12000 Divisionsskydning 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 170.000 170.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
61721 Jens Nielsen Stenløse Skytteforening 3 163.000 163.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 176.000 176.000 Hovedskydning
V2 187.000 187.000 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
69735 John Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
60773 Lone Hoffmann Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
96477 Benny Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 180.000 180.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 190.000 190.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
102496 Lars Evensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
V2 191.000 191.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.000 193.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 188.000 188.000 Hovedskydning
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 187.000 187.000 Hovedskydning
V1 193.000 193.000 Hovedskydning
62408 Christian Mortensen Stenløse Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
92598 Steen Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 182.000 182.000 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 174.000 174.000 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
V1 196.000 196.000 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
V3 183.000 183.000 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J1 196.000 196.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
80489 Søren Hansen Gundsølille Sg&if ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
96350 Rasmus Rando Mouritzen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
101370 Anton Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
101519 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
68781 Peter Mortensen Stenløse Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 170.000 170.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 198.000 198.000 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
68110 Julie Deleurang Mortensen Ballerup Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
94126 Søren Riis Andersen Roskilde Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
103542 Henning Hansen Roskilde Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
69379 Mogens Larsen Reerslev Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
93367 Asger W. Bertelsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
102255 Johanna Harmsen Gundsølille Sg&if BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 184.000 184.000 Hovedskydning
81401 Alex Vinding Ballerup Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
60894 Christian Bahne Hansen Gundsølille Sg&if ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
60621 Henrik Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
77621 Helene Lamhauge Gundsølille Sg&if UNG 169.000 169.000 Hovedskydning
97439 Christoffer Kjerside Vinther Gundsølille Sg&if BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening ÅK3 175.000 175.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 183.000 183.000 Hovedskydning
104567 Victor Rasmussen Greve Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
97568 Carsten Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
97867 Kevin Schmidt Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 198.000 198.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102839 Søren Christensen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 188.000 188.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
104487 Marcus Hansen Greve Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 192.000 192.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 179.000 179.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
104671 Jasper Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
62187 Poul E. Christiansen Stenløse Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Stenløse Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
60644 Allan Christensen Stenløse Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
56508 Svend Erik Sjøtlow Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V2 191.000 191.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102500 Kevin Krimme Greve Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 182.000 182.000 Hovedskydning
60371 Mia Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 178.000 178.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
60369 Mikkel Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
77882 Frede Juhler Pedersen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102525 Emilie Botker Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102350 Morten Sørensen Stenløse Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
98033 Tonny Witt Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 178.000 178.000 Hovedskydning
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
77940 Flemming Rudbeck Gundsølille Sg&if ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
97440 William Hanger Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 187.000 187.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 189.000 189.000 Hovedskydning
102838 Mathilde dela Cruz Hansen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
60475 Line Langhoff Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
101826 Michael Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102603 Sebastian Müller Gundsølille Sg&if BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
104285 Marc Axelsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
58194 Lau Høeg Pedersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 177.000 177.000 Hovedskydning
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 192.000 192.000 Hovedskydning
103730 Kevin Emil Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
97780 Peter Leunbach Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 186.000 186.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
103729 Emil Hallerup Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
73014 Rasmus P. Olesen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 171.000 171.000 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning

Til toppen