12000 Divisionsskydning 4. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
60919 Anne-Lise Pedersen Roskilde Skytteforening 3 160.000 160.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 171.000 171.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
V2 196.000 196.000 Hovedskydning
60773 Lone Hoffmann Gundsølille Sg&if ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
69490 Claus Bergø Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
112108 Solvejg Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 159.000 159.000 Hovedskydning
104671 Jasper Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
110095 Mikkel Engquist Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 187.000 187.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 176.000 176.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 186.000 186.000 Hovedskydning
V2 173.000 173.000 Hovedskydning
101697 Natasja Louise Sigtenborg Herfølge Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
110069 Emil Rosenkilde Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 167.000 167.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 193.000 193.000 Hovedskydning
60328 Henrik Tolstrup Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 170.000 170.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
56910 Henrik Jørgensen Reerslev Skytteforening V2 174.000 174.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
94126 Søren Riis Andersen Roskilde Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 193.000 193.000 Hovedskydning
110247 Rasmus Hansen Greve Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
70149 Mette Palm Petersen Stenløse Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
111358 Peter Godsk Reerslev Skytteforening V2 177.000 177.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
111607 Brian Brabrand-Lindeberg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111728 Rasmus Bagger Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening V2 166.000 166.000 Hovedskydning
112068 Pelle Bøgedal Karlslunde Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
90672 Bjarne Sigtenborg Herfølge Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 171.000 171.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 190.000 190.000 Hovedskydning
110841 Erik Godsk Reerslev Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
69735 John Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V2 182.000 182.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
107771 Jonas V. Pedersen Greve Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
110246 Josephine Noer Greve Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 189.000 189.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
104287 Mie Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 176.000 176.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 199.000 199.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
62359 Hanne Christiansen Stenløse Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 192.000 192.000 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
56831 Mikkel Steen Andersen Herfølge Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
111729 Oliver John Kallesø Karlslunde Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
56909 John Larsen Roskilde Skytteforening V2 156.000 156.000 Hovedskydning
111565 Gleb Larsen Karlslunde Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1 196.000 196.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
102504 Michael Jøgensen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 171.000 171.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100620 Emilie Ida G. Rasmussen Gundsølille Sg&if BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 167.000 167.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
112113 Natasja Gilstrøm Karlslunde Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111517 André Fisker Stenløse Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 185.000 185.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
83898 Sebastian Strauss Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening V2 181.000 181.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
88127 Janich Marnæs Ballerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
69741 Henrik Høj Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 189.000 189.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 155.000 155.000 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 196.000 196.000 Hovedskydning
98761 Rasmus Neerup-Jensen Stenløse Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
81724 Henning Morville Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 155.000 155.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 195.000 195.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
67875 Kenneth Malmros Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 136.000 136.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
111561 August Brandt Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 190.000 190.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 194.000 194.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Stenløse Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
111730 Søren Emil Bay Stenløse Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 196.000 196.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
111518 Janek Fisker Stenløse Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning

Til toppen