Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
15 m Luftriffel holdturnering 3 omg 2011-12 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Esrum Skytteforening
Frederikssund Skytteforening, IF1864
Hillerød Skytteforening
Jørlunde Skytteforening
Værløse Skytteforening
Ølstykke Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
64173
Hans Carlsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
61908
David Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
62466
Thomas Pedersen
Jørlunde Skytteforening
2
192.000
192.000
Hovedskydning
63955
Gitte Thomsen
Ølstykke Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
63159
Morten Kvistgaard
Jørlunde Skytteforening
3
166.000
166.000
Hovedskydning
62169
Steen Møller
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
61853
Kurt Peter Jensen
Ølstykke Skytteforening
3
166.000
166.000
Hovedskydning
87254
Johnny Winther
Ølstykke Skytteforening
ÅK2
197.000
197.000
Hovedskydning
64304
Ingelise Hansen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
60567
Camilla Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
UNG
159.000
159.000
Hovedskydning
61818
Nicklas Emil Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
62600
Dennis Kvistgaard
Ølstykke Skytteforening
3
170.000
170.000
Hovedskydning
83030
Oliver Nord
Jørlunde Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
94552
Nikolaj Eliasen
Jørlunde Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
98508
William Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
60633
Claus Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
2
188.000
188.000
Hovedskydning
61692
Lasse Winther Jakobsen
Jørlunde Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Hovedskydning
61808
Ole Føns Bendix
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ÅK1
184.000
184.000
Hovedskydning
62454
Allan J. Asmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
1
193.000
193.000
Hovedskydning
85340
Morten Stockflet Jørgensen
Hillerød Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
89588
Isabella Nissen
Jørlunde Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
91811
Jørgen Eskildsen
Hillerød Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
97916
Patrick Tano
Jørlunde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
71047
Søren Rask Petersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
1
181.000
181.000
Hovedskydning
64855
Bent Ole Olsen
Esrum Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
97400
Ole Reitzel
Ølstykke Skytteforening
3
150.000
150.000
Hovedskydning
85869
Jesper Sachs
Værløse Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
96330
Sebastian Wallin Pedersen
Værløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
62200
Ole K Rasmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
62273
Kristian Kestler
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
99705
Bo Bramsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
3
192.000
192.000
Hovedskydning
101867
Jacob Erholt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
64860
Anne-Mette Madsen
Esrum Skytteforening
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
62558
Karin Jensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
63572
Karin Bay
Hillerød Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
61802
Peder Pilgaard
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
103357
Andreas Andersen
Værløse Skytteforening
J2
172.000
172.000
Hovedskydning
61712
Jørgen Andersen
Værløse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
86979
Jørn Alfastsen
Værløse Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
61833
Mathias Rosengaard Sørensen
Ølstykke Skytteforening
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
61878
Jonas Rytter Ottosen
Ølstykke Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
80548
Louise Bendix
Ølstykke Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
81468
Connie-Karina Smidt Madsen
Ølstykke Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
61820
Natasja Emilie Buchholdt
Ølstykke Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
99412
Sandra Ibsø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
97834
Kasper Boysen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
101866
Peter Erholt
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
98509
Michael Linde Bentzen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
62482
René Andersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
2
179.000
179.000
Hovedskydning
92962
Kristoffer Paulin Petersen
Jørlunde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
95444
Mathias Cramon Christensen
Jørlunde Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
98522
Stefan Olsen
Jørlunde Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
103095
Niklas Stauersbøl
Jørlunde Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
103096
Rasmus Hultquist
Jørlunde Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
92342
Hans Chr. Andersen
Esrum Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
62311
John Carlsen
Jørlunde Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
94554
Elisabeth Eliasen
Jørlunde Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
80142
Ali Iskender
Ølstykke Skytteforening
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
83688
Lauge Alfastsen
Værløse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
98213
Martin Sachs
Værløse Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
96316
Michala Worm Bjørnestad
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
90190
Mikkel Adam Warrer
Værløse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
62141
Vita Rasmussen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
ÅK1
187.000
187.000
Hovedskydning
62534
Lennart Qvist Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
3
188.000
188.000
Hovedskydning
61795
Peter Hørdum Jæger
Ølstykke Skytteforening
3
186.000
186.000
Hovedskydning
93758
Mads Walther Lihme
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
62339
Ingelise Forland
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
62160
Sune Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
92990
Brian Ystrøm
Hillerød Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
91295
Kewin Nissen
Jørlunde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
60415
Tonny Sørensen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
87195
Andreas Havmøller Johnsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
94173
Vibeke Nordestgaard
Jørlunde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
62274
Knud Larsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
62442
Arne Pedersen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
63520
Mai-Brith Devald
Frederikssund Skytteforening, IF1864
2
187.000
187.000
Hovedskydning
101208
Magnus Bille Strøm
Frederikssund Skytteforening, IF1864
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
99413
Allan Ibsø
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
62319
Jens Erik Nielsen
Frederikssund Skytteforening, IF1864
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
102849
Markus Elgsås
Ølstykke Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
98384
Frederik Agathon
Ølstykke Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
Til toppen