 Hovedskydning
58942 Ken Brohus Glumsøegnens Skytteforening 3 259.000 259.000 Hovedskydning
59335 Jimmy Jensen Korsør Skytteforening V1 281.000 281.000 Hovedskydning
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening V2 256.000 256.000 Hovedskydning
86657 Flemming Janichen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
98117 Lene Sjøgren Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 232.000 232.000 Hovedskydning
57775 Leo Nielsen Jyderup Skytteforening V2 256.000 256.000 Hovedskydning
57742 Jim Nielsen Jyderup Skytteforening 2 268.000 268.000 Hovedskydning
86250 Stefan Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅK2 240.000 240.000 Hovedskydning
102611 Lars Danborg-Frederiksen Tølløse Skytteforening ÅK1 277.000 277.000 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 276.000 276.000 Hovedskydning
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening V1 257.000 257.000 Hovedskydning
97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening ÅK2 283.000 283.000 Hovedskydning
99086 Simon Veggerby Tølløse Skytteforening ÅK2 270.000 270.000 Hovedskydning
105313 Lærke Veggerby Holland Tølløse Skytteforening BK 273.000 273.000 Hovedskydning
56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening 2 268.000 268.000 Hovedskydning
60174 John P. Hansen Ringsted Skytteforening V1 262.000 262.000 Hovedskydning

Til toppen