12000 DDS Roskilde geværterræn (TerrænGevær) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. VET 30.000 45.000 Mesterskab
52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 2 22.000 35.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Tårnby Skytteforening 2 27.000 44.000 Mesterskab
61327 Poul Henrik Brandt Østermarie Skytteforening 1 25.000 40.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 28.000 45.000 Mesterskab
66082 Finn Petersen Hillerød Skytteforening 2 25.000 40.000 Mesterskab
58449 Allan Jørgensen Tuse Skytteforening 1 30.000 48.000 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 23.000 37.000 Mesterskab
63799 Theis Decker Ramløse I.f. UNG 17.000 27.000 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 1 23.000 37.000 Mesterskab
56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 2 31.000 50.000 Mesterskab
55373 Steen Sodborg Ornebjerg Skytteforening VET 22.000 33.000 Mesterskab
55360 Tobias Nielsen Ornebjerg Skytteforening JUN 28.000 42.000 Mesterskab
55352 Verner Nielsen Ornebjerg Skytteforening 1 27.000 44.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 18.000 29.000 Mesterskab
62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f. 1 22.000 35.000 Mesterskab
62714 Søren B. Tolstrup Silkeborg Skyttekreds 1 28.000 45.000 Mesterskab
62714 Søren B. Tolstrup Skyttelauget Kgs. Lyngby 1 28.000 45.000 Mesterskab
67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening ÅKL 29.000 44.000 Mesterskab
65033 Søren Strate Ramløse I.f. ÅKL 30.000 45.000 Mesterskab
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening JUN 31.000 47.000 Mesterskab
96802 Niels Peter Jeppesen Ballerup Skytteforening ÅKL 17.000 26.000 Mesterskab
81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening 2 25.000 40.000 Mesterskab
55466 Kristina Dollerup Nielsen Ornebjerg Skytteforening JUN 29.000 44.000 Mesterskab
74727 Mathias Hvied Høng Skytteforening JUN 22.000 33.000 Mesterskab
57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 1 28.000 45.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening VET 33.000 50.000 Mesterskab
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 26.000 42.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 31.000 50.000 Mesterskab
57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 1 25.000 40.000 Mesterskab
70481 Stig A. Munkholm Ramløse I.f. 1 28.000 45.000 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening ÅKL 34.000 52.000 Mesterskab
55479 Kenneth Dollerup Nielsen Ornebjerg Skytteforening UNG 32.000 52.000 Mesterskab
66828 Thomas Fjeldborg Akademisk Skytteforening 2 12.000 19.000 Mesterskab
67570 Knud Bagge Kjøbenhavns Skytteforening VET 19.000 29.000 Mesterskab
66397 Henrik Kirkebæk Skyttelauget Kgs. Lyngby VET 20.000 30.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening VET 26.000 39.000 Mesterskab
67648 Jan Wybrandt Tårnby Skytteforening 2 10.000 16.000 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 25.000 40.000 Mesterskab
65156 Ebbe B. Andersen Ramløse I.f. VET 17.000 26.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening VET 26.000 39.000 Mesterskab
56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening VET 31.000 47.000 Mesterskab
62091 Dorthe Overgaard Jægerspris Skytteforening 1 23.000 37.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 31.000 50.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 27.000 44.000 Mesterskab
64433 Lasse Sommer Ramløse I.f. VET 33.000 50.000 Mesterskab
66600 Frank Lyngsø Nykøbing Sj. Skytteforening 2 16.000 26.000 Mesterskab
66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby VET 26.000 39.000 Mesterskab
59037 Pelle Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VET 32.000 48.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening VET 32.000 48.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅKL 31.000 47.000 Mesterskab
55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening ÅKL 30.000 45.000 Mesterskab
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 31.000 50.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening VET 20.000 30.000 Mesterskab
68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 1 26.000 42.000 Mesterskab
56831 Mikkel Steen Andersen Herfølge Skytteforening JUN 3.000 5.000 Mesterskab
65160 Dennis Kristiansen Ramløse I.f. UNG 20.000 32.000 Mesterskab
63140 Pia Kraglund Vaaben Akademisk Skytteforening 2 8.000 13.000 Mesterskab

Til toppen