Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12001 Roskilde 15 meter riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Holmegaard Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Køge Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Roskilde Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
V2
190.000
190.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
V1
195.000
195.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
107610
Mathias Molin
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
107610
Mathias Molin
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
189.000
189.000
Mesterskab
60714
Peter Scheffel
Roskilde Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Hovedskydning
60714
Peter Scheffel
Roskilde Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
56376
Jens Rasmussen
Kongsted Skytteforening
V3
188.000
188.000
Mesterskab
56376
Jens Rasmussen
Kongsted Skytteforening
V3
190.000
190.000
Hovedskydning
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK3
196.000
196.000
Hovedskydning
76186
Ken Poulsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
111112
Zakarias Perk Valtrup
Roskilde Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
111112
Zakarias Perk Valtrup
Roskilde Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK1
192.000
192.000
Mesterskab
111809
Jonas H. Sørensen
Roskilde Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
111809
Jonas H. Sørensen
Roskilde Skytteforening
J2
178.000
178.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
103541
Erik Jensen
Roskilde Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
110720
Stefan A. Poulsen
Roskilde Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
110720
Stefan A. Poulsen
Roskilde Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
193.000
193.000
Mesterskab
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
79240
Benny Østerbye
Roskilde Skytteforening
3
172.000
172.000
Mesterskab
79240
Benny Østerbye
Roskilde Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
2
179.000
179.000
Mesterskab
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
2
181.000
181.000
Hovedskydning
110092
Janne Bagge Larsen
Roskilde Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
110092
Janne Bagge Larsen
Roskilde Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
110723
Jakob Bjerager
Roskilde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
110723
Jakob Bjerager
Roskilde Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
108569
Simon Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
108569
Simon Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
60775
Leif Gulholm
Roskilde Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
60775
Leif Gulholm
Roskilde Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
103542
Henning Hansen
Roskilde Skytteforening
V3
178.000
178.000
Mesterskab
103542
Henning Hansen
Roskilde Skytteforening
V3
187.000
187.000
Hovedskydning
114139
Lukas Petersen
Roskilde Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
188.000
188.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Hovedskydning
109641
Karina Lassen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
109641
Karina Lassen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
2
178.000
178.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
2
181.000
181.000
Mesterskab
102256
Kalle Preisler Mathiesen
Gundsølille Sg&if
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
102256
Kalle Preisler Mathiesen
Gundsølille Sg&if
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
108276
Mogens Graarup Hoven
Køge Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
108276
Mogens Graarup Hoven
Køge Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
190.000
190.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
107611
Mikkel Schiødt
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
111113
Andreas Rasmussen
Roskilde Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
111113
Andreas Rasmussen
Roskilde Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
Til toppen