12000 Divisionsskydning 1. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58067 Jo Westby Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 133.000 133.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
62408 Christian Mortensen Stenløse Skytteforening 2 130.000 130.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 128.000 128.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 110.000 110.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 143.000 143.000 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 143.000 143.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 130.000 130.000 Hovedskydning
69437 Jytte Olsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 146.000 146.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 141.000 141.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 141.000 141.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 144.000 144.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
68855 John Andersen Greve Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 127.000 127.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
V2 138.000 138.000 Hovedskydning
V2 131.000 131.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 126.000 126.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening J1 143.000 143.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 139.000 139.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 110.000 110.000 Hovedskydning
V2 147.000 147.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 115.000 115.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J2 149.000 149.000 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 148.000 148.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 142.000 142.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 147.000 147.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 142.000 142.000 Hovedskydning
94398 Søren Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V2 125.000 125.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening J1 148.000 148.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 137.000 137.000 Hovedskydning
99945 Magnus Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
74470 Michael Johannesen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 122.000 122.000 Hovedskydning
96349 Christian Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. J2 139.000 139.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 146.000 146.000 Hovedskydning
96350 Rasmus Rando Mouritzen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 137.000 137.000 Hovedskydning
98042 Tobias Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 130.000 130.000 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 2 135.000 135.000 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 111.000 111.000 Hovedskydning
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 141.000 141.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 144.000 144.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 118.000 118.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
93367 Asger W. Bertelsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 146.000 146.000 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J2 149.000 149.000 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening UNG 143.000 143.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 145.000 145.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 122.000 122.000 Hovedskydning
69379 Mogens Larsen Reerslev Skytteforening V2 130.000 130.000 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 123.000 123.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
62359 Hanne Christiansen Stenløse Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 138.000 138.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 116.000 116.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 140.000 140.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
70149 Mette Palm Petersen Stenløse Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 133.000 133.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 146.000 146.000 Hovedskydning
83300 Nicolai Pedersen Greve Skytteforening J1 149.000 149.000 Hovedskydning
87996 Karin Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 138.000 138.000 Hovedskydning
93362 Amalie Amtoft Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
98043 Tobias Kock Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V2 141.000 141.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 121.000 121.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 124.000 124.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 137.000 137.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V2 147.000 147.000 Hovedskydning
92044 Mikkel Holm Greve Skytteforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 143.000 143.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 142.000 142.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 146.000 146.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 139.000 139.000 Hovedskydning
73014 Rasmus P. Olesen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 148.000 148.000 Hovedskydning
87992 Emil Magnussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK3 138.000 138.000 Hovedskydning
99946 Mikkel Lund Ballerup Skytteforening 3 140.000 140.000 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 139.000 139.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 147.000 147.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 137.000 137.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 146.000 146.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
98822 Andreas Amtsbille Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening J1 146.000 146.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 132.000 132.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning

Til toppen