Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12033 Hvalsø 50 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Stenløse Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
197.000
197.000
Mesterskab
62299
Karin Iversen
Svinninge Skytteforening
1
196.000
196.000
Hovedskydning
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
V2
191.000
191.000
Hovedskydning
V2
179.000
179.000
Mesterskab
V2
186.000
186.000
Hovedskydning
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
193.000
193.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
195.000
195.000
Hovedskydning
60136
Lisbeth Iversen
Svinninge Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
105670
Bent Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
173.000
173.000
Hovedskydning
105670
Bent Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
161.000
161.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
J1
190.000
190.000
Hovedskydning
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
J1
190.000
190.000
Mesterskab
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
57425
Dennis Frederiksen
Tuse Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
182.000
182.000
Hovedskydning
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
183.000
183.000
Mesterskab
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
1
196.000
196.000
Mesterskab
60081
Søren Madsen
Svinninge Skytteforening
1
193.000
193.000
Hovedskydning
104195
Helle R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
184.000
184.000
Mesterskab
104195
Helle R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
179.000
179.000
Hovedskydning
58195
Kurt Johnsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UNG
178.000
178.000
Mesterskab
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
189.000
189.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
196.000
196.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
189.000
189.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
193.000
193.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
154.000
154.000
Hovedskydning
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
188.000
188.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
192.000
192.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
189.000
189.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
191.000
191.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
190.000
190.000
Mesterskab
97862
Nicolas Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
97862
Nicolas Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
2
193.000
193.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
2
189.000
189.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
2
193.000
193.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
2
189.000
189.000
Hovedskydning
98761
Rasmus Neerup-Jensen
Stenløse Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
98761
Rasmus Neerup-Jensen
Stenløse Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
99942
Nicolai R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
99942
Nicolai R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
100111
Asger Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
180.000
180.000
Hovedskydning
100111
Asger Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
182.000
182.000
Mesterskab
100236
Frederik Flensborg
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
100236
Frederik Flensborg
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
194.000
194.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
99036
Nicklas Rytter Eliasen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
99036
Nicklas Rytter Eliasen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
99943
Natasja R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
99943
Natasja R. Jacobsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
194.000
194.000
Hovedskydning
69235
Flemming Vennike
Greve Skytteforening
V1
190.000
190.000
Mesterskab
69235
Flemming Vennike
Greve Skytteforening
V1
193.000
193.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
197.000
197.000
Mesterskab
90168
Joshua Ersgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
195.000
195.000
Hovedskydning
58213
Anne Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
58213
Anne Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
98762
Cecilie Marie Patshe
Stenløse Skytteforening
BK1
187.000
187.000
Hovedskydning
98762
Cecilie Marie Patshe
Stenløse Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
93363
Christian Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Mesterskab
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
60372
Mette Kjep Andersen Vaabengaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
60372
Mette Kjep Andersen Vaabengaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
191.000
191.000
Hovedskydning
104923
Nikolaj Esbensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
104923
Nikolaj Esbensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
84531
Jesper Hansen
Ballerup Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Ballerup Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
105309
William Beierholm
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
105309
William Beierholm
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
105782
Keld Eriksen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2
160.000
160.000
Hovedskydning
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
106275
Marianne Munch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
106434
Rasmus Petersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
106434
Rasmus Petersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
106540
Hjalte K. Thomsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
173.000
173.000
Hovedskydning
106540
Hjalte K. Thomsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
58194
Lau Høeg Pedersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
162.000
162.000
Hovedskydning
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
177.000
177.000
Hovedskydning
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
102545
Morten Falck
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
102545
Morten Falck
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
Til toppen