12000 Landsdelsmesterskab senior (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 191.000 191.000 Mesterskab
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if 2 181.000 181.000 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 171.000 171.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 168.000 168.000 Mesterskab
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 190.000 190.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 190.000 190.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
V1 195.000 195.000 Mesterskab
V2 193.000 193.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 180.000 180.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Mesterskab
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 178.000 178.000 Hovedskydning
68908 Asger Rasmussen Greve Skytteforening V3 180.000 180.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 184.000 184.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 185.000 185.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.000 190.000 Mesterskab
68855 John Andersen Greve Skytteforening V3 187.000 187.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
60621 Henrik Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
69735 John Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 185.000 185.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 178.000 178.000 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Mesterskab
V2 192.000 192.000 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 177.000 177.000 Mesterskab
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening 2 190.000 190.000 Mesterskab
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 179.000 179.000 Mesterskab
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 187.000 187.000 Mesterskab
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening UNG 180.000 180.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
56994 Leif Nielsen Køge Skytteforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 186.000 186.000 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
69466 Helle Kirstine Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 190.000 190.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 183.000 183.000 Mesterskab
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Mesterskab
99946 Mikkel Lund Ballerup Skytteforening 3 192.000 192.000 Mesterskab
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 1 187.000 187.000 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 194.000 194.000 Mesterskab
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V3 185.000 185.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen