12000 Divisionsskydning 2. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 197.000 197.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 181.000 181.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 189.000 189.000 Hovedskydning
V2 185.000 185.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 191.000 191.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 191.000 191.000 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 182.000 182.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 161.000 161.000 Hovedskydning
69437 Jytte Olsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
88127 Janich Marnæs Ballerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 195.000 195.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60773 Lone Hoffmann Gundsølille Sg&if ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 174.000 174.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 194.000 194.000 Hovedskydning
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
V1 193.000 193.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104205 Axel Friss Gundsølille Sg&if BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
104206 Mads Larsen Gundsølille Sg&if BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
106358 Christian K. Andersen Herfølge Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
94126 Søren Riis Andersen Roskilde Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK1 186.000 186.000 Hovedskydning
97439 Christoffer Kjerside Vinther Gundsølille Sg&if BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
69379 Mogens Larsen Reerslev Skytteforening V2 169.000 169.000 Hovedskydning
77962 Finn Dahl Hansen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 152.000 152.000 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 168.000 168.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
104967 Peter Berg Lindhardtsen Greve Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1 192.000 192.000 Hovedskydning
96350 Rasmus Rando Mouritzen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
101370 Anton Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 180.000 180.000 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 169.000 169.000 Hovedskydning
58166 Steen Sejer Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 179.000 179.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97867 Kevin Schmidt Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
102839 Søren Christensen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 J2 183.000 183.000 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 161.000 161.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 188.000 188.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 162.000 162.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
101697 Natasja Louise Sigtenborg Herfølge Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Stenløse Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 184.000 184.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
69127 Lis Sode Ballerup Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102352 Rasmus Hoffmann Sørensen Gundsølille Sg&if BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
106079 William Dahl Herfølge Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
106080 Villum Sonne Herfølge Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
61738 Frede Olsen Stenløse Skytteforening V2 169.000 169.000 Hovedskydning
70149 Mette Palm Petersen Stenløse Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
98761 Rasmus Neerup-Jensen Stenløse Skytteforening J2 171.000 171.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 185.000 185.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104203 Laurits Brok Gundsølille Sg&if BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 171.000 171.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
102504 Michael Jøgensen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 175.000 175.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
69625 Peter Høyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 175.000 175.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
90978 Caroline Weber Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 158.000 158.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V2 178.000 178.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
104487 Marcus Hansen Greve Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
104567 Victor Rasmussen Greve Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 186.000 186.000 Hovedskydning
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 188.000 188.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101826 Michael Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 171.000 171.000 Hovedskydning
103729 Emil Hallerup Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 177.000 177.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 169.000 169.000 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 181.000 181.000 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
105782 Keld Eriksen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 118.000 118.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
106434 Rasmus Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
97866 Frederik Thøgersen Synnest Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
102838 Mathilde dela Cruz Hansen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
96610 Flemming Stig Sode Ballerup Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
77882 Frede Juhler Pedersen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 171.000 171.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102525 Emilie Botker Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V2 174.000 174.000 Hovedskydning

Til toppen