12000 Landsdelsmesterskab senior (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
V2 193.0 193.0 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.0 184.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 192.0 192.0 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 195.0 195.0 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.0 191.0 Mesterskab
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.0 189.0 Mesterskab
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.0 190.0 Mesterskab
68908 Asger Rasmussen Greve Skytteforening V3 180.0 180.0 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 180.0 180.0 Mesterskab
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening 2 190.0 190.0 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 171.0 171.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 168.0 168.0 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 190.0 190.0 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 195.0 195.0 Mesterskab
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
68855 John Andersen Greve Skytteforening V3 187.0 187.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 187.0 187.0 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.0 184.0 Mesterskab
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 187.0 187.0 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 185.0 185.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 178.0 178.0 Hovedskydning
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if 2 181.0 181.0 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 185.0 185.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 185.0 185.0 Mesterskab
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 180.0 180.0 Mesterskab
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 190.0 190.0 Mesterskab
99946 Mikkel Lund Ballerup Skytteforening 3 192.0 192.0 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 186.0 186.0 Mesterskab
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.0 181.0 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 178.0 178.0 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Mesterskab
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.0 194.0 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 180.0 180.0 Mesterskab
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 183.0 183.0 Mesterskab
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 177.0 177.0 Mesterskab
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 188.0 188.0 Mesterskab
60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 179.0 179.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 1 187.0 187.0 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 191.0 191.0 Mesterskab
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 189.0 189.0 Mesterskab
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening UNG 180.0 180.0 Mesterskab
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.0 191.0 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 184.0 184.0 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 190.0 190.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.0 192.0 Mesterskab
69735 John Andersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
56994 Leif Nielsen Køge Skytteforening V2 187.0 187.0 Mesterskab
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 194.0 194.0 Mesterskab
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 192.0 192.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 181.0 181.0 Mesterskab
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V3 185.0 185.0 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab

Til toppen