Terræn Vigersted efterår 2009 (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
65101 Kim Kristiansen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 1 27.000 39.000 Mesterskab
56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening VET 28.000 42.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening VET 30.000 45.000 Mesterskab
55373 Steen Sodborg Ornebjerg Skytteforening VET 19.000 29.000 Mesterskab
59247 Simone Skov Korsør Skytteforening UNG 26.000 37.000 Mesterskab
64433 Lasse Sommer Ramløse I.f., Hovedbestyrelse VET 33.000 50.000 Mesterskab
46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds 2 18.000 26.000 Mesterskab
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 32.000 46.000 Mesterskab
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 1 31.000 44.000 Mesterskab
61802 Peder Pilgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 VET 25.000 38.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 34.000 49.000 Mesterskab
66636 Anja Hagengaard Hillerød Skytteforening 2 12.000 17.000 Mesterskab
66082 Finn Petersen Hillerød Skytteforening 2 20.000 29.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 26.000 37.000 Mesterskab
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 34.000 49.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 26.000 37.000 Mesterskab
65156 Ebbe B. Andersen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse VET 18.000 27.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening VET 29.000 44.000 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Herfølge Skytteforening VET 25.000 38.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 2 15.000 21.000 Mesterskab
66600 Frank Lyngsø Nykøbing Sj. Skytteforening 2 28.000 40.000 Mesterskab
63799 Theis Decker Ramløse I.f., Hovedbestyrelse UNG 25.000 36.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VET 29.000 44.000 Mesterskab
65096 Lars Bruhn-Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 2 26.000 37.000 Mesterskab
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. VET 33.000 50.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 31.000 44.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅKL 5.000 8.000 Mesterskab
55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 2 22.000 31.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 2 21.000 30.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Tårnby Skytteforening 2 27.000 39.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Meulengracht Herfølge Skytteforening 1 28.000 40.000 Mesterskab
55352 Verner Nielsen Ornebjerg Skytteforening 1 33.000 47.000 Mesterskab
62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 1 35.000 50.000 Mesterskab
65132 Jannich Niclas Rostgaard Frederiksen Helsinge S&i - Skytteafd. 2 19.000 27.000 Mesterskab
65033 Søren Strate Ramløse I.f., Hovedbestyrelse ÅKL 23.000 35.000 Mesterskab
54217 Stine Stangholt Tingsted Skytteforening UNG 20.000 29.000 Mesterskab
67570 Knud Bagge Kjøbenhavns Skytteforening VET 22.000 33.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening VET 25.000 38.000 Mesterskab
54223 Rasmus Romer Pettersson Tingsted Skytteforening JUN 13.000 20.000 Mesterskab
55466 Kristina Dollerup Nielsen Ornebjerg Skytteforening JUN 24.000 36.000 Mesterskab
55479 Kenneth Dollerup Nielsen Ornebjerg Skytteforening UNG 27.000 39.000 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ÅKL 33.000 50.000 Mesterskab
60025 Morten Kleffel Petersen Korsør Skytteforening 2 24.000 34.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 2 29.000 41.000 Mesterskab
65160 Dennis Kristiansen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse UNG 28.000 40.000 Mesterskab
65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd. ÅKL 23.000 35.000 Mesterskab
62432 Bjarne Sørensen Ramløse I.f., Hovedbestyrelse 1 35.000 50.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening VET 31.000 47.000 Mesterskab

Til toppen