12000 Divisionsskydning 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
V1 195.000 195.000 Mesterskab
V2 191.000 191.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 188.000 188.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
69735 John Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 197.000 197.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
60621 Henrik Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if 2 185.000 185.000 Mesterskab
V2 194.000 194.000 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 184.000 184.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 192.000 192.000 Mesterskab
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 195.000 195.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 181.000 181.000 Mesterskab
58067 Jo Westby Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1 194.000 194.000 Mesterskab
V2 191.000 191.000 Mesterskab
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 186.000 186.000 Mesterskab
57039 Jesper Larsen Roskilde Skytteforening 3 172.000 172.000 Mesterskab
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 193.000 193.000 Mesterskab
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
62408 Christian Mortensen Stenløse Skytteforening 3 177.000 177.000 Mesterskab
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 181.000 181.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 171.000 171.000 Mesterskab
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 183.000 183.000 Mesterskab
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 186.000 186.000 Mesterskab
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
68781 Peter Mortensen Stenløse Skytteforening 3 183.000 183.000 Mesterskab
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V3 176.000 176.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 167.000 167.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 168.000 168.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK3 195.000 195.000 Mesterskab
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening 2 188.000 188.000 Mesterskab
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 176.000 176.000 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
69379 Mogens Larsen Reerslev Skytteforening V3 188.000 188.000 Mesterskab
98046 Markus Jørgensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 188.000 188.000 Mesterskab
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V1 186.000 186.000 Mesterskab
98047 Jakob Hoffmann Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 191.000 191.000 Mesterskab
99028 Mads Lauritsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 191.000 191.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
99029 Thomas Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK4 185.000 185.000 Mesterskab
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V3 183.000 183.000 Mesterskab
92598 Steen Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 180.000 180.000 Mesterskab
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
96477 Benny Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK3 190.000 190.000 Mesterskab
96645 Søs Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
95607 Carsten Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 173.000 173.000 Mesterskab
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 184.000 184.000 Mesterskab
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 169.000 169.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 171.000 171.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 185.000 185.000 Mesterskab
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 186.000 186.000 Mesterskab
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
77962 Finn Dahl Hansen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 161.000 161.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.000 193.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 183.000 183.000 Mesterskab
94398 Søren Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 178.000 178.000 Mesterskab
96349 Christian Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. J2 188.000 188.000 Mesterskab
96350 Rasmus Rando Mouritzen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 188.000 188.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 182.000 182.000 Mesterskab
97569 Erik Clemmensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 180.000 180.000 Mesterskab
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
98042 Tobias Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 192.000 192.000 Mesterskab
25955 Nanna Westby Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 1 186.000 186.000 Mesterskab
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 194.000 194.000 Mesterskab
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
60904 Bodil Andersen Roskilde Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 1 185.000 185.000 Mesterskab
94208 Vickie Huber Møller Ballerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
60371 Mia Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
97444 Jens R. Andersen Gundsølille Sg&if BK4 195.000 195.000 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK3 200.000 200.000 Mesterskab
94470 Søren Bonde Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 114.000 114.000 Hovedskydning
84212 Kasper Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
90072 Karsten Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 191.000 191.000 Mesterskab
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 189.000 189.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Mesterskab
60363 Per Madsen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 180.000 180.000 Mesterskab
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 188.000 188.000 Mesterskab
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 167.000 167.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 183.000 183.000 Mesterskab
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Mesterskab
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97867 Kevin Schmidt Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 193.000 193.000 Mesterskab
75889 Kristian Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 172.000 172.000 Mesterskab
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.000 190.000 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
96447 Walter Christensen Reerslev Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 198.000 198.000 Mesterskab
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
83300 Nicolai Pedersen Greve Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
94468 Mona Bach Storgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 195.000 195.000 Mesterskab
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 188.000 188.000 Mesterskab
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 170.000 170.000 Mesterskab
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V3 186.000 186.000 Mesterskab
96644 Joan Hansen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
93362 Amalie Amtoft Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 195.000 195.000 Mesterskab
98043 Tobias Kock Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 188.000 188.000 Mesterskab
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 171.000 171.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 179.000 179.000 Mesterskab
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 190.000 190.000 Mesterskab
62187 Poul E. Christiansen Stenløse Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
73014 Rasmus P. Olesen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
83125 Kirsten Iversen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
98760 Nicklas Nielsen Stenløse Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
98761 Rasmus Neerup-Jensen Stenløse Skytteforening BK4 175.000 175.000 Mesterskab
56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Mesterskab
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
62359 Hanne Christiansen Stenløse Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 190.000 190.000 Mesterskab
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
85565 Patricia Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 179.000 179.000 Mesterskab
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 189.000 189.000 Mesterskab
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
60369 Mikkel Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 176.000 176.000 Mesterskab
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V3 187.000 187.000 Mesterskab
97442 Magnus Thor Troest Gundsølille Sg&if BK4 183.000 183.000 Mesterskab
97443 Agust Daniel Troest Gundsølille Sg&if BK4 180.000 180.000 Mesterskab
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 193.000 193.000 Mesterskab
60644 Allan Christensen Stenløse Skytteforening 3 176.000 176.000 Mesterskab
78194 Dorte P. Mortensen Stenløse Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
96629 Camilla Rasmussen Reerslev Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 187.000 187.000 Mesterskab
56508 Svend Erik Sjøtlow Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 190.000 190.000 Mesterskab
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Mesterskab
97440 William Hanger Gundsølille Sg&if BK4 198.000 198.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
92044 Mikkel Holm Greve Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. J1 199.000 199.000 Mesterskab
87996 Karin Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
86878 Joachim Sander Jakobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
87992 Emil Magnussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 183.000 183.000 Mesterskab
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 187.000 187.000 Mesterskab
74614 Mette Nordsted Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
90170 Lukas Bach Storgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
94476 Birgit Roed Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 185.000 185.000 Mesterskab
98033 Tonny Witt Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
98822 Andreas Amtsbille Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V2 188.000 188.000 Mesterskab

Til toppen