12001 Roskilde 15 meter pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 268.0 268.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 259.0 259.0 Mesterskab
60269 Rasmus Ketelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 253.0 253.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 4 241.0 241.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 4 244.0 244.0 Mesterskab
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. V1 279.0 279.0 Mesterskab
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. V1 278.0 278.0 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
67846 Ole Elmgaard Rasmussen Ballerup Skytteforening V1 265.0 265.0 Mesterskab
67846 Ole Elmgaard Rasmussen Ballerup Skytteforening V1 268.0 268.0 Hovedskydning
101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening 2 265.0 265.0 Mesterskab
101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening 2 258.0 258.0 Hovedskydning
ÅK1 268.0 268.0 Mesterskab
ÅK1 255.0 255.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 248.0 248.0 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening 2 275.0 275.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 2 265.0 265.0 Hovedskydning
96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening 2 257.0 257.0 Hovedskydning
98496 Stefan Poulsen Roskilde Skytteforening JUN 241.0 241.0 Hovedskydning
111969 Søren Holm Roskilde Skytteforening ÅK2 260.0 260.0 Mesterskab
111969 Søren Holm Roskilde Skytteforening ÅK2 247.0 247.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening ÅK2 245.0 245.0 Mesterskab
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening ÅK2 242.0 242.0 Hovedskydning
58045 Michael Brus Jensen Ringsted Skytteforening 2 264.0 264.0 Mesterskab
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅK1 277.0 277.0 Mesterskab
89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening ÅK1 286.0 286.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 253.0 253.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 270.0 270.0 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 3 265.0 265.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 3 268.0 268.0 Mesterskab
111210 Ricky Jensen Nykøbing F. Skytteforening 4 226.0 226.0 Hovedskydning
111210 Ricky Jensen Nykøbing F. Skytteforening 4 250.0 250.0 Mesterskab
111004 Henrik Poulsen Roskilde Skytteforening 4 234.0 234.0 Hovedskydning
111004 Henrik Poulsen Roskilde Skytteforening 4 224.0 224.0 Mesterskab
109483 Dennis J. Jensen Roskilde Skytteforening 4 266.0 266.0 Hovedskydning
109483 Dennis J. Jensen Roskilde Skytteforening 4 259.0 259.0 Mesterskab
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 3 260.0 260.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 4 265.0 265.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening V1 268.0 268.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening V1 276.0 276.0 Mesterskab

Til toppen