12032 Kr. Hyllinge 15 meter riffel, pistol & luft (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 160.000 160.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 174.000 174.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
60363 Per Madsen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 177.000 177.000 Mesterskab
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
90169 Cecilie Bach Storegaard Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
60371 Mia Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
56827 Niels Müller Kongsted Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
60081 Søren Madsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 186.000 186.000 Mesterskab
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V3 191.000 191.000 Mesterskab
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 185.000 185.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
98822 Andreas Amtsbille Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
V1 194.000 194.000 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
60328 Henrik Tolstrup Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 189.000 189.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 183.000 183.000 Mesterskab
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V3 195.000 195.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 177.000 177.000 Mesterskab
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 2 186.000 186.000 Mesterskab
98760 Nicklas Nielsen Stenløse Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 194.000 194.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. J1 199.000 199.000 Mesterskab
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
60369 Mikkel Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 195.000 195.000 Mesterskab
90170 Lukas Bach Storgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
99037 Per Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 186.000 186.000 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening UNG 184.000 184.000 Mesterskab
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Mesterskab
56134 Tor O Riddervold Kongsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
83688 Lauge Alfastsen Værløse Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 188.000 188.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
94208 Vickie Huber Møller Ballerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
90605 Rikke Pedersen Greve Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Mesterskab

Til toppen