40. Amtsturnering 1. omg. (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 543.000 543.000 Mesterskab
57272 Erik Nygaard Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 517.000 517.000 Mesterskab
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening 3 532.000 532.000 Mesterskab
93075 Glenn Wengberg Glumsøegnens Skytteforening 3 470.000 470.000 Mesterskab
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening 2 559.000 559.000 Mesterskab
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 547.000 547.000 Mesterskab
89113 Aksel Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VET 522.000 522.000 Mesterskab
58831 Thomas Rasmussen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening ÅKL 489.000 489.000 Mesterskab
58973 Dennis Hansen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 502.000 502.000 Mesterskab
59444 Poul-Erik Jensen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 3 503.000 503.000 Mesterskab
86657 Flemming Janichen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening VET 423.000 423.000 Mesterskab
81795 Arne Wittrock Hvidebæk Skytteforening 3 450.000 450.000 Mesterskab
57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 537.000 537.000 Mesterskab
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening 1 555.000 555.000 Mesterskab
83648 Per Brosholm Nykøbing Sj. Skytteforening ÅKL 509.000 509.000 Mesterskab
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening ÅKL 548.000 548.000 Mesterskab
59327 Just Petersen Korsør Skytteforening VET 502.000 502.000 Mesterskab
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening VET 520.000 520.000 Mesterskab
87381 Erik Christiansen Korsør Skytteforening ÅKL 507.000 507.000 Mesterskab
60075 Torben Jensen Ringsted Skytteforening VET 487.000 487.000 Mesterskab
59008 Lasse Bantz Korsør Skytteforening VET 485.000 485.000 Mesterskab
57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening VET 506.000 506.000 Mesterskab
91902 Henrik Güsmer-Riggelsen Svinninge Skytteforening ÅKL 494.000 494.000 Mesterskab
57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening 2 487.000 487.000 Mesterskab
56063 Dan Christiansen Hyllinge Menstrup If 2 524.000 524.000 Mesterskab
57228 Torben Plesberg Nykøbing Sj. Skytteforening VET 531.000 531.000 Mesterskab
57397 Finn Hansen Svinninge Skytteforening VET 518.000 518.000 Mesterskab
59826 Rene Svendsen Glumsøegnens Skytteforening 1 565.000 565.000 Mesterskab
59007 Leif Olsen Korsør Skytteforening VET 466.000 466.000 Mesterskab
83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening ÅKL 513.000 513.000 Mesterskab
70893 Søren Gadeberg Nykøbing Sj. Skytteforening 1 531.000 531.000 Mesterskab
57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening 1 537.000 537.000 Mesterskab
59627 Brion Grønbæk Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 2 502.000 502.000 Mesterskab
59513 Klaus Andersen Gimlinge Skytte- og Idrætsforening 1 511.000 511.000 Mesterskab
57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening 2 521.000 521.000 Mesterskab
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅKL 543.000 543.000 Mesterskab
59901 Claus Holm Larsen Glumsøegnens Skytteforening VET 516.000 516.000 Mesterskab
55920 Lars Jensen Hyllinge Menstrup If 1 540.000 540.000 Mesterskab
94781 Bo Hansen Korsør Skytteforening ÅKL 502.000 502.000 Mesterskab
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening 2 541.000 541.000 Mesterskab

Til toppen